Moje léto lásky

Will Gregory

Chris Collins

Kostýmy:

Julian Day

Nebýt toho konce, šla bych s hodnocením mnohem níž. Důvod? Zejména bratr Mony - pánbíčkář, ignorant, alkoholik a násilník. Prej ex. Pche. Ricky byl taky dobrej prasák, nemluvě o otci Tamsin. Filmy s lesbickým motivem mi nevadí; vadí mi, ale jak v My summer of love jsou všichni chlapi primitivové, kteým spadl mozek do kalhot. Tahle omezenost mě štve, a proto nemůžu dát víc jak průměrné hodnocení.(21.10.2012)

Náhodné setkání a vznikl vztah tak silný, tak intenzivní, že posunul hranici přátelství, protože „jenom přátelství“ nedokázalo všechen ten cit, vzájemnou potřebnost a lásku obsáhnout. Citlivě natočený film o složitosti dospívání s ( pro mě) naprosto neznámými herečkami.(10.11.2005)

My Summer Of Love, aneb co jiného mají dělat dvě celkem sympatické, nikým nemilované, nudící se, téměř dospělé holky v parném létě na anglickém venkově.(16.5.2006)

Film, který by potřeboval kvalitního režiséra a vysoký rozpočet a pak by strčil do kapsy celou Zkrocenou horu i s tou nejposlednější ztracenou ovcí. Moje léto lásky je důkaz, že Zkrocená hora je jen stupidní příběh z růžové knihovny, který je naprosto fantasticky natočený a zrežírovaný, ale obsahem zůstal někde v mateřské školce (všechno je krásné a milé, ale nikdo tu nemá ani tucha o skutečném světě). Naprostý prim hrajou dvě mladé dívky - Nathalie Press je naprosto fantastická herečka a Emily Blunt zase sice spíše herečka průměrná, ale má svůdný pohled a krásné tělo. Škoda, že film nedostal větší šanci od producentů. Takhle vítězí obsah nad formou rozdílem dvou tříd a i ta zmiňovaná Zkrocená hora z tohoto souboje vyjde jako vítěz. Sice se musí cítit asi jako naši hokejisté po vítězství nad Japonskem 2:1 v prodloužení, ale přesto vyhrává... Tři a půl. [květen 2006](5.5.2006)

Jako celek to bylo hodně dobrý, hlavní hrdinka mně osobně velmi sympatická, až na nějaké úletky.. jen ten konec mi do celkového konceptu moc nesedl.. lehce nedotažené, nebo jako by se s tím už nechtělo filmařům dělat..(12.10.2006)