Toy Story: Příběh hraček

Toy Story - Boj hračiek

Toy Story

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1995, 80 min

V momente, kdy prislo Toy Story, prestal bejt takovej zajem o klasickou animace, tohle je proste zasadni animac. A jak v animaci, tak s pribehem hrave predci i vetsinu soucasne produkce. Pixar si s jednotlivejma postavickama fakt vyhral, takze jsou dobre vyuzity jejich schopnosti a navic neni ve filmu zadny poucovani a de o cistou zabavu se spoustou vybornejch vtipku. Nevim, jak by si film vedl pri vetsi delce, ale tech 77 minut je tak nabitejch, ze jsem se celou dobu perfektne bavil.(14.9.2006)

Revoluční film ohledně zpracování - 1.kompletně 3D počítačově animovaný celovečerák, ale ten příběh není 100%. Jinak ale dobrá zábava, na kterou se pěkně dívá.(26.2.2003)

Můj nejoblíbenější animák. Dokonalé figurky s krásně vystihnutými charaktery, přesná dávka humoru, výborný děj. Zatím jsem to viděla jen s dabingem, ale i ten byl velmi dobrý. Woody je správný kovboj, nejoblíbenější hračka, oblíbený sympaťák, kterému najednou jeho území naruší Buzz a ke všemu je také skvělý. A Woodymu se najednou rozpadne jeho svět, jeho jistoty. A začne boj. Tenhle filmeček je prostě nádherný.(16.6.2005)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $361,958,736(12.1.2007)

NFR 2005, Oscar 3 nominace: Hudba (M+K), Scénář, Píseň - "You've Got a Friend" + (Čestná)(23.2.2004)