Apokalypsa

• Francie

Sci-Fi / Komedie / Drama / Thriller

Německo / USA / Francie, 2006, 145 min

• Houdini

Zlatá Palma - výběr(27.4.2006)

• novoten

Moby jako vždy skvělý, Sarah jako vždy úžasná, ale Richard Kelly tentokrát v úloze patlala, který rád nadělá nepořádek a pak se v něm s radostí brodí. Doteď nechápu, po jakých stopách jsem se měl dát, proč spolu souloží auta, proč dostala postava Krysty tolik prostoru a hlavně to, jak dokázali zrovna Rock se Scottem udržet vážnou tvář, i když vůbec nemohli chápat, o co běží. Od marných pokusů o hraní si na vrcholná Lynchova díla ruce pryč.(8.8.2009)

• lesumir

WTF? Ou, tady pán rádoby genius Kelly přestřelil o celou délku... Nemůžu mu odepřít, že to nebylo poutavé, každou minutou jsem to chtěl vypnout a nemohl, stále jsem čekal na novou ninformaci, která mi pomůže rozluštit tuhle hádanku. Bohužel jsem čekal dlouho, a přesto nedočkal. Kelly po úspěchu Donnie Darka neslyšel nic jiného, než jaký je profík, jak se podobá Lynchovi v mysterioznosti, a proto natočil doslova nonsenc, kde spojil několik filmů dohromady a udělal z toho slátaninu obrovských rozměrů. Hvězdičku za krásnou Gellar, wau, ta bylo dost sexy.(29.6.2008)

• Bebacek

Věřím, že kdo si nepřečetl aspoň část komiksu nebo nezná Kellyho psýchu, tak na to čumí jak tele na nový vrata. Já jsem tím jen zabila čas v práci a trochu zalitovala, do jakého hnoje se režisér mého nejoblíbenějšího filmu zahrabal. Škoda. Prostě jen podprůměrný film s podprůměrnými herci. ____ Každý máme nějakou úchylku. Kellyho patrně vzrušují vystřelená oka...(20.1.2009)

1* za první hodinu trapného všeho a 5* za zbytek perfektní jízdy!(12.6.2008)

• - Poté, co film koupilo Sony, přidal Richard Kelly speciální efekty v hodnotě 1 milionu dolarů. (HellFire)

• - V roce 2006 se na festivalu v Cannes film nesetkal s příliš nadšeným ohlasem - průměrné hodnocení bylo 1.1 z 5! (hot_spot)

• - První film, ve kterém Dwayne Johnson neúčinkuje pod svým pseudonymem The Rock. (hot_spot)