poster

O dve slabiky pozadu

 • anglický

  Two Syllables Behind

Romantický / Drama

Slovensko / Česko, 2004, 84 min

 • hirnlego
  **

  Ach jo, tohle je tak zbytečnej komentář, ale nemůžu si pomoct - tolik ocenění a přitom taková nuda s minimem nápadů...Miki Křen sice jako vždycky skvělej, ale...ach jo...(31.5.2006)

 • Fingon
  ****

  Příjemný, nic neřešící film s krásnou hlavní herečkou s krásným hlasem (až na to, že jsou to sestry).(5.6.2006)

 • Cervenak
  ***

  Zuzanka, ááááách, Zuzanka... Úchvatná v každom zábere. Skôr zjavom, ale aj ten herecký výkon je v poriadku. Svižné, celkom zábavné a solídne natočené a zostrihané. Na slovenské pomery učinený zázrak.(23.5.2008)

 • novoten
  *

  Slováci zkusili zkombinovat Příběhy obyčejného šílenství a Samotáře, a to nejen hereckou dvojicí Šulajová + Křen, ale i hudbou, pokusem o výpověď, zdánlivě halucinačními scénami a občasným používáním ruční kamery. Výsledkem je téměř nesledovatelný paskvil, kde herci jen tápají a netuší, co by měly jejich postavy cítit nebo jak se tvářit. Za značku "příběh o dívce, která chce zkusit vše, co svět nabízí" se dá schovat i prázdná naimprovizovaná nuda.(31.5.2006)

 • Radko
  **

  Ľahkonohé pobehovanie pekného dievčaťa medzi dabingovými štúdiami, frajermi, mestami a rodinou. Zmätené sny s otcom. Tekvice ako opakujúci sa motív. To je všetko. Alebo inak: Užiť všetko v neustálom chvate, po povrchu kĺzať prácami, štúdiom i vzťahmi, ale nezabúdať na rodinu. Dlhý klip na Muchowovu hudbu o študentke, čo nestíha nič a predsa všetko. Ideálne na relax, kedy sa chce unavenej mysli oddať sa počúvaniu príjemnej hudby, pokochať sa bratislavkou poletuškou, a zaťažiť sa len takými problémami, ktoré sú schopné vyformovať modelkovsky peknú tváričku.(2.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace