poster

Zběsilá jízda

 • Německo

  Autobahnraser

 • Slovensko

  Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *

  // Distribútor: Constantin Film Produktion //(12.5.2011)

 • ripo
  ***

  Teraz neviem, či to tvorcovia tohoto movie mysleli vážne, alebo sa vlastne len snažili pripodobniť a sparodovať film Rýchlo a zbesilo ... Čo sa akcie a dievčenskej krásy týka - vyhráva americká verzia. Vo vtipe zase predčí americkú práve tá nemecká.(26.6.2007)

 • dr.Orlok
  odpad!

  Pro člověka, který se nezajímá o auta a nemá v lásce německé filmy je tento film utrpením. Trapné dialogy (a navíc ty pokusy o hlášky !!!) a "rychlá"( díky zrychleným záběrům:-) auta ........ Kdo nebrzdí, jede rychleji !(26.5.2006)

 • Deimos
  *****

  DivX/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +holky, herci, hudba, pohledné káry, je to zábavné -je to krátké :-)/// V podstatě bezchybná jednohubka. Velice zábavná. Mixující filmy Taxi a Rychle a zběsile, střížené seriálem Cobra 11. Jinak řečeno německá odezva na americký a francouzský film. Podaná ovšem s velmy velkou nadsázkou a jezdící v odelhčeném stylu. Prostě paráda./// Celkem 90%///(23.9.2007)

 • Shit
  ***

  Německá variace na Rychle a zběsile, ale bohužel dost slabej pokus. Auta jsou ošklivý a nejsou moc nadupaný, děj občas vtipnej a svižnej, ale střídá se i s nudnýmí prvky. Ale největší rozdíl mezi Zběsilou jízdou a Rychle a zběsile je v tom co by mělo film dělat dobrým filmem ve svým žánru a to jsou automobilový honičky sestříhaný do neskutečný akční jízdy a to se povedlo jenom u druhého jmenovaného filmu. Ve zběsilé jízdě se nedá říct že by to bylo jen o něco málo horší, protože je to neskutečně blbě sestříhaný a natočený, postrádá to jakýkoliv napětí a jakýkoliv akční náboj, prostě to nemá vůbec žádnou šťávu a tak musim říct, že to v porovnání s Rychle a zběsile působí spíš trapně, zvlášť když se němci tolik opičí, mohli to aspoň obšlehnout pořádně, když už to nedokážou sami.(28.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace