Apokalypsa

• Francie

Sci-Fi / Komedie / Drama / Thriller

Německo / USA / Francie, 2006, 145 min

• Faidra

Větší smysl než tohle dává i skutečnost, že do komunálních voleb v naší díře jeden místní podnikatel kandiduje za KSČM.(5.10.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $374,743(7.7.2008)

• JohnnyD

Najbohovskejší casting desaťročia sa v rukách režiséra možno najlepšieho filmu dejín rozplynul do prázdna. Jediné, čo drží vo finálnom produkte ako tak je skvelá hudba, či už od Mobyho alebo od iných kapiel. Nech som si akokoľvek nahováral, že filmom budem príjemne prekvapený (ako pri The Box), opak bol pravdou a Southland Tales sú presne také, ako sa o nich hovorí - monštróznou onaniou inak geniálneho Richarda Kellyho. Film uhnaný do extrému alegórie, kde sa rozplýva v bezmyšlienkovú nudu. Škoda, Sarah Michelle Gellar je pekelne rozkošná...(6.9.2011)

• lesumir

WTF? Ou, tady pán rádoby genius Kelly přestřelil o celou délku... Nemůžu mu odepřít, že to nebylo poutavé, každou minutou jsem to chtěl vypnout a nemohl, stále jsem čekal na novou ninformaci, která mi pomůže rozluštit tuhle hádanku. Bohužel jsem čekal dlouho, a přesto nedočkal. Kelly po úspěchu Donnie Darka neslyšel nic jiného, než jaký je profík, jak se podobá Lynchovi v mysterioznosti, a proto natočil doslova nonsenc, kde spojil několik filmů dohromady a udělal z toho slátaninu obrovských rozměrů. Hvězdičku za krásnou Gellar, wau, ta bylo dost sexy.(29.6.2008)

• EdaS

Sorry, ale jakmile někdo ve svém druhém filmu zběsile cituje sám sebe, je to průser. Nechutná exhibice nadutého ega, které si myslí, že jsme zvědaví na každý jeho pšouk. Někomu to zjevně stačí, mně ne.(6.3.2008)