Zběsilá jízda

Autobahnraser

Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Teraz neviem, či to tvorcovia tohoto movie mysleli vážne, alebo sa vlastne len snažili pripodobniť a sparodovať film Rýchlo a zbesilo ... Čo sa akcie a dievčenskej krásy týka - vyhráva americká verzia. Vo vtipe zase predčí americkú práve tá nemecká.(26.6.2007)

DivX/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +holky, herci, hudba, pohledné káry, je to zábavné -je to krátké :-)/// V podstatě bezchybná jednohubka. Velice zábavná. Mixující filmy Taxi a Rychle a zběsile, střížené seriálem Cobra 11. Jinak řečeno německá odezva na americký a francouzský film. Podaná ovšem s velmy velkou nadsázkou a jezdící v odelhčeném stylu. Prostě paráda./// Celkem 90%///(23.9.2007)

• tom88

Nemecká akčná komédia ala Rýchlo a zbesilo, no veľmi nevydarená. Neviem čo tým chceli dosiahnuť, ale francúzskemu Taxi alebo americkému Rýchlo a zbesilo sa to vôbec nepodobá ani akciou ani vtipom. Zato, že sú vo filme pekné, drahé a rýchle autá a "scenár" ak sa to tak dá nazvať je obohatený suchým a trápnym humorom, nedám tomu viac ako 2*. Nemci by si mali točiť radšej filmy o Hitlerovi a podobne a nie akčné filmy a seriáli typu Cobra 11. Ale no tak snaha sa cení. 40%.(8.9.2007)

Bezmozkovité, nicméně pobaví. Rádoby stylová kamera nepotěší.(25.2.2013)

Zabite ma, ale ja som sa bavil. Prišlo mi to lepšie ako francúzske TAXI či americké RÝCHLO A ZBESILO 2. Samozrejme je to zábavné hlavne svojou priamočiarosťou a nie scenárom... Má to skrátka všetko čo má mať letná oddychovka určená pre teenagerov – pekné autá, pekné kozy, málo hlušiny... A scéna so zubnou protézou je božská...(7.1.2009)

• - V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)