Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  **

  Tenhle film na mě působil jako naprostá vykrádačka. U každý scény mě napadalo, že už jsem to někde viděla; svět budoucnosti jako z Blade Runnera, naklonovaný hlavní hrdina jako ze Šestého dne, o okamžik později boj mezi dvěma stejně vypadajícími hrdiny, který jako by Bay okoukal z Pluto Nashe. A ačkoliv se v Ostrově pan režisér neprezentuje nejhůře, do stylizovaného filosofického díla, o které se nejspíš po vzoru Blade Runnera pokoušel, má pořád zatraceně daleko. Kam může, pokusí se narvat nějakou tu megalomanskou akční scénu a mě tak tak nějak nemůže nenapadnout - co by Bay dokázal bez stamilionových rozpočtů sloužících jen na zaplacení velkolepých počítačových efektů? Po Transformers, Ostrově, Pearl Harboru a Armageddonu musím se smutkem konstatovat, že bohužel asi nic.(26.5.2008)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Steve Jablonsky: 1. The Island Awaits You ,2. Where Do Those Tubes Go ,3. Sector 6 ,4. Starkweather ,5. Agnate Ukuleles ,6. You Have a Special Purpose In Life ,7. Mass Vehicular Carnage ,8. Renovation ,9. I'm Not Ready to Die ,10. This Tongue Thing's Amazing ,11. Mass Winnings ,12. The Craziest Mess I've Ever Seen ,13. Send in the Clones ,14. My Name is Lincoln ,15. Blow - The Prom Kings ,(15.5.2011)

 • Rob Roy
  ****

  Kupodivu ( nic jsem nečekal ) jsem se solidně bavil. Od Ostrova nečekejte nic jiného než totální popcorn ( tedy pokud nepovažujete za filozofické dílo Já, Robot od Proyase ). Nemám rád videoklipový střih a i tady místy působí dost zmateně, navíc kamera je až příliš rotřesená a záběry jsou někdy snímané moc zblízka, ale u likvidování aut kolejnicemi i jiných akčních scén jsem se velmi dobře bavil. Stejně tak u příjemného konzumního humoru ( "Co to je?" "Nevím, ale chci to" ). Velké plus je Ewan McGregor, který má co hrát a totální roštěnka Scarlett Johanssonová, u které mi stačí, že prostě je na plátně ( nedávno se zařadila do mých TOP 5 ). Příjemně mě překvapila i hudba ( pro mě neznámého ) Stevea Jablonského. 70 procent.(15.9.2005)

 • EdaS
  ***

  Bay jako by si tentokrát nevyjasnil, pro koho točí. Na nevázanou akční sci-fi pro puberťáky je Ostrov moc vážný a ambiciozní, na seriozní sci-fi ovšem dost hloupý. Citace Star Wars a plynové komory prostě nejdou dohromady. McGregor je sympaťák a Johansson krasavice nesmírná, ale tenhle film prostě drhne. Míša se naštěstí poučil a zjistil, kde je mu (i divákům) lépe.(21.4.2009)

 • Brouk
  ****

  Solidní akční podívaná, po rozporuplných reakcích od kritiků a lidiček jsem na k tomu přistupoval asi stejně jak zde popisuje Kleoptara... Pro mě byl Ostrov vypnutí se od reálného okolí na více jak dvě hodiny. Shhlédnutím Ostrova jsem tedy rozhodně neprohloupil a jak jsem již sdělil, přes dvě hodiny jsem v podstatě báječně relaxoval, to je celé a to podstatné. Ostatní věci neřeším, nemám důvod :-)(22.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace