poster

Křižovatka osudu

 • USA

  Around the Bend

 • Slovensko

  Križovatka osudu

Drama

USA, 2004, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Ďalší z rady príjemných filmov s vďačnou témou zo života, ktorá však opäť nesklame. V príbehu, v ktorom si herci nemusia nič dokazovať a o to lepšie sa na nich pozerá. Téma, ktorá vyzdvihuje a drží v príbehu životné a rodinné priority, a možno si za pár dní nebudete vedieť spomenúť na príbeh, no budete si pamätať, že počas jeho sledovania vás zahrial pri srdci, pohladil dušu a zútulnil sledovanie. K tomu tragická komickosť, ktorá filmu pridáva na atmosfére. A záver, ktorý ste už videli neraz, ale vidieť ho znova nikoho nepobúri. 80%.(15.2.2009)

 • zorro
  ****

  Walken táhne celej film a skvěle ho u toho doplňuje Lucas. Je z nich opravdu povedené duo.(17.1.2007)

 • Damiel
  ****

  79 % - Jestliže v tomto dramatu něco opravdu výrazně vyniká do nadprůměru, pak je to výkon Christophera Walkena, který bývalého feťáka, vracejícího se „na místo činu“, zahrál naprosto brilantně. Se „synem“ Joshem Lucasem vytváří výborně působící dvojici protikladů, které se vzájemně odpuzují i přitahují. A filmový matador Michael Caine? Přestože nemá prostor více než dvacet minut, také on se zhostil svého partu s velkou grácií. Samotný příběh ne že by byl tak úplně originální, ale díky zmíněným hereckým výkonům a svižnému scénáři se na Křižovatku osudu velmi dobře kouká.(31.10.2005)

 • d-fens

  ocenenia : Montréal World Film Festival 2004 - nominácia na Grand Prix des Amériques, Špeciálna veľká cena poroty (spolu s filmom "Kan che ren de qi yue"), Najlepší herec (Christopher Walken, spolu s Wei Fan vo filme "Ken che ren de qi yue")(28.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $193,637Tržby Celosvetovo $579,350(25.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace