Modrý blesk

Der Diamanten-Cop

Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

Co se vám na tom tak nelíbí? Martin Lawrence se sem dokonale hodí, v roli "policejního detektiva" je vynikající. Jedna komická situace střídá druhou. Prodavač pizzy je k popukání. U scény v šachtě jsem se válel smíchy. Luke Wilson mi sem tolik nesedl, ale do dvojice s Lawrencem se hodí. William Forsythe je taky správnej, i když nemá příliš prostoru. Olek Krupa v roli záporáka se mi nelíbil už v Sám doma 3. To kvůli němu nedám pět hvězd. Lawrence patří mezi mé oblíbené komiky a tak není divu, že pěji chválu na jeho další počin.(15.1.2006)

• Tommassi3

"Říkal jsi, že jsi bankéř !!" - "Ne, bankovní lupič !! Já vobčas trochu kecám.." ;) A hlavně ze sebe rád dělám blbce a přehrávám a přehrávám a přehrávám.. Že Martine ?! Rozhodně se nejedná o úplně špatnou buddy krimikomedii, když navíc výborná zápletka jednoho namlsá, nicméně jediné, co nakonec v tomhle schematickém béčku funguje, je chemie mezi Lawrencem a Lukem Wilsonem.. Škoda, že režisér Les Mayfield Martina Lawrence, vůbec ne špatného komika, nedokázal udržet na řetězu..(31.12.2015)

Tak trochu prekvapenie. Lawrence ukázal, že by mohol nastúpiť na Murphyho miesto v akčných komédiách... Občas ma rozčuľovalo hlúpučké hľadanie diamantu, ale celkovo to malo švih, fajn akciu a dokonca aj vtip...(11.3.2007)

rozpočet : $65 million tržby celosvetovo : $117,758,500(18.4.2007)

• HareS

Martin Lawrence opäť (po koľký raz?) predvádza, akým neschopným je hercom. Jeho ksicht a "herecké výkony" mi už nejakú tú dobu prekážajú. 35%(23.10.2008)