Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

Je to sice "normální" ničím vyjímečná komedie ale má v sobě něco co jsem v jiných podobných komediích neviděl. Nevím co to je ale z filmu se pro mě a pár známých stala kultovní záležitost.(11.6.2007)

Je mi dost líto nízkého hodnocení, film takového formátu by měl být legendární a patřit k základnímu vzdělání. Proslavení hitovky What is love, která doprovází po celou stopáž kruté osudy dvou bratrů, jejichž jediným snem je vlastnit klub. Po zhlédnutí jsem myslel, že už to vtipnější být nemůže, ale po zkouknutí této parodie, jsem zjistil pravý opak, pravděpodobně nejvtipnější parodie na film vůbec, s Jimem Carreyem, velmi doporučuji. 80%(15.5.2012)

šaháš mi na zadek??????Konečně tady šahá někdo někomu na zadek:-D(11.11.2011)

Naprosto skvělý film :-)(29.8.2015)

Jeden z nejdebilnějších filmů všech dob. Rozumněli jsme si.(12.9.2015)

• - Když jdou Steve a Doug do otcova obchodu, potkají krásnou dívku kráčející jim naproti. Jde vidět, že v prvním zaběru mají sluchátka na uších, když se k ní rozběhnou, mají je dole a když ji osloví, mají je opět na uších. (LukeN73)

• - Jim Carrey pomáhal se scénářem, nebyl však uvedený v titulcích. (PußyMagnet)

• - V jedné scéně poslouchá Dan Hedaya s přáteli Emily, jak hraje na klavír "Where Everybody Knows Your Name", úvodní píseň k Cheers. Dan Hedaya hrál tři roky v Cheers Nicka Tortelliho. (PußyMagnet)