poster

Hrdý Budžes (divadelní záznam)

Drama / Komedie

Česko, 2003, 121 min

Režie:

Jan Brichcín

Předloha:

Irena Dousková (kniha)

Kamera:

Jiří Lebeda
(další profese)
 • Kulmon
  ****

  Vskutku famózní výkon Barbory Hrzánové. To bez debat. V první půli jsem se velmi slušně bavil, ke konci už nadšení malinko utuchalo, ale i tak skvělá zábava. A opakuji, Hrzánová nebezpečně se přibližující geniálnímu výkonu.(18.8.2009)

 • swamp
  *****

  Možná vůbec nejlepší divadelní představení, jaké jsem kdy viděl!!(5.6.2008)

 • Skejpr
  ****

  Velice zábavná divadelní hra, ale obávám se, že jsem na ní ještě nebyl dostatečně zralý. Potřeboval bych se na ni podívat znova.. Jednak kvůli oživení a jednak kvůli docenění..(8.9.2008)

 • troufalka
  *****

  Hrdý Budeš vytrval, a hlavně stále trvá! Neoptimističtěji laděná kniha celé trilogie (Oněgin byl rusák, Darda) Ireny Douskové, doporučuji jak přečíst, tak i vidět (nejlépe několikrát) Jako vhodné doplnění je i návštěva Ireny Douskové a Báry Hrzánové v baru Krásné ztráty.(16.10.2014)

 • kleopatra
  *****

  ".........Proč se ta Olga Jeřábková otrávila plynem, když byla vždycky tak hezká, milá, svěží , hebká, žádoucí, veselá? Ale potom jsem slyšela, že jí uštvaly ty svině, tak to museli bejt komunisti nebo Rusáci, protože Rusáci a komunisti jsou svině, akorát se to nesmí řikat".............."já jsem to slovo nikdy před tim neslyšela, ale strašně se mi líbilo, takže když na mě babička zavolala: Helenko, k večeři. Tak jsem jí odpověděla: děkuju, ještě nemám hlad, ty kurvo".................." tělocvik nebyl vůbec vymyšlenej kvůli cvičení, ale kvůli mučení tlustejch a nevohrabanejch dětí a já jsem vobojí. Včera byl na cvičišti sportovní den, protože Vladimír Iljič Lenin měl narozeniny, stoupla jsem si na start a děti volaly: Moby Dick dotoho!".............promiňte, nešlo to jinak. Báro, hluboce se ti klaním.(7.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace