Monstrum

Animal

Sci-Fi / Thriller

Francie / Portugalsko / Velká Británie, 2005, 103 min

• baruss

Zase jeden z filmov kde niekto zabudol na kamere žltý filter...(8.10.2009)

8. 12. 2009 - 50%(22.1.2010)

Film s podobným námetom ako staršia LIOTTAova pecka POD KONTROLOU. Žiaľ po mrazivom úvode, režisérka rezignovala na hlbšiu sondu do podvedomia vedca i vraha a začala sa utápať v nudných a bezobsažných záberoch. O vrahovi sa nedozvieme v podstate nič zásadné a pre príbeh nemá nakoniec zásadnejší význam. Záver celého príbehu po našlapanej prvej polovici pôsobí ako zlý vtip. Skrátka ďalší "európsky" film ktorého rozpočet mohli radšej poslať na pomoc hladujúcim do Afriky. (1.8.2007)(1.8.2007)

• Martin741

Priserne nudny film. A mal som na haku aj sympataka Andreasa Wilsona /Zlo mezi Nami/. 5 %(12.6.2014)

• kluk z Na

díky nějaké genetické substance se z masového vraha(ke kterému byl docela volný přístup) stane flegmouš a z vědátora který substanci vymyslel se stane predátor...atmosféra má sestupnou tendenci...špatné střihy a jakési klipové záběry narušovaly běh příběhu...složité handrkování které bych si nechal ujít!(1.8.2007)