Modrý blesk

Der Diamanten-Cop

Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

Tak tohle mě hrozně bavilo, nemůžu si pomoci. Lawrence se úžasně vyřádil a divák kupodivu netrpí. Baví se!(9.1.2008)

Na to že to byl film, který nám pouštěli v autobuse po cestě z dovolené, to bylo docela dobré (i když to v autobuse samozřejmě nevnímáte na plno). Hodně akcí nabitý film, který mě dokázal odtrhnout od okýnka a sledování ubíhající silnice.(27.2.2005)

Překvapivě zábavná záležitost, několik gagů člověka položí, pár jich je slabších, ale celkově vzato jsem se pobavil dost dobře. Kdyby si všechny následné černé "hvězdy" zachovaly alespoň Lawrencův standard, koukal by na jejich filmy možná i někdo jiný, než děti:)(13.1.2008)

Takový ten film, kterých je milion, ale nestěžuju si. Sem tam to bylo vtipné, šlo to, čas byl stráven celkem příjemně(23.12.2013)

Film z mnohých komédií s Martinom Lawrencom, ktorý opäť neskalme a srší jedným vtipom za druhým. Nieje to až tak dobré ako Nothing to Lose a akcia tiež neprekoná Bad Boys ale inak nepatrí do šrotu ani táto komédia. Scenár je celkom dobre vyplnený a hudba tiež ujde. Najlepšie sú scénky s Milesovým kamarátom, ktorý chce svoj podiel a tiež keď MIles učí svojho nového parťáka, ako sa správne jazdí.(15.1.2015)