Policejní akademie

• slovenský

Policajná akadémia

Komedie / Krimi

USA, 1984, 96 min

Pro me dozajista jedna z nejlepsich komedii 80.let. A ssi nejlepsi postava ze vsech byl militantni pistolnik Tackleberry ;)(21.9.2003)

První díl byl klasika. Pamatuji si, jak mě vždyky rozesmával černoch, který napodoboval různé zvuky. V dalších dílech to už bohužel šlo s kvalitou dolů.(23.10.2003)

Tenhle film nemám rád ze tří důvodů: 1) jako malý jsem se na něj díval pořád; 2) kvůli němu vznikly 4 více či méně mizerné díly; 3) bojím se, že i dnes by se mi vážně líbil...tak dobře, americká komedie kdysi měla velmi silné konkurenty pro francouzskou oligarchii...ale ta stále zůstává hegemonem v oblasti "crazy" komedií. Hightower jako květinkář nemá chybu, stejně jako teplej taneček v modrý ústřici (fuj :D).(20.3.2009)

Ježíši, jak je možné, že jsem tenhle film ještě nehodnotila (srpen 2008)? Vždyť Mahoneyho a Jonese a Eugena a Hightowera miluju!(23.8.2008)

Na svou dobu slušná komedie. Pokračování už jsou o hodně slabší.(9.7.2005)