poster

Černí andělé (TV seriál)

Krimi / Thriller

Česko, 2001, 8x53 min

Scénář:

Ivan Hubač

Hrají:

Ladislav Frej st., Saša Rašilov nejml., Petr Kostka, Rudolf Hrušínský ml., Barbora Hrzánová, Vladimír Dlouhý, Stella Zázvorková, Jiří Schmitzer, Vladimír Škultéty, Ivana Chýlková, Marek Vašut, Pavel Řezníček, Simona Stašová, Radek Holub, Filip Blažek, Karel Roden, Zuzana Stivínová ml., Gabriela Filippi, Marie Spurná, Mário Kubec, Hanuš Bor, Karel Polišenský, Sandra Pogodová, Alexander Hemala, Adolf Filip, Miroslava Babůrková, Zdeněk David, Jiří Černý, Karel Zima, Jan Hanžlík, Pavel Kočí, Tatiana Vilhelmová, Jiří Dvořák, Michal Dlouhý, Zdeněk Černín, Jaroslav Šmíd, Petr Burian, Karel Dobrý, Ondřej Vetchý, Ján Kováčik, Václav Rašilov, Zuzana Hodková, Lenka Termerová, Jiří Hálek, Marek Libert, Svatopluk Matyáš, Vladimír Kulhavý, Zdeněk Hruška, Jiří Maria Sieber, Otmar Brancuzský, Dana Hlaváčová, Hana Čížková, Vanda Hybnerová, Jiří Plachý ml., Tomáš Matonoha, Jana Kremanová, Jakub Saic, David Schneider, Michaela Srbová, Zdeněk Žák, Petr Herrmann, Roman Zach, Zdeněk Vencl, Jan Novotný, Miroslav Šnajdr, Jiří Král, Pavel Soukup, Pavel Rímský, Jan Hraběta, Petr Pelzer, Jiří Kodeš, Hynek Dřízhal, Barbora Halamová, Annelie Herzová, Igor Chaun

Komentáře uživatelů k TV seriálu (53)

 • golfista
  ****

  Některé příběhy horší, ale většinou ...(10.10.2004)

 • Cival
  ***

  Joko série lehký nadprůměr. V českých televizních podmínkách tudíž malý zázrak, v němž vedle sebe stojí mistrovské kousky Chauna a Renče a standardní, či velmi špatný zbytek.(13.10.2004)

 • Gemini
  ****

  Někdy skvělé, jindy průměrné až podprůměrné díly. Nebýt téhle kvalitativní rozkolísanosti, byli by Černí Andělé naprosto skvělým seriálem o poněkud temnějších stránkách lidských životů.(25.5.2005)

 • gouryella
  ***

  Bohužel značně nevyrovnaná kvalita jednotlivých dílů činí ze seriálu jako celku pouze průměrnou záležitost....(11.10.2004)

 • igi B.
  *

  Zoufalé, upocené... Typicky současně české. Je až smutně směšné sledovat úpadek českého filmu, byť zde jen toho televizního. Nýmandi v pozici přeplácených Hvězd, staré tváře zoufale se přizpůsobující, pitomé scénáře, směšná filmařina, kultura za sto... Vyjímky potvrzující pravidlo. Tragedie je, že divákům už to připadá jako normál. Jako standard... Jen se poplácat po ramenou. Ale prachy se točí. Ve sračkách. To platí o většině současné české filmové a hlavně televizní tvorby. Škoda komentáře...(13.9.2005)

 • Morien
  ***

  Zatím nemůžu jinak. Některé epizody jsou tak špatné, že svým dojmem přebijí i ty lepší.(5.2.2008)

 • cheyene
  *****

  Kdybych měl udělat průměrnou známku za všechny epizody a zahrát si na učitele na konci školního roku, musel bych dát 4*. Budu však hodný a s mírně přivřenýma očima přihodím i tu poslední hvězdičku. Tento cyklus je totiž zvláštní svým pojetím, v jeho epizodách projde řada výborných herců, kteří se ujímají nejrůznějších a zajímavých námětů, ale hlavně má atmosféru. Několik dílů je vskutku výborně vystavěno a zanechá určitou stopu v divákovi. Nejvíce se mi asi líbila epizoda Azyl, přestože nepřináší nic extra nového a dal jsem jí "jen" 4*. Na druhou příčku bych dal Pokoj bez oken, který si ode mne vysloužil plné hodnocení za excelentní atmosféru, prostředí, námět a herecké výkony ústřední dvojice. Třetí místo obsadí Trosečník díky Pavlu Řezníčkovi, který se dle mého názoru ujal své role opravdu velmi dobře..alespoň já mu ji věřil. Dále by se pak umístily epizody Help For You, May Day, Červená karta, Experiment a naposled Requiem.(16.7.2011)

 • LiVentura
  ****

  Velice povedené, pohřební ústav Stín a dva zřízenci a věční pozorovatelé temných tragických osudů lidí..! Vždy mne fascinovala ta hudba, skvělá a padnoucí.(13.8.2008)

 • Ruut
  ***

  Mnohem lepší než současné Náměstíčko nebo Náves, které pracují s mnoha podobnými prvky.(1.1.2007)

 • WANDRWALL
  **

  Pokus napodobit cizí schémata v domácím prostředí.(9.4.2011)

 • Allien.9
  *****

  "Černí andělé" jsou nenápadní, přesto se jedná o jeden z nejlepších českých seriálů vůbec. Stačilo, aby se dalo pár chytrých hlav dohromady (ano, Filip Renč samozřejmě nemůže chybět) a vnikla tahle horrorová nádhera... Viděla jsem všechny díly, mým nejoblíbenějším je však bezkonkurenční "Pokoj bez oken", který je skvělý nejen díky nejlepším hercům, perfektní psycho atmosféře a dobrému nápadu, ale především díky nečekanému a (mírněXD) klaustrofobickému konci... Notak, kde je nějaké pokračování?!?:-((7.11.2008)

 • Terva
  *****

  Postavy i příběhy tohoto cyklu jsou smyšlené, jejich podoba se skutečností je zcela náhodná.1 - ČERVENÁ KARTA - **** - CITÁT - Budu vám vyprávět příběh z následkem smrti.......... 2 - POKOJ BEZ OKEN - ***** - CITÁT - Jsi báječná ženská, nejlepší, kterou jsem poznal........ 3 - TROSEČNÍK - *** - CITÁT - Táta chtěl, abych to dělal a tak to dělám......... 4 - EXPERIMENT - *** - CITÁT - Vy tu mého dědu držíte........... 5 - REQUIEM - **** - CITÁT - Obvykle jdu kam chci, jsem svobodný člověk........ 6 - AZYL - **** - CITÁT - Je to hodný člověk, má takové laskavé oči......... 7 - HELP FOR YOU - ***** - CITÁT - Mám AIDS. Stejně je to už všechno jedno......... 8 - MAY DAY - ***** - CITÁT - Pojmenoval jsem tu rakev May Day........ Cyklus neobyčejných příběhů Ivana Hejny.(10.1.2015)

 • honajz
  ****

  Ve srovnání se současnou produkcí jasný nadprůměr, i filmové řemeslo, herci. Kvalita jednotlivých dílů je skutečně velmi rozkolísaná, některé jsou nic moc, další mají vnitřní soudružnost a napětí, a některé jsou dokonce velmi napínavé. Velmi dobrá hudba, fórek s pohřební službou Stín, ale hlavně vynikající atmosféra u většiny dílů.(2.9.2014)

 • WoWoW
  ****

  Je to zajímavý počin českých režisérů, který na mě až na vyjímky působil opravdu velice dobře.(8.2.2010)

 • Hans.
  ****

  Azyl 4*, Trosečník 3*, Pokoj bez oken 2*, Requiem 4*, Experiment 1*, Help for you 5* - asi nejlepší díl seriálu, Červená karta 3*, May day 3*.(9.12.2011)

 • Anderton
  ***

  Prečo sa na tento seriálový experiment úplne zabudlo?(16.8.2014)

 • darek kartac
  *****

  Tak u tohohle seriálu jsem se bál, když byl vysilán na ČT 1. Příběhy jsou ve směs trochu přihrány fantazií a to děsí.(31.8.2010)

 • kajas
  ****

  Jako celek rozhodně velmi zajímavý televizní počin. Některé příběhy lepší ("Pokoj bez oken"), jiné docela tragické ("Červená karta").(5.7.2011)

 • stration
  ****

  Řemeslně výborně natočené epizody s dobrými hereckými výkony a hlavně skvělou atmosférou.(12.11.2008)

 • RonaMidu
  ****

  Azyl - ten díl jsem zachytila dneska,tedy včera....nevím,jestli je nejlepší,ale líbil se mi,akorát na konci mi bylo skoro líto,jak si B.H. pohnojila život...jsem zvědavá na další kusy(5.11.2013)

<< předchozí 1 2 3