Karate Kid

• slovenský

Karate Kid

Rodinný / Drama / Sportovní

USA, 1984, 122 min

Dětská klasika, která dneska sice donutí k úsměvu, ale patří už mezi kultovní snímky. Koho z nás občas neprudili starší kluci a nesnil o tom jak jim díky panu Miyagimu nakope koule? K úctě ke klasice 4* a 70 procent.(6.2.2014)

Oscar 1 nominace: Herec VR - Pat Morita(13.4.2004)

film mého mládí :)(12.11.2008)

Moje srdcovka o karate. Zároveň i můj první film, který mě zasvětil do tohoto bojového umění. Velice mě to bavilo. Dokonce jsem přemýšlel, že se přihlásím do nějakého kurzu, kde se učí karate, ale nakonec jsem neměl tolik odvahy. Příjemný starý pán, který učí bojovat mladíka. Je to klasika a i proto ji hodnotím nadprůměrně.(12.8.2008)

Film mého dětství, z kterého ovšem další schlédnutí vyloudilo pouze široký úsměv na tváři, .. ovšem vzpomínky, jsou vzpomínky, a nejeden kluk i holka se dali po zkouknutí tohoto filmu na karate .. ovšem do doby, než pochopili jaká je realita : o) Přesto jsem rád, že jsem mohl znovu po letech zkouknout "Navoskovat, rozetřít, navoskovat, rozetřít . . " a pousmát se a zavzpomínat. O trošku slabší, než Mistr Kickboxu (o 5 % :o)). 60 %(4.6.2009)