Čarodějné pohádky (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián
  • Karlos80

Tohle že je Večerníček? Vždyť to nemá hlavu ani patu:-)? Možná jsem to ale jen nepochopil:-)(24.2.2008)

• hippyman

jsou i horší večerníčky, ale je i spoooustu mnohem lepších... grafické zpracování je opravdu mizérie a nebýt komentáře Báry Hrzánové, šlo by to rovnou do koše. 40%(27.2.2008)

Kdepak, vůbec to není tak špatné, jak by odpovídalo hodnocení uživatelů, ale tady narážíme na problém zakonzervování představ řady uživatelů o animaci z doby Milerova Krtečka nebo děl Zdeňka Smetany. Pravda je, že knihy pana Kubína, podle kterých seriál vznikl, nejsou vzhledem k použitému nářečí pro každého - jako dítě jsem se jimi obtížně prokousával. Večerníček ale promlouvá především obrazem a bohatě barevná kresba Tomáše Paula je sice "rozdováděná" a příznivec "klasiky" si na ni bude muset chvilku zvykat, nicméně má svůj půvab a je originální. Seriálu hodně pomáhá maximálně ujeté podání vypravěčky Barbory Hrzánové, která se musela při téhle práci dobře bavit. Celkový dojem: 70 %. Když nic jiného, může seriál rozšířit slovní zásobu, některé průpovídky a termíny jsou kouzelné.(10.4.2009)

• veronikav

Připadá mi - že čím novější večerníček = tím větší hrůza(16.12.2009)

• Campbell

Tak i přes zajímavý obsah to má neuvěřitelně hnusnou animaci, a ten dabing je též příšerný. Nikdy jsem nečekal že budu až tak z večerníčku zklamaný a ejhle. Ono to jde. Opravdu neuvěřitelná slabota a jsem rád že vzniklo jen pomálo dílů.(26.6.2011)