poster

Shimotsuma monogatari

 • Japonsko

  下妻物語

 • Velká Británie

  Kamikaze Girls

Komedie

Japonsko, 2004, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FrodoF
  ****

  Tak tuhle japonskou šílenost jsem moc nepobral, ale přesto se mi to docela líbilo, rozhodně to nebyla nuda, několik vtipů je opravdu výborných a celé "křiklavé" ladění filmu bylo také zábavné.(17.5.2006)

 • kikuka
  ****

  ..šišnuté, ujeté, hektické..fajn..aj keď, vážne začínam mať pochybnosti o pozitívnom vplyve klasickej hudby: len si to vezmite - raz strauss a valčíky, inde vivaldi.. .. .. btw. pekne vypointované.. a tak..(30.4.2007)

 • Shit
  ****

  Taková absurdní blbina, u který vůbec nevim proč mě bavila, ale prostě je to tak, ono taky dívat se na Kyôko Fukadu v roztomilých krajkových šatičkách z dob rokoka je zábavný samo o sobě a je pravda, že být tam nějaká stará větev, tak by to nebylo ono. Nicméně to rozhodně neni zase jenom o tom koukat na Kyôko, i sám příběh je docela zábavnej a stylem vyprávění alá Amelie z montmartru dokáže velice dobře pobavit(10.12.2008)

 • strougy
  *****

  Kam ty japonci na ty nápady chodí? Příběh o netradičním přátelství dvou dívek, z nichž jedna, Momoko, chodí v krajkových šatech a miluje rokoko, zatímco druhá, Ichiko, jezdí s motorkářským gangem a dokonce i plive!, je napěchován takovou spoustou krásných nápadů a neuvěřitelných vtipů, až to mozek pomalu není schopen pobrat. Nádhera, jaká se často nevidí, která je dle mého názoru o třídu zábavnější než zde často zmiňovaná Amélie.(1.6.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $34,424Tržby Celosvetovo $5,186,033(27.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace