Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $50,824,620Tržby Celosvetovo $93,974,620Tržby za predaj DVD v USA $15,414,883 //počet predaných kusov 1,113,981║ Ťažko zhodnotiť film po prvom pozretí, hlavne keď je koncepčne poskladaný vo viacerých dejových prestrihoch, čo majú vyvodiť určité domýšľanie u sledujúceho, či že tvorcovia nám to moc neuľahčia. Trošku pribratý George Clooney sa zhostil svojej úlohy opäť na úrovni, len škoda že pre dej odohrávajúci sa v naftárskom zákulisí, nie je dostatočne vysvetlená jeho postava a taktiež to isté platí aj o ostatných. Na tom dosť trpia aj ich preslovi, hlavne vo vzájomnom dejovom prepletení, kde sa asi aj trošku režisér zamotáva a nedokáže snímané udalosti priblížiť tak aby nás uviedol na správnu mieru. Námet filmu je vo svojej podstate dosť bohatý na fakty v danej naftovej korupcii a je nám sprostredkovávaný dosť surovým spôsobom čo pre široké publikum nemusí ísť po chuti. "Film ako taký stojí za vzhliadnutie má čo povedať k dianiu vo svete po 11.septembri" zatiaľ dávam 70% uvidím čo to povie po druhom pozretí(10.5.2008)

 • Matty
  ***

  Nikoliv hloupý, bohužel velmi nezáživný film o mnoha problémech dnešního světa. 60% Zajímavé komentáře: mm13, numi, gr8 escape, Torrance(18.3.2006)

 • Anthony
  ****

  Z počátku jsem měl docela obavy, jestli dokážu sledovat všechny ty různé spolu příliš nesouvisející linie. Nakonec jsem se ale docela chytil a ve spletitém příběhu jsem se neztratil. Rozhodně ne žádná oddechovka - naopak film k přemýšlení, který se dívá nemilosrdně na obchodní i politické machinace kolem ropného průmyslu. Velice zajímavý a tvrdý pohled se nám naskýtá i na politiku Spojených států a CIA. Na rozdíl od mnoha zdejších uživatelů mi vyprávění přišlo nejen zajímavé a poučné, ale také strhující a nenudící. Zvlášť bych vyzdvihl herecké výkony - Clooney je opravdu výborný (i když Oscara za vedlejší roli bych přeci jen dal raději Gyllenhaalovi :)) a výbornou hudbu Alexandra Desplata.(2.4.2006)

 • 3DD!3
  ****

  Až příliš skutečné a realistické než aby to diváka dokázalo plně pohltit. Chytrý scénář, atmosféra parádní, konec vynikající a hodně intenzivní, ale celkové tempo bylo přece jen příliš pomalé. Výborný Clooney (který ovládá řeč Farsi, nebo Farse? :D).(3.9.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Vynikající film! Obtloustlý Clooney hraje opět výborně, konečně taky role, kde tvůrci nesází vyloženě na jeho charisma, ale dávají vyniknout jeho vážnému herectví. Celkově zajímavé herecké obsazení. Tohle se víc než povedlo.(2.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace