Toy Story: Příběh hraček

Toy Story - Boj hračiek

Toy Story

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1995, 80 min

TEN MÁ NA SOBĚ VÍC TLAČÍTEK, NEŽ ŠVÝCARSKÉ HODINKY V RUSKÉ LICENCI. Dojemné i vtipné, ale už je vidět, že teď, více než deset let po natočení filmu, je počítačová animace přece jen už někde jinde.(18.1.2007)

• RHK

Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(18.9.2009)

Opravdu, opravdu, opravdu bezchybný počin. Oproti originální verzi má navíc ta česká jedno ohromné plus: Píseň Máš ve mně přítele zpívanou Pavlem Bobkem (a s textem Eduarda Krečmara).(6.9.2009)

Oveľa viac pre menšie publikum ako dvojka, ale stále celkom dobrá nenáročná zábava s notnou dávkou humoru.(16.6.2005)

Fenoménu Toy Story jsem nikdy nepodlehl. Maximálně uznám, že je to pěkný a technicky pokrokový film, u kterého se dobře vypíná mozek. Podruhé ho ale vidět nemusím. Jako rozjezd Pixaru ale víc než slušné.(28.3.2010)