poster

Zběsilá jízda

 • Německo

  Autobahnraser

 • Slovensko

  Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RabbitX
  *****

  Je to takovej remaik Rychle a zběsile a taxi, taxi. U některých scén sem se docela pjekně pobavil. Nejlepší byl sushi man a jeho malinký dábelský autíčko!!(24.1.2006)

 • Shit
  ***

  Německá variace na Rychle a zběsile, ale bohužel dost slabej pokus. Auta jsou ošklivý a nejsou moc nadupaný, děj občas vtipnej a svižnej, ale střídá se i s nudnýmí prvky. Ale největší rozdíl mezi Zběsilou jízdou a Rychle a zběsile je v tom co by mělo film dělat dobrým filmem ve svým žánru a to jsou automobilový honičky sestříhaný do neskutečný akční jízdy a to se povedlo jenom u druhého jmenovaného filmu. Ve zběsilé jízdě se nedá říct že by to bylo jen o něco málo horší, protože je to neskutečně blbě sestříhaný a natočený, postrádá to jakýkoliv napětí a jakýkoliv akční náboj, prostě to nemá vůbec žádnou šťávu a tak musim říct, že to v porovnání s Rychle a zběsile působí spíš trapně, zvlášť když se němci tolik opičí, mohli to aspoň obšlehnout pořádně, když už to nedokážou sami.(28.5.2006)

 • klerik
  ****

  Zabite ma, ale ja som sa bavil. Prišlo mi to lepšie ako francúzske TAXI či americké RÝCHLO A ZBESILO 2. Samozrejme je to zábavné hlavne svojou priamočiarosťou a nie scenárom... Má to skrátka všetko čo má mať letná oddychovka určená pre teenagerov – pekné autá, pekné kozy, málo hlušiny... A scéna so zubnou protézou je božská...(7.1.2009)

 • Tony.cs
  ****

  Bezmozkovité, nicméně pobaví. Rádoby stylová kamera nepotěší.(25.2.2013)

 • Bones!
  **

  * za pěkný auta, * za pěkný holky, na německý film "výkon" hodný ocenění...Jinak je to ale samozřejmě v podstatě pitomost(nějak si nejsm jistej, ale myslím, že jsem na pár vozidlech Smart už viděl nálepku rychlostního omezení na 80 km/h, tak nevím):-))(27.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace