poster

Křižovatka osudu

 • USA

  Around the Bend

 • Slovensko

  Križovatka osudu

Drama

USA, 2004, 80 min

Režie:

Jordan Roberts

Scénář:

Jordan Roberts

Kamera:

Michael Grady

Scénografie:

Sarah Knowles

Kostýmy:

Alix Friedberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zorro
  ****

  Walken táhne celej film a skvěle ho u toho doplňuje Lucas. Je z nich opravdu povedené duo.(17.1.2007)

 • kareen
  ***

  Jedna z těch příjemnějších a kvalitnějších road movie, s výborným Christopherem Walkenem v čele. Ale zase nic, co by mě vyloženě zvedlo ze židle.(3.1.2015)

 • tron
  *****

  Pre mňa jedno z najpríjemnejších prekvapení roka 2004. V hlavných úlohách skvelí herci aj v najmenšej úlohe, čierny humor, hriechy minulosti, smrť s ktorou sa treba zmieriť a chyby, ktoré sa snažíme napraviť na poslednú chvíľu (plus odpúšťanie, ktoré nejaký čas trvá). Bál som sa, že sa KRIŽOVATKA OSUDU bude brať príliš vážne, ale presne zvolená dávka humoru/drámy to zachránila. Druhý raz som sa bál, že tvorcovia na konci zakopli, keď Josh Lucas vykročil k autu. Ale hneď sa vrátil. Ste už pripravení, alebo ešte stojíte na schodisku?(24.11.2005)

 • Damiel
  ****

  79 % - Jestliže v tomto dramatu něco opravdu výrazně vyniká do nadprůměru, pak je to výkon Christophera Walkena, který bývalého feťáka, vracejícího se „na místo činu“, zahrál naprosto brilantně. Se „synem“ Joshem Lucasem vytváří výborně působící dvojici protikladů, které se vzájemně odpuzují i přitahují. A filmový matador Michael Caine? Přestože nemá prostor více než dvacet minut, také on se zhostil svého partu s velkou grácií. Samotný příběh ne že by byl tak úplně originální, ale díky zmíněným hereckým výkonům a svižnému scénáři se na Křižovatku osudu velmi dobře kouká.(31.10.2005)

 • d-fens

  ocenenia : Montréal World Film Festival 2004 - nominácia na Grand Prix des Amériques, Špeciálna veľká cena poroty (spolu s filmom "Kan che ren de qi yue"), Najlepší herec (Christopher Walken, spolu s Wei Fan vo filme "Ken che ren de qi yue")(28.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace