poster

Kiss Kiss Bang Bang

 • USA

  Kiss Kiss Bang Bang

 • Slovensko

  Kiss Kiss Bang Bang

Krimi / Komedie / Mysteriózní / Akční

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  ***

  Omlouvám se štábu, všem hercům a hlavně režisérovi, protože snad poprvé není vina na jejich straně, ale na mé. Můj mozek asi nestačil zaznamenat všechny logické spoje a ke konci se mi začal vařit jako květák potopený v hrnci. A nebo to bylo tím, že mé IQ holt nezvládlo takový logický nápor a rozhodlo se to všechno sabotovat. Zkrátka jsem ten film absolutně nepobral. Ovšem co se týče originality mám všecky orgány zvedlé do nebe a co se týče Roberta Downeyho jr. mám z jejho herectví naprostý respekt. Viva la gangsterka....(20.7.2008)

 • H34D
  ****

  Nenápadný klenotek se spoustou výborných nápadů - od originálního stylu vyprávění, přes perfektní dialogy, až po vkusný a dá se říct i inteligentní humor. Hlavním těžištěm filmu jsou jednoduše postavy a paradoxní situace, jimiž prochází, není to přímo komedie, ale není to ani krimi. Detektivní linie je vlivem zábavných interakcí postav odsunuta na druhou kolej a do popředí se dostává jen díky své (pře)kombinovanosti, což je asi tak jediná chyba. Jinak je ale film neuvěřitelně živý, vtipný, ale ne příliš veselý, aby neevokoval parodii (všimněte si, že kvůli náznaku ponurosti se většina odehrává v noci)... Lepších 8/10(12.2.2010)

 • KarelR
  ****

  Scénaristický bůh Shane Black to vzal poprvé do rukou se vším všudy. A nevedl si vůbec zle. Velice obstojný přírustek do upadajícího žánru buddy komedií. Robert Downey Jr. i Val Kilmer jsou super a hláškují ostošest. Absurdní situace jako za starých dobrých časů Riggse a Murtaugha, sexy Michelle "nejsem jenom ta holka z M.I:3" Monaghan pasuje a...a vůbec. Podívejte se na to sami. Tímhle snad nepohrdne nikdo.(24.2.2007)

 • TheDarKnig
  ****

  You don't get it, do you? This isn't "good cop, bad cop." This is fag and New Yorker. You're in a lot of trouble. Heh, asi v takovémto rytmu se nese celý film. Shane Black poprvé na stoličce režiséra a stále v prvotřídní formě. Ta smršt nápadů, vtipných hlášek a zesměšnování celého Hollywoodu okořeněná o překombinovaný a zamotaný detektivní příběh ze "staré školy" je neuvěřitelná. Dvojice Downey a Kilmer excelují na celé čáře. Jejich vzájemné popichování, jakožto i Perryho neustálé shazování jeho partáka při jakékoliv možné příležitosti, Downeyho New yorská neznalost Kalifornie a možná i jemná zaostalost, jakožto i krásná Monaghan dělají z tohoto filmu velmi chutnou pochoutku, která se jen tak nepřejí. A i když občas děj působil trochu nevyrovnaně a přepínání nálad taky nebylo úplně košer, máme tu určitě nejzajimavější a nejzábavnější noir buddy (já vím, už klišé, ale použiju to) komedii detektivku za posledních pár let. Přepísknutý Downeyho vypravěč a časté opakování toho, že je to vlastně jenom film, dává ehm filmu podivný nadhled. A pocit, že jsem viděl něco chytrého.. Závěr to pak potvrzuje(15.9.2011)

 • Isherwood
  ***

  Zúročené postřehy ze čtení brakových detektivek a sledování béčkových kriminálek v těžkotonážním mixu trefných slovních přestřelek a nevybíravých pohlavků hvězdám současnosti z Továrny na sny. Shane Black sice skóruje na plné čáře ve své hlavní disciplíně, ale ne každému je shůry dáno, aby zpoza kamery dokázal geniálnímu scénáři vtisknout víc než jenom šedivě rutinní tvar. Chtělo by to buď starého harcovníka T. Scotta a nebo z těch mladších Joe Carnahana. Škoda převeliká, která si napoprvé 4* nezaslouží, ale ke druhému zkouknutí ničím nenaláká.(8.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace