Toy Story: Příběh hraček

Toy Story - Boj hračiek

Toy Story

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1995, 80 min

Milá animovaná výprava do duše zjavne neživých stvorení a dokonca s ponaučením pre nevďačné detiská!(5.4.2007)

V momente, kdy prislo Toy Story, prestal bejt takovej zajem o klasickou animace, tohle je proste zasadni animac. A jak v animaci, tak s pribehem hrave predci i vetsinu soucasne produkce. Pixar si s jednotlivejma postavickama fakt vyhral, takze jsou dobre vyuzity jejich schopnosti a navic neni ve filmu zadny poucovani a de o cistou zabavu se spoustou vybornejch vtipku. Nevim, jak by si film vedl pri vetsi delce, ale tech 77 minut je tak nabitejch, ze jsem se celou dobu perfektne bavil.(14.9.2006)

Tak si představte, že už mě dojímá i 3D animovaný panáček, když přijde na to, že není intergalaktický superhrdina, ale plastiková hračka. Pouvažuju o nějaké terapii. 80%(8.1.2007)

Tento film nastolil opravdovou revoluci v animovanych filmech a hlavne dal podnet pro vznik jeste uzasneji vymakanemu druhemu dilu.(30.7.2002)

Zlatá brána k 3D animacím otevřena skvělým způsobem.(8.11.2005)