poster

Monstrum

 • Francie

  Animal

Sci-Fi / Thriller

Francie / Portugalsko / Velká Británie, 2005, 103 min

 • anderson
  ***

  Film s podobným námetom ako staršia LIOTTAova pecka POD KONTROLOU. Žiaľ po mrazivom úvode, režisérka rezignovala na hlbšiu sondu do podvedomia vedca i vraha a začala sa utápať v nudných a bezobsažných záberoch. O vrahovi sa nedozvieme v podstate nič zásadné a pre príbeh nemá nakoniec zásadnejší význam. Záver celého príbehu po našlapanej prvej polovici pôsobí ako zlý vtip. Skrátka ďalší "európsky" film ktorého rozpočet mohli radšej poslať na pomoc hladujúcim do Afriky. (1.8.2007)(1.8.2007)

 • kluk z Na
  **

  díky nějaké genetické substance se z masového vraha(ke kterému byl docela volný přístup) stane flegmouš a z vědátora který substanci vymyslel se stane predátor...atmosféra má sestupnou tendenci...špatné střihy a jakési klipové záběry narušovaly běh příběhu...složité handrkování které bych si nechal ujít!(1.8.2007)

 • Vyrida
  **

  S tímto filmem to je těžký. Zajimavé téma zobrazené zajimavou kamerou tady máme, ale samotný scénař se střihačem ztrací pomalu dech až se ve filmu dozajista ztratíte a než si zase pomaloučku najdete cestu zpět, vyblejou na vás raději závěrečné titulky. Mé hodnocení se proto zastavilo na slabších dvou hvězdičkách a jako bonus dostanete ode mě upřímné doporučení zvolení raději jiného lepšího filmu a že jich je mraky...(25.2.2010)

 • Jossie
  odpad!

  Nesympatičtí herci bez špetky talentu, vyprávění příběhu nestojí za nic, bestiální vrah, který působí trapně, bezbřehá nuda.... mám pokračovat?(25.8.2007)

 • baruss
  **

  Zase jeden z filmov kde niekto zabudol na kamere žltý filter...(8.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace