poster

Monstrum

 • Francie

  Animal

Sci-Fi / Thriller

Francie / Portugalsko / Velká Británie, 2005, 103 min

 • SOLOM.
  **

  Pravdou je, že tomu opravdu chybí potřebná šťáva. Očekával jsem od toho přece jenom trošku víc, než jen slabé scifi drama, které až na pár momentů postrádá napětí a atmosféra místy neskutečně nudí. Chtělo to trochu okořenit například několika záběry z vrahovy minulosti. Jeho masturbace totiž nikoho nevyděsí…(29.10.2012)

 • Mashak
  **

  Začátek filmu není špatný, ale poté se to zvrhne v nudnou báchorku o ničem. Téma dobra a zla úplně do detailu nezobrazila ani Bible a tenhle film se nepřiblížil ani k náznaku podobné analýzy.(28.1.2009)

 • kluk z Na
  **

  díky nějaké genetické substance se z masového vraha(ke kterému byl docela volný přístup) stane flegmouš a z vědátora který substanci vymyslel se stane predátor...atmosféra má sestupnou tendenci...špatné střihy a jakési klipové záběry narušovaly běh příběhu...složité handrkování které bych si nechal ujít!(1.8.2007)

 • anderson
  ***

  Film s podobným námetom ako staršia LIOTTAova pecka POD KONTROLOU. Žiaľ po mrazivom úvode, režisérka rezignovala na hlbšiu sondu do podvedomia vedca i vraha a začala sa utápať v nudných a bezobsažných záberoch. O vrahovi sa nedozvieme v podstate nič zásadné a pre príbeh nemá nakoniec zásadnejší význam. Záver celého príbehu po našlapanej prvej polovici pôsobí ako zlý vtip. Skrátka ďalší "európsky" film ktorého rozpočet mohli radšej poslať na pomoc hladujúcim do Afriky. (1.8.2007)(1.8.2007)

 • Vyrida
  **

  S tímto filmem to je těžký. Zajimavé téma zobrazené zajimavou kamerou tady máme, ale samotný scénař se střihačem ztrací pomalu dech až se ve filmu dozajista ztratíte a než si zase pomaloučku najdete cestu zpět, vyblejou na vás raději závěrečné titulky. Mé hodnocení se proto zastavilo na slabších dvou hvězdičkách a jako bonus dostanete ode mě upřímné doporučení zvolení raději jiného lepšího filmu a že jich je mraky...(25.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace