Světák

Man About Town

Sveták

Komedie / Drama

USA, 2006, 96 min

...někdy vznikne zajímavý filmeček, řešící poměrně omšelou zápletku, ne zcela originálním způsobem, ale přes to zajímavým!!.. velkou zásluhu nese samozřejmě i obsazení, které je zajímavě poskladané a najdeme v něm řadu různorodých postav!!!...a občas zaslechnete i hudbu, která přináší s sebou atmosféru velkého filmu!!!!..60%!!(18.3.2007)

Musím uznat, že toto antižánrové dílko bylo zvláštně originální. Jak je mým zvykem, dívám se na podrobnosti až po skončení projekce, a tak už vím, kdo za těmi zmatky stojí. Binder, co si zahrál jednu z hlavních šaškovských rolí a vypadal stejně zmateně. Ovšem všecky zdejší mouchy vychytal ve snímku o rok později. Tady mu ještě zřejmě úporná snaha o sociální tragikomedii nevyšla. Ben mě nezklamal, pořád ten inteligentní kukuč a Rebecca byla prudce neodolatelná. Tak úplně bezcenný film není, jako prostředek k sebereflexi působí znamenitě.(10.6.2012)

Je asi chyba nálepkovat tento film komedií. Nejde o smršť vtipných scének a dialogů, ale nadhled a záměrná povrchnost vyjevuje mnohé směšné stránky života. Jak kdysi řekl Woody Allen " Komedie je vlastně tragédie s odstupem ."(19.2.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,161,485(16.11.2009)

• YURAyura

nevidel jsem, ale neda mi nekomentovat brouka: flek zkratka zadny talent nema - o tom zadna, ten je schopen pohrbit sebelepsi film ;]](10.2.2007)