Hrdý Budžes (divadelní záznam)

Drama / Komedie

Česko, 2003, 121 min

Jan Brichcín

Předloha:

Irena Dousková (kniha)

Jiří Lebeda

Jedna z mnohovrstevnatých pravd z mnoha set vyřčených během těch úžasných dvou hodin Helenkou Součkovou: "Srdce je uplně ta nejhorší nemoc a jakmile má někdo srdce, tak docela skoro určitě umře!"(27.1.2011)

Měl jsem to štěstí vidět recitátorku Helenku alias Báru naživo při vystoupení v Polné. Pokud vás divadelní představení minulo, tak si nenechte ujít televizní záznam. Vynikající předlohu (na kterou Dousková navázala velmi dobře i v pokračování "Oněgin byl taky Rusák") pojala Bára Hrzánová skvěle.(6.1.2009)

Zážitek, který ve vás ještě hodně dlouho zůstane a bude vás bavit. Mluvím z vlastní zkušenosti.(15.1.2008)

Bára Hrzánová byla opravdu úžasná, její výkon stál určitě za 5*.Na hře mi trochu vadili ti dva ve vedlejších rolích a hlavně to omleté téma, které už mě prostě nebaví. Jinak velmi dobré a vtipné .(17.7.2005)

Děkuju paní Hrzánová, děkuju paní Dousková. Zas mám kousek slunka v hlavě.(10.6.2009)