Škola superhrdinů

Škola superhrdinov

Akční / Rodinný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2005, 102 min

• Ouwen

Přikláním se k uživateli Expendable ;)(9.2.2011)

Disneyovsky slabý odvar z Úžasňáků. Bruce Campbell jako učitel plus!(21.11.2010)

Typická teenagerovská pohádka se vším, co k tomu patří, akorát okořeněná o trošičku nečekanou pointou. Na jednu stranu je to kokotina, ale na druhou stranu bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem se nebavil. Mimochodem vidět Kurta Russella v takovým úchylným oblečku není k zahození, že? :-D :-D 60%(24.1.2011)

K mému obrovskému překvapení se ze Školy superhrdinů vyklubala docela pohodová komedie, která je sice předvídatelná až to bolí, ale s několika vtipnými scénkami, více než slušnými triky a vysloveně povedeným obsazením... Nečekal jsem to, ale já se bavil...(30.8.2014)

Příběh obsáhl klasické americké teenegery se svými problémy tak typické pro tento věk. Za jiných okolností by to byla další nudně kýčovitá hovězina, ale díky zaobalení v supermanovský sci-fi háv to pro mé oko byla celkem zábavná oddychovka při deštivé, sváteční sobotě. Nemůžu se rozhodnout jestli 3 nebo 4 hvězdy, ale vzhledem k tomu, že jsem před tímto filmem zhlédla geniální Croodsovi, nemůžu jinak než snížit na tři.(5.7.2014)