Redakce (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2004, 39x50 min

David Matásek, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Milan Šteindler, Zuzana Onufráková, Dana Batulková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Roman Zach, Irena Máchová, Michal Novotný, Zdena Hadrbolcová, Karel Urbánek, Jiří Ployhar ml., Ilona Svobodová, Jiří Pecha, Zuzana Kajnarová, Jan Antonín Duchoslav, Pavel Lagner, Pavel Nový, Matyáš Valenta, Milan Enčev, Václav Marhoul, Petr Vondráček, Petr Lněnička, Michal Zelenka, Karel Šíp, Jiří Maria Sieber, Lenka Hornová, Susan May Pratt, Hana Vagnerová, Nela Boudová, Daniel Svoboda, Carmen Mayerová, Ivan Vyskočil, Milan Šimáček, Miroslav Žbirka, Tomáš Pavelka, Filip Sychra, Dana Verzichová, Markéta Frösslová, Josef Pejchal, Jan Nemejovský, Anna Hlavicová-Bendová, Marek Galló, Petr Burian, Miroslav Hrabě, Markéta Štechová, Jiří Mádl, Iveta Bartošová, Ivana Buková, Klára Sedláčková-Oltová, Jitka Malíková, Jaromíra Mílová, Martin Matejka, Jitka Sedláčková, Jan Vondráček, Zdeněk Maryška, Rostislav Novák ml., Lucie Štěpánková, Zuzana Mixová, Josef Nedorost, Lenka Svadbíková-Veliká, Miroslav Hanuš, Igor Chmela, Stanislav Lehký, Pavel Zatloukal, Lenka Horáková, Lada Jelínková, Josef Zyka, Lenka Krobotová, Ladislava Něrgešová, Eva Pilarová, Jiří Schwarz, Šárka Vaňková, Pavel Novotný, Vít Karas, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Pavel Slabý, Luděk Fiala, Miroslav Kořínek, Petra Hobzová, Dagmar Krejčí, Jiří Štrébl, Miloslav Študent, Martin Maxa, Karolína Rottová, Olga Schmidtová, Jiří Škoda, Jiří Hána, Kateřina Velebová, Zdeněk Vencl, Jana Staňková, Martin Učík, Zorita Azrak, Jana Bučka, Otakar Brousek ml., Andrea Němcová, Jaroslav Vlach, Drahomíra Vlachová, Otto Rošetzký, Martin Mňahončák, Lucie Váchová, Veronika Jeníková, Martin Janouš, Karel Janák, Jan Rosák, Michal Roneš, Matúš Bukovčan, Lucie Vačkářová, Renata Visnerová-Prokopová, Jaroslav Kříž, Leoš Juráček, Jan P. Muchow, Vanda Károlyi Konečná, Marcela Rojíčková, Petr Varga, Pavel Batěk, Svatopluk Říčánek, Radka Fišarová, Václav Legner, Jiří Král, Jiří Zeman, Hana Čížková, Miroslav Večerka, Ludmila Šafářová, Vít Pešina, Erik Kalivoda, Hynek Chmelař, Patrik Hezucký, Pavel Kočí, Oldřich Hrůza, Tomáš Krejčí, Aleš Spurný, Ludmila Mecerodová, Pavlína Danková, Eduard Jenický, Hanuš Bor, Jan Počepický, Ivo Novák, Michal Čeliš, Oldřich Vlach, Nikol Fischerová, Jiří Kohout, Petr Kadlec, Ondřej Kavan, Barbara Chybová, Martin Havelka, Pavel Vangeli, Petr Vršek, Vítězslav Bouchner, Lenka Loubalová, Monika Absolonová, Robert Tyleček, Richard Maška, Robert Jašków, Otta Tesař, Vladimír Tausinger, Petr Vágner, Jiří Bábek, Zdeněk Palusga, Stanislav Brunclík, Dana Černá, Alena Štréblová, Jiří Klepl, Zdeněk David, Michaela Maurerová, Lukáš Homola, Zdeněk Klumpar, Martin Dusbaba, Zdeněk Velen, Jiří Hájek, Renata Drösslerová, Zuzana Skalníková, Tomáš Palatý, Markéta Richterová, Petra Výtvarová, Ondřej Volejník, Šárka Kavanová, Klaudie Kovářová, Patrik Plešinger, Viktor Dvořák, Veronika Hong, Lina Wagnerová, Eva Kodešová, Milan Němec, Michael Kňažko, Martin Davídek, Josef Beck, Jaroslav Synek, Julian Záhorovský, Miroslav Horáček, Jakub Slach, Vojtěch Oulický, Jaromír Janeček, Jaroslav Pížl, Renata Drössler

Filip Bobinski

Jakub Sýkora

Scénografie:

Marcel Hána, Jan Vlasák
  • kleopatra

Začala jsem na 2*, ale po včerejším díle (20.1.05) se mi těžce klepe ruka, abych to nehodila do "odpadu". Fotograf zůstane přes noc v komunitě Slunečnice, kde vypátrá, že šéf káže makrobiotickou stravu a primitivní způsob života, přitom se cpe stehnem z čehosi, co mělo očička, a obchoduje s nemovitostmi (v kůlně má počítač a pracuje zrovna, když má doma "záškodníka", který to sleduje oknem!!!!!!). Redakční kolega jde boxovat, aby dostal rozhovor a jeho kolegyně ho trénují celý 1 den!!!!!!! ("přinesu ti kazetu Rockyho, vokoukneš nějaký fígle"). Jiný kolega zas má doma zbloudilou bláznivou babku na skříni.......no, FUJ !!!! Jedna * je jen za snesitelnou úroveň prvních dílů.(21.1.2005)

• kingik

Dost suchý seriál s nepřesvědčivými herci. Některé díly se daly, ale jinak bída a nula od nuly pojde. Nebavilo mě to. Takhle to v žádné redakci nechodí. Vykreslení redakčního prostředí, i práce samotných redaktorů, bylo absolutně nereálné. Napsali to, ale něco autentického se do toho nepodařilo aplikovat, a tak jsou k vidění pitomě pitvořivé epizody, které někdy pobaví, ale spíše je ten seriál na vypnutí. Není moc co chválit.(9.12.2009)

Jeden z lepších pokusů o český seriál.(14.1.2006)

• LiVentura

Len za nápad.(22.7.2009)

• D.Moore

Když se mě někdo zeptá: "Fakt to u vás v redakci vypadá jako v Redakci?", zabil bych ho.(31.7.2010)