Škola superhrdinů

Škola superhrdinov

Akční / Rodinný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2005, 102 min

60%(28.7.2009)

Nečekaně vtipná, místy správným způsobem ujetá, a rychle ubíhající komedie, která mě po očekávání něčeho nadmíru nechutného, potěšila tolik, že jsem si ji druhý den pustil znovu ;) A to se mi nestává!!!(4.12.2009)

• Kamca_

Nudná americká fantasmagorie. Na to se opravdu moc koukat nedalo. Jediným plusem byl Michael Angarano.(28.1.2012)

Typická teenagerovská pohádka se vším, co k tomu patří, akorát okořeněná o trošičku nečekanou pointou. Na jednu stranu je to kokotina, ale na druhou stranu bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem se nebavil. Mimochodem vidět Kurta Russella v takovým úchylným oblečku není k zahození, že? :-D :-D 60%(24.1.2011)

Náhodou mě to přišlo jako docela zajímavý a poměrně originální nápad. Superhrdinům opravdu nefandím, a nikdy jsem nefandila. Vždycky jsem spíš na straně padouchů, ale Superman, Batman, Spiderman a další superhrdinové mě prostě neberou a nikdy nebrali. Ale tohle se mi překvapivě docela dost líbilo, rychle to uteklo a i když bylo jasné co se stane, nevadilo mi to. Některý ty schopnosti byli fakt super, o to víc jsem byla zklamaná, že hlavní hrdina (když teda konečně objevil schopnosti), měl ty klasicky trapný. 4*(22.1.2011)