poster

Dům za všechny peníze

 • USA

  The Money Pit

 • Slovensko

  Dom za všetky peniaze

Komedie

USA, 1986, 91 min

 • Hal_Moore
  ****

  Příjemná komedie, kterou bych si ale do filmotéky nezařadil. Tom Hanks už v této době prokazoval komediální talent a je radost se na něj koukat. Oba dva hlavní představitelé nezklamali a díky nim film rychle uběhl. Scénář se nějakou originalitou pyšnit nemůže, ale s mladým a vtipným Hanksem na tom vůbec nezáleží. Poctivé čtyři hvězdičky.(31.12.2006)

 • corpsy
  ****

  Prvýkrát som sa nevedel dosmiať a dal by som aj maximálne hodnotenie. Ďaľšie sledovania neboli až také 100%tné. Kúzlo sa záhadne stratilo. Ale aj tak nadpriemerná komédia. Tom Hanks je ako ináč skvelý.(9.8.2010)

 • Faye
  ****

  Tak tenhle druh „budovatelských“ filmů mám moc ráda. Koupit starý dům, to je jen pro otrlé a každá rekonstrukce přináší vždycky spoustu nepředvídatelných překvapení a nezapomenutelných zážitků. A řemeslníci? Všude stejný. „Když si přišli pro peníze to ještě neznamená, že přijdou pracovat.“ A úředníci? Taky. „Stojím na hromadě sutin a nemám povolení abych se jí zbavil“. A manželství? To se taky pěkně zatřese v základech. „Zabalím ti věci aby ses večer nemusela vracet a zbytek ti pošlu. – Myslíš, že se odstěhuju? - Najít postel ti nedělá problémy. - Nechápu jak si došel k tomu, že mě vyhodíš z mého vlastního domu. Sám poletíš abys věděl.“ Báječné, na tenhle film se dá dívat při každé repríze.(1.1.2006)

 • PauloZ
  ****

  Velice povedená úsměvná komedie s moc sypatickým duem Hanks/Long. Já se skvěle bavil :)(15.2.2011)

 • golfista
  ***

  Při koupi nového domu je opravdu potřeba dát si velký pozor. Úsměvný film na téma "co nám doma ještě upadne" posazený do stylu lehce romantické komedie s už tehdy výborným Tomem Hanksem. Scéna po propadnutí naplněné vany je opravdu skvělá :) Ve druhé půlce scénáři trošku dochází dech a zábavy ubývá, ale pořád je to nadprůměrná komedie, která vás nezklame.(18.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace