poster

Souboj Titánů

 • USA

  Clash of the Titans

 • slovenský

  Súboj Titanov

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný

USA, 1981, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *

  Soundtrack Laurence Rosenthal: 1. Prologue and Main Title ,2. The Lovers ,3. Boyhood of Perseus ,4. Dreams and Omens ,5. Jappa ,6. Pegasus ,7. The Lord of the Marsh ,8. The Kroken ,9. The Farewell ,10. Medusa ,11. Bubo the Dive-Bomber ,12. Clash of the Titans ,13. Andromeda Rescued ,14. The Constellation-End Title ,(10.5.2011)

 • AngelAngie
  *****

  Láska z dětství...(3.6.2008)

 • Gilmour93
  ****

  Velmi křehké vztahy božských vládců Olympu a nezaměnitelný trikový styl Raye Harryhausena nám jsou průvodci dvěma hodinami půvabů antické mytologie a i když už to člověk viděl x-krát, ta mrška nostalgie ho stejně k obrazovce zase přivábí. Trošku mě mrzí stařeckými vrtochy způsobená bezohlednost dvojce Zeus, Poseidón, kteří než by si vybrali nějakou lokální stvůru, tak raději vláčí Krakena do Řecka až z daleké Skandinávie..(4.2.2009)

 • Djkoma
  *****

  Jeden z nejlepších filmů s bohy, kterým se většina režisérů vyhýbá. Mytologie, Perseus, triky... Vše s trochou nostalgického úsměvu a potěchy pro všechny, kteří Souboj Titánů jako děti milovaly a když vyrostly, stále se mu nedokáží smát, jako ta příští generace... Dobře odvedená práce plná dobrodružství.(13.12.2004)

 • akisha
  ****

  Krásné ztvárnění kousku řecké mytologie se zaostalými triky. Ty nejvíc vynikají na světle (štíři... a vlastně skoro všechno), na druhou stranu to ale ještě zvyšuje pohádkové kouzlo filmu. A všechno to vrcholí úžasným finále v doupěti Meduzy, kterému čas na působivosti neubral vůbec nic. To syčení, šustění hadím ocasem, stínohra, Meduzin obličej... prostě paráda. Tenhle Souboj Titánů své mladší dvojče převyšuje o celého Krakena.(25.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace