poster

O zvířátkách pana Krbce (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1977, 13x8 min

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Josef Abrhám
(další profese)
 • J.Connor
  ****

  Už jsem to dlouho neviděl, ale jako dítě sem si nikdy nemohl zvyknout na Renčínovu kresbu, neb jsem byl zvyklý na verzi ze Čtyřlístku, která mi dodnes připadá lepší.(16.7.2006)

 • heyda
  *****

  Dlouho jsem nemohl přijít na název tohoto legendárního večerníčku, až teprve teď jsem na něj narazil a to úplnou náhodou. Sice už je to hodně let, ale vím, že příběhy na hradě Kulíkově s panem Krbcem mě vždy bavily.(19.12.2010)

 • Tom_Lachtan
  *****

  neskutečně mne to baví, od příběhu přes dabing po Ruprechta(26.8.2012)

 • Xmilden
  *****

  Kult!(1.7.2007)

 • NinadeL
  ****

  13/13 Šedivý a Šedivá sice nejsou Renčín, ale Havelka (ve Večerníčku spolu s Chvojkou) je stále týž scénárista oblíbeného seriálu Na Hradě Kulíkově, který vycházel ve Čtyřlístku v letech 1983-7 (Knihovnička 107-151). Poetika tohoto Večerníčku v sobě snoubí odlišný humor a perfektní přednes Josefa Abrháma spolu s dávnou touhou malého českého člověka po gotickém dobrodružství, v našem případě ovšem zasazeném do rozbujelé normalizace. Přesto, a nebo právě proto, je tato černohumorná klauniáda tak unikátní.(12.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace