Mladí, krásní a zkažení
-
Gaous, Les
-
Vollchaoten, Die
(Německo) -
Mladí, krásni a skazení
-
Young, Beautiful and Screwed Up
Komedie
Francie / Německo / Velká Británie, 2004, 92 min
Režie:
Igor SekulicPlakáty
Obsah
-
Maurice žije a pracuje v jižní Francii. Jeho šéf (Richard Bohringer) ho využívá a špatně platí. Jednoho dne potká noblesní dívku z Paříže s jejím přítelem - je to láska na první pohled. Spolu s dívkou uprchnou do velkoměsta, kde se mu i přes jeho naivní přístup k životu vše daří. Získá nové přátele, sexuální zážitky a zajímavou práci. To vše může být ztraceno, když do Paříže nečekaně přijede jeho bývalý šéf…a nastane mela! (oficiální text distributora)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (13)
-
Enšpígl
Velmi zajímavý a celkem vtipný film. Celkem proto, že zhruba v prostřední části se objevuje druh humoru, založený na blití a následcích učinků drog. Koukat několik minut na pitomé oblyčejové grymasy nastřelenýho puberťáka je stejnej opruz jako koukat na Pavla Béma, která významně zvedá obočí, když mluví o své poctivosti. A velmi zajímavý film je proto, že je v něm i dostatek "neamerickýho" humoru, například jediná a naprosto nenápadná věta od číšnice "zbyl jste tu sám. Sníte těch 48 šneků a rejnoka?" a on zcela normálně a vážně odpoví "Toho rejnoka už nebudu." je typická ukázka francouzskýho humoru, založen především na momentální situaci a minimu slov. Tady v komentu to možnná vyznívá trapně, ale věřte, že ve filmu je to vtipný. Celkově je film hodně ulítlá bláznovina, ale především díky dobrým dialogům se jedná o překvapivě docela vtipnou záležitost.(23.11.2010)
-
T2
║Rozpočet €6,6milióna║(2.8.2009)
-
genetique
Je to darmo hovoriť. Uletené americké komédie o partičkách teenagerov a ich výstrelkoch, ktoré sa točia okolo školy, sexu a iných pubertálnych vecí vedia len oni. Navyše francúzsky humor s touto tématikou vôbec nehrajú rovnocennú ligu, takže zbytočne sa budem ďalej rozpisovať, pár vtipných detailov, postáv, ale nesiaha to ani do priemeru. 40%.(24.3.2008)
-
maverick10
Absolutne bez pribehu, usekane zabery, jen proto aby reziserovi sedl napad, ktery zrovna dostal. Ani srandovni to nebylo. A to je asi na komedii to nejhorsi :-((26.10.2008)
-
asirtes
Naozaj skvelá francúzska komédia. Opäť nechápem tie hodnotenia. Až na nejaké výnimky samozrejme.(12.2.2012)
-
Elleannie
Docela zmatené a strašně rychlé (rychlé ve smyslu jednou jsem tam, za deset sekund jsem už úplně jinde a dělám něco úplně jiného), ale vcelku koukatelné. Nějak mi to nedalo a dívala jsem se až do konce. Některé scénky byly vtipné, některé se mi moc nelíbily, ale když to vezmu globálně, tak to bylo v pohodě.(21.7.2011)
-
Louie
No, já nevím, nebavilo mě to, nudilo mě to a pak mi chtěli vnutit myšlenku, že pozvracet někomu nohy je fajn.... .... ... no, snad kdysi to byl nápad hodný Boha, ale dnes... ...(11.6.2007)
-
Miloško
Mne sa to celkom páčilo. Na filme je vidno europsku produkciu.Aspon trochu oddych od tých všetkých trápnych teen komedií z USA. Možno by to chcelo trochu lepšie výkony hercov(22.7.2007)
-
tailguner
Tato bláznivá slátanina není jako jako oscarový snímek, ale při podívání z hodně velkého nadhledu je to legrace, sice bez děje ale vtipná.(8.9.2009)
-
HenryLuner
odpad!blbé,stupidní a nezajímavéBoris,Boris,zdravý jako rys(21.8.2008)
-
Olík
Doktor z hor na způsob ulítlé studentské komedie aneb mladí statkáři versus zářivá světla Paříže. Koprodukční paskvil francouzského situačního humoru, americké teen bláznivosti a bavorského sedláctví, jenž se z naprosto nezáživné podívané postupem času propracovává k celkem povedeným momentům, které však neustále sráží všudypřítomná vidlácká patina.(31.10.2011)
-
Insomniac
odpad!Vydrzal som asi pol hodiny a nezasmial som sa ani raz. Hovadina na grcanie bez deja, humoru a aj bez hercov...(24.11.2010)
-
habertek
Ten obal DVD tomuhle filmu vůbec, ale vůbec neodpovídá! Obal vypadá spíš jak z Prciček, ale tohle má do Prciček hóódně daleko!(11.8.2010)