Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Tenhle film je zábavnější, než jsem si myslel že může být. Nebyl jsem si jistý, jak se na plátně ukáží zkušenosti ze Saturday Night Live, ale dopadlo to velmi dobře. Richard Grieco byl jako terapeut skvělý. Hodinu a čtvrt dlouhá zábava. A také skvělá hudba. Doporučuji.(22.6.2005)

Překvapivě kvalitní komedie, za kterou stojí mí oblíbenci ze současného obsazení Saturday Night Live. Občas trapná, ale když se člověk naladí na správnou frekvenci, tu hodinu a čtvrt se může bavit. A má dobrý soundtrack :)(10.4.2003)

• hirnlego

üíííííííí(10.12.2007)

Pro mě srdeční a nezapomenutelná komedie, na kterou nedám dopustit a na kterou se vždy s radostí podívám.(1.12.2007)

Jedna z těch crazy buddy komedií z přelomu tisíciletí, která mě ale dlouho míjela. Na Jesseho a Chestera to sice nemá, ale Kevina a Perryho to v klidu strká do kapsy a ano, jistě, je to debilní a hloupé, ale když je člověk naladěn na správnou vlnu (nejlépe v kolektivu podnapilých přátel), celkem se i zasměje...70%(30.7.2014)