Noc v Roxbury

A Night at the Roxbury

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

za teplých letních večerů jsme seděli ve starý "šádině" a řítili se nocí. What is love hrálo na plný kule a my kroutili hlavama, jak jen to šlo (pár z nás při tom zkoušelo rozbít okýnko, ale pokusy končily vždy hospitalizací). Nebylo to cool a nebylo to pro nikoho vtipný, ale my jsme z toho měli prdel. Kultovka(23.1.2009)

Soundtrack David Kitay: 1. What Is Love (7' Mix) - Haddaway ,2. Bamboogie (Radio Edit) - Bamboo ,3. Make That Money (Roxbury Remix) - Robi Rob's Club World ,4. Disco Inferno - Cyndi Lauper ,5. Da Ya Think I'm Sexy - N-Trance ,6. Pop Muzik - 3rd Party ,7. Insomina (Monster Mix) - Faithless ,8. Be My Lover (Club Mix) - La Bouche ,9. This Is Your Night - Amber ,10. Beautiful Life - Ace Of Base ,11. Where Do You Go (Ocean Drive Mix) - No Mercy ,12. A Little Bit Of Ecstasy - Jacelyn Enriquez ,13. What Is Love (Refreshmento Extro Radio Mix) - Haddaway ,14. Careless Whisper - Tamia(9.5.2011)

• heyda

Totální ujetost, ale humor se zde podařil a mě osobně ani nepřišel natolik kýčovitý, jak by se na první pohled mohl zdát.(4.12.2009)

Je velice těžké natočit vkusnou, stylově brilantní komedii, která je opravdu vtipná. Noc v Roxbury JE Vkusná, stylově brilantní komedie, která JE vtipná. Herecké výkony jsou přitažené za vlasy, ale naprosto uměrné celému filmu.. A Ano... Will Ferrel NENÍ normální člověk. Will Ferrel je BŮH... Héj..kdo ste mi sáh na zadek?(2.4.2006)

Je to zvláštní, ale o existenci tohoto filmu jsem ještě do nedávna neměl ani tušení. Pak jsem objevil něco na youtube, minulej tejden mi to doporučovalo pár lidí v hospodě a dneska jsem Noc v Roxbury konečně viděl. Jak tady píšou ostatní, že je to stupidní, úchylný, dementní a podobně, tak s tim musim souhlasit. Jenže tenhle film je hlavně prdel od první do poslední minuty. Obligátní komentáře ve stylu "Je to trapný, ubohý, film neobsahuje žádnej humor pro lidi s IQ nad 160, ani jednou jsem se nezasmál. Odpad!" mě u podobnejch filmů už ani nepřekvapujou. Já vám ovšem Noc v Roxbury vřele doporučuju. Vzhledem k tomu, že se navíc ve filmu najde hodně hitů z období mýho dospívání (Haddaway, N-trance, La Bouche, Ace of base, Faithless, atd...), tak dávám maximální hodnocení. A film je dost krátkej, takže to uteče jako voda...(1.8.2008)

• - Když jdou Steve a Doug do otcova obchodu, potkají krásnou dívku kráčející jim naproti. Jde vidět, že v prvním zaběru mají sluchátka na uších, když se k ní rozběhnou, mají je dole a když ji osloví, mají je opět na uších. (LukeN73)

• - Film vznikl jako parodie na Saturday Night Live. (PußyMagnet)

• - Amy Heckerling režírovala některé scény, nebyla však uvedena v titulcích. (PußyMagnet)