Modrý blesk

Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

• Slarque

Zajímavý nápad zpracovaný do nepříliš povedeného scénáře. Martin Lawrence mi tentokrát ani moc nevadil, zejména ke konci, kde ubylo rádoby komických výstupů a jeho výkon připomínal spíš Mizery než Agenta v sukni.(30.7.2003)

Tak trochu prekvapenie. Lawrence ukázal, že by mohol nastúpiť na Murphyho miesto v akčných komédiách... Občas ma rozčuľovalo hlúpučké hľadanie diamantu, ale celkovo to malo švih, fajn akciu a dokonca aj vtip...(11.3.2007)

Na to že to byl film, který nám pouštěli v autobuse po cestě z dovolené, to bylo docela dobré (i když to v autobuse samozřejmě nevnímáte na plno). Hodně akcí nabitý film, který mě dokázal odtrhnout od okýnka a sledování ubíhající silnice.(27.2.2005)

Nejsem jeden z těch, co si myslí, že Lawrence je špatný komediální herec. On to jen moc přehání, ale něco v něm je. A tenhle film zachraňuje právě on. Čekal jsem naprostou hovadinu, dostalo se mi pohodové komedie, která má pár slabších momentů, ale upřímně, viděl jsem i daleko horší, proto dávám nikoho neurážející 3 hvězdičky.(16.7.2009)

• Tommassi3

"Říkal jsi, že jsi bankéř !!" - "Ne, bankovní lupič !! Já vobčas trochu kecám.." ;) A hlavně ze sebe rád dělám blbce a přehrávám a přehrávám a přehrávám.. Že Martine ?! Rozhodně se nejedná o úplně špatnou buddy krimikomedii, když navíc výborná zápletka jednoho namlsá, nicméně jediné, co nakonec v tomhle schematickém béčku funguje, je chemie mezi Lawrencem a Lukem Wilsonem.. Škoda, že režisér Les Mayfield Martina Lawrence, vůbec ne špatného komika, nedokázal udržet na řetězu..(31.12.2015)

• - V počiatočných fázach projektu sa predpokladalo, že film bude hodnotený ratingom R, avšak po rokovaniach štúdia sa rozhodlo, že podstúpi korekcie, aby mu bol zmiernený na PG-13. Na starosti to mal John August. (vander19)

• - Ve scéně, kdy jede Miles Logan (Martin Lawrence) autem se svým podřízeným a řídí, auto v plné rychlosti skočí. Když však následuje záběr na interiér vozu, za okýnkem je jasně vidět zábradlí, které dokazuje, že vozidlo je na zemi. (vyfuk)

• - Plánovalo sa pokračovanie, ale napokon nebolo natočené. (rador)