Noc v Roxbury

Night at the Roxbury, A

Noc v Roxbury

Komedie

USA, 1998, 82 min

za teplých letních večerů jsme seděli ve starý "šádině" a řítili se nocí. What is love hrálo na plný kule a my kroutili hlavama, jak jen to šlo (pár z nás při tom zkoušelo rozbít okýnko, ale pokusy končily vždy hospitalizací). Nebylo to cool a nebylo to pro nikoho vtipný, ale my jsme z toho měli prdel. Kultovka(23.1.2009)

Překvapivě kvalitní komedie, za kterou stojí mí oblíbenci ze současného obsazení Saturday Night Live. Občas trapná, ale když se člověk naladí na správnou frekvenci, tu hodinu a čtvrt se může bavit. A má dobrý soundtrack :)(10.4.2003)

• heyda

Totální ujetost, ale humor se zde podařil a mě osobně ani nepřišel natolik kýčovitý, jak by se na první pohled mohl zdát.(4.12.2009)

je to tak strašně hloupý, až v tom je taková hloubka a nadsázka,že to pochopíte asi až to prožijete.(7.7.2012)

Nepopsatelná hovadina. Will Ferrell ve své nejdebilnější roli. Což neberu záporně. Tak natvrdo, tenhle film je vážně k posrání.(9.10.2007)