Světák

Sveták

Komedie / Drama

USA, 2006, 96 min

• Fr

Jack je lovec talentů, jeho žena je velmi dobrá plavkyně a pomocí svého denníku se snaží poznat sám sebe..... . Já nevím. Zdá se vám být legrační, že si bere osobně, když mu někdo spí se ženou? Pomocí zápisu do denníku se dozvídáte věci z jeho života a po 30 ti minutách mám dojem, že je to o ničem a čekám až to zjistím. A je to o denníku a jeho životě s Ninou a firmě a .......o denníku. Nuda. Smích? Přejde! Stačí jen nahlédnout do pestrého života Jacka Giamora!(13.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,161,485(16.11.2009)

Příjemně strávený čas, kdy jsem hltal každičkou větu, každičké slůvko. Pravda začátek filmu byl trošičku pro mne zvláštní, tedy při prvním shlédnutí, ale nejen to mne přinutilo se na to podívat znovu a věřím, že né naposledy. V žádném případě to není film na jedno použití. Pravda komedie k popukání to není a i přesto mne pár scén dovedlo pěkně rozesmát. Je to pěkný příběh, který stojí za to vidět.(19.11.2006)

Je asi chyba nálepkovat tento film komedií. Nejde o smršť vtipných scének a dialogů, ale nadhled a záměrná povrchnost vyjevuje mnohé směšné stránky života. Jak kdysi řekl Woody Allen " Komedie je vlastně tragédie s odstupem ."(19.2.2010)

• sud

Chcete vidět komedii bez vtipu? Tak tady ji máte.(5.7.2008)