Dame na wataši ni koišite kudasai (TV seriál)

• Japonsko

ダメな私に恋してください

• Japonsko

Dame na Watashi ni Koi Shite Kudasai

Please Love the Useless Me

(neoficiální název)

Komedie / Drama / Romantický

Japonsko, 2016

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Zatnula jsem zuby a pustila se do této romantické komedie i přesto, že nemám moc ráda Fukadu Kjóko. Naštěstí její postava byla trubka, a tak se toho zhostila se ctí (obvykle mám z ní spíš pocit, že by hrát měla přestat, ale tedy vše bylo v únosné mezi). Tohle není seriál, ve kterém vám herci předvedou bravurní výkony. Tohle je nefalšovaná romantická komedie, kdy se všichni chovají jako lidi, mají vtipné dialogy, obzvláště Fukuda x Fujioka bylo to nejlepší ze seriálu. Zápletka není nic převratného, ale poměrně dobře zvládnuta a dalo by téměř říct, že se tvůrci vyhnuli všem klišé a pokud ne, tak je velmi dobře využili, takže nebyly na obtíž. Je sice pravda, že to mělo nějaké mouchy, například na začátku jsme dostali naservírováno pár vedlejších postav, které postupem času úplně vymizely ze seriálu, protože prostě nebyly potřeba – scénáristé je zahodili. Nebo hlasový projev Miury Šóheie mi byl občas proti srsti, na druhou stranu Dean Fujioka to velmi dobře vyvážil. Na romantický oddech asi to nejlepší z japonské tvorby v poslední době.(26.9.2016)

Žádná velká očekávání jsem od tohoto dramata neměla, proto to bylo pro mě velmi milé překvapení. Nadchlo mě. Od začátku do konce mě bavilo, je to zábavné, roztomilé,hravé, někdy i trošku dojemné. Dean zase nezklamal, byl super! Nenapadá mě nic, co bych vytkla, bavily mě hlavní i vedlejší postavy, prostě všichni! I kdyby to mělo více dílů, vůbec by mi to nevadilo, pokud by to bylo takovéhle. Pro mě po hodně dlouhé době japonské drama, které si mě získalo a mohu mu tedy dát 5*.(14.5.2016)