Modrý blesk

Der Diamantencop

Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

Někdy je zloděj ideálním vyšetřovatelem. Nebo alespoň je tomu tak zde. Hlavní představitel mě zde byl sympatický, a to hlavně díky svému uvažování, tím si mě dostal už od jeho první akce.(30.11.2015)

Lawrence to sám utáhne, ale potřeboval by k sobě někoho schopnějšího. Ale určitě je to kvalitní a zábavné!(17.6.2006)

Tak tohle mě hrozně bavilo, nemůžu si pomoci. Lawrence se úžasně vyřádil a divák kupodivu netrpí. Baví se!(9.1.2008)

Film z mnohých komédií s Martinom Lawrencom, ktorý opäť neskalme a srší jedným vtipom za druhým. Nieje to až tak dobré ako Nothing to Lose a akcia tiež neprekoná Bad Boys ale inak nepatrí do šrotu ani táto komédia. Scenár je celkom dobre vyplnený a hudba tiež ujde. Najlepšie sú scénky s Milesovým kamarátom, ktorý chce svoj podiel a tiež keď MIles učí svojho nového parťáka, ako sa správne jazdí.(15.1.2015)

Narozdiel od Trona si myslím, že z danej zápletky scenár vytĺkol, čo sa dalo. Samozrejme beriem ohľad na to, že ide o nenáročnú, oddychovú akčnú komédiu a ako taká ma pobavila aj rozosmiala.(6.3.2006)