Zběsilá jízda

Autobahnraser

Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Teraz neviem, či to tvorcovia tohoto movie mysleli vážne, alebo sa vlastne len snažili pripodobniť a sparodovať film Rýchlo a zbesilo ... Čo sa akcie a dievčenskej krásy týka - vyhráva americká verzia. Vo vtipe zase predčí americkú práve tá nemecká.(26.6.2007)

• dr.Orlok

Pro člověka, který se nezajímá o auta a nemá v lásce německé filmy je tento film utrpením. Trapné dialogy (a navíc ty pokusy o hlášky !!!) a "rychlá"( díky zrychleným záběrům:-) auta ........ Kdo nebrzdí, jede rychleji !(26.5.2006)

::::::::::::::::::::::::::: Na to, že je to film od nácků, velmi kvalitní a zábavné !!! Viděl jsem to, už několikrát !! :::::::::::::::::::::::::::::(21.3.2009)

• MáŠa

Nó, tenhle film se mi celkem líbil, protože to bylo celkem i vtipné, ty honičky aut nebyly nezajímavé, jenomže k závěru to na naivnosti přidalo trošku až moc, že sem nakonec místo 3. hvězd dal radši dvě. Ti Rusáci, lupiči aut, jsou opravdu hodně úsměvnou tlupou lupičů. By mohli vystupovat třeba v nějakém cirkusu pro děti.(26.8.2008)

Rozpočet €7,2miliónaTržby Celosvetovo $3,601,126(6.6.2010)