poster

Policejní akademie

 • USA

  Police Academy

 • slovenský

  Policajná akadémia

Komedie / Krimi

USA, 1984, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  *****

  Krásná milá komika v podání tehdy neznámých, však dnes již kultovních herců smíchu.. pěkný nápad, dobře zrealizovaný... :-))(30.7.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Originální oddechová komedie s dobrými nápady. Celkem pobaví a není tak trapná jako většina pokračování. Je už sice trochu "opotřebovaná", ale rád se na ní ještě podívám. V každém případě chápu, že se stala tak oblíbenou. Některé scénky vážně nejdou zapomenout.(9.12.2009)

 • monolog
  ****

  Jednička byla špica, na to koukal každej. Dvojka, no berme to s rezervou, podívali jsme se znovu, zabavilo nás to a nic víc. Trojka, jen kvůli Guttenbergovi. Čtyřka zůstávají jen nejtvrdší zapřísáhlí fandové. Pětka, fandů podstatně ubylo. Šestka, zůstávají jen neslyšící nevidící staré dámy se sklerózou. Sedmička, u videa už sedí jen major Maisner. A slyšel jsem, že někdo plánuje natočit i osmičku. O seriálu se zmiňovat nebudu vůbec.(1.12.2005)

 • Xmilden
  ****

  Policejní akademie je pojem. Každý o ní slyšel a skoro každý zavadil minimálně o jeden díl. Jednička je legendární, nejlepší a nejvtipnější. 80%(27.2.2012)

 • MM_Ramone
  ***

  S kadetmi a vedením policajnej akadémie som sa zoznámil už ako teenager. Bolo to niekedy koncom osemdesiatych rokov minulého storočia. Veselý rebel Corey Mahoney a pestrá partička podivínov okolo neho ma celkom pobavila. Dalo sa na to pozerať. Dalo sa sa pri tom i zasmiať. Ale tak vtedy ako i dnes ma to skôr ťahá k iným žánrom. Bláznivá americká komédia o bláznivých amerických policajtoch - stupid crazy u.s. cops comedy - nie je zrovna môj obľúbený filmový subžáner. ***(30.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace