Policejní akademie

• slovenský

Policajná akadémia

Komedie / Krimi

USA, 1984, 96 min

Ježíši, jak je možné, že jsem tenhle film ještě nehodnotila (srpen 2008)? Vždyť Mahoneyho a Jonese a Eugena a Hightowera miluju!(23.8.2008)

Tenhle film nemám rád ze tří důvodů: 1) jako malý jsem se na něj díval pořád; 2) kvůli němu vznikly 4 více či méně mizerné díly; 3) bojím se, že i dnes by se mi vážně líbil...tak dobře, americká komedie kdysi měla velmi silné konkurenty pro francouzskou oligarchii...ale ta stále zůstává hegemonem v oblasti "crazy" komedií. Hightower jako květinkář nemá chybu, stejně jako teplej taneček v modrý ústřici (fuj :D).(20.3.2009)

Hodně vtipná komedie, ale až do úplné sopky smíchu a válení na koberci ještě trošku chybí. Jones a ty jeho zvuky jsou super. Bohužel dalších několik dílů jen vykrádají původní myšlenku.(18.7.2005)

Krásná milá komika v podání tehdy neznámých, však dnes již kultovních herců smíchu.. pěkný nápad, dobře zrealizovaný... :-))(30.7.2009)

Nezapomenutelná komedie, originální. Hvezdička navíc za taneček v modré ústřici:)))(31.7.2006)