poster

Zběsilá jízda

 • Německo

  Autobahnraser

 • Slovensko

  Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Německá variace na Rychle a zběsile, ale bohužel dost slabej pokus. Auta jsou ošklivý a nejsou moc nadupaný, děj občas vtipnej a svižnej, ale střídá se i s nudnýmí prvky. Ale největší rozdíl mezi Zběsilou jízdou a Rychle a zběsile je v tom co by mělo film dělat dobrým filmem ve svým žánru a to jsou automobilový honičky sestříhaný do neskutečný akční jízdy a to se povedlo jenom u druhého jmenovaného filmu. Ve zběsilé jízdě se nedá říct že by to bylo jen o něco málo horší, protože je to neskutečně blbě sestříhaný a natočený, postrádá to jakýkoliv napětí a jakýkoliv akční náboj, prostě to nemá vůbec žádnou šťávu a tak musim říct, že to v porovnání s Rychle a zběsile působí spíš trapně, zvlášť když se němci tolik opičí, mohli to aspoň obšlehnout pořádně, když už to nedokážou sami.(28.5.2006)

 • TeeAge
  ****

  Síce som videl ten film už celkom dávno, ale až teraz som ho objavil v databázi - nemá totiž nastavené anglické pomenovanie. Každopádne si pamätám, že to bola vtipná jazda s originálnymi scénami, bez veľkých mien a tvoriaceho tímu, ale s o to väčšiou dušou. Paráda!(9.6.2013)

 • ripo
  ***

  Teraz neviem, či to tvorcovia tohoto movie mysleli vážne, alebo sa vlastne len snažili pripodobniť a sparodovať film Rýchlo a zbesilo ... Čo sa akcie a dievčenskej krásy týka - vyhráva americká verzia. Vo vtipe zase predčí americkú práve tá nemecká.(26.6.2007)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::::::: Na to, že je to film od nácků, velmi kvalitní a zábavné !!! Viděl jsem to, už několikrát !! :::::::::::::::::::::::::::::(21.3.2009)

 • klerik
  ****

  Zabite ma, ale ja som sa bavil. Prišlo mi to lepšie ako francúzske TAXI či americké RÝCHLO A ZBESILO 2. Samozrejme je to zábavné hlavne svojou priamočiarosťou a nie scenárom... Má to skrátka všetko čo má mať letná oddychovka určená pre teenagerov – pekné autá, pekné kozy, málo hlušiny... A scéna so zubnou protézou je božská...(7.1.2009)

 • - V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace