Toy Story: Příběh hraček

Toy Story - Boj hračiek

Toy Story

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1995, 80 min

Velmi povedený příběh s krásnou animací, která by obstála i dnes! Prvenství mu už nikdo neodpáře. Když to šlo do kin, tak jsem to nějak prošvih, tak jsem to poprvé viděl v září 2008;)(16.9.2008)

Opravdu, opravdu, opravdu bezchybný počin. Oproti originální verzi má navíc ta česká jedno ohromné plus: Píseň Máš ve mně přítele zpívanou Pavlem Bobkem (a s textem Eduarda Krečmara).(6.9.2009)

Tak takhle to tenkrát celé začalo. První celovečerňák od Pixaru se povedl a na svou dobu byl přímo přelomový. Pokud se chce člověk dozvědět více měl by si určitě pustit dokument Příběh Pixaru. Právě Toy Story je zde věnován notný prostor. Jinak Příběhu hraček nelze vytknout vůbec nic. Výborná animace, příjemné vtípky a sympatičtí hrdinové. Nejvíce mě dostával věčně nejistý Dinosaurus. Jasných 5 hvězd.(11.6.2009)

Zdaleka to není tak zábavné a propracované jako některé novější kousky. Toy Story bude navždy tím animákem, který způsobil revoluci v kinematografii a rozjel v kinech nový fenomén, ale to je tak všechno. Velice jednoduchý příběh skupinky hraček po letech nemá co nabídnout a o nějakém zážitku nemůže být řeč. Teď jde o to, co vlastně na filmu chceme hodnotit. Dobu vzniku beru v potaz, ale holt jsem se moc nebavil.(1.8.2011)

Buzz Rakeťák: Nastavil jsem laser na smrtící účinek. Woody: No... Tak to je ono! Kdyby na nás zaútočili ublikáme je k smrti...... Toy Story bolo prvé a to sa počíta. Síce to už dnes možno vypadá graficky oproti tým novým animákom ako nepodarok, ja na to však jednoducho nedám dopustiť. Toy Story má srdce, hravosť, veľa vtipu a nespočet skvelých nápadov. Vždy ma to veľmi baví.(17.9.2011)