Modrý blesk

Der Diamantencop

Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

Martin Lawrence patří mezi mé oblíbené herce, už len díky jeho nenapodobitelným grimasám.... film o ničem, ale koukat se na Martina je prostě zábava.(12.7.2009)

Docela dost zábavná, i když chvílemi trochu tupá (ale to byl u tohoto filmu podle mě účel) komedie, ve které navíc hraje můj oblíbenec Martin Lawrence.(15.5.2005)

Martin Lawrenc byl kdysi příčetný člověk, jehož šílené komedie byli místy i vtipné a neucpali vám všechny tělesné otvory trapností.(9.9.2008)

Modrý blesk je velmi příjemná akční krimi komedie, ještě aby ne když v ní hraje sympaťák Martin Lawrence, který předvádí celkem dobrý výkon ale hlavně neuvěřitelně baví. Scéna s pizzou mně opravdu dostala. Velmi podařený je scénář, jenž je taky zábavný a nenašel jsem snad ani jeden nudící úsek. Film utekl jako voda, protože se stále něco děje. Ať je to zábava od Lawrence ( např. jeho ksichty ), různé oblbování přitroublého Luka Wisona a nebo akční konec s automobilovou honičkou. Nemohu si pomoci, ale tento film je opravdu silně naprůměrný a pokud se chcete podívat na povedenou komedii, tak určitě neváhajte a podívejte se na tuhle!! Stojí to za to!!!(4.5.2007)

Na to že to byl film, který nám pouštěli v autobuse po cestě z dovolené, to bylo docela dobré (i když to v autobuse samozřejmě nevnímáte na plno). Hodně akcí nabitý film, který mě dokázal odtrhnout od okýnka a sledování ubíhající silnice.(27.2.2005)

• - Plánovalo sa pokračovanie, ale napokon nebolo natočené. (rador)

• - Hlavné herecké duo Martin Lawrence (Miles Logan) a Luke Wilson (Carlson) nadabovali v slovenčine Dano Dangl a Peter Sklár, ktorí boli hlavnými protagonistami zábavnej relácie SOS (2004). (AdamesWWE)

• - V počiatočných fázach projektu sa predpokladalo, že film bude hodnotený ratingom R, avšak po rokovaniach štúdia sa rozhodlo, že podstúpi korekcie, aby mu bol zmiernený na PG-13. Na starosti to mal John August. (vander19)