O človíčkovi (TV seriál)

Josef Lamka

Petr Skoumal

Jiří Wimmer
  • maseer2

tak tenhle večerníček jsem nikdy moc nemusel(5.12.2008)

Po několika (ano, již vím, že prázdných a zbytečných) letech bez človíčka v téměř postapokalyptickém a sterilním světě, jsem byl dnes zachráněn a z hluboké prdele vytažen omarodivší ratolestí, která si žádala změn a dostala je. Harantě je radostné a u mě se zase na čas rozplynula krize středního věku. Bodejť by ne, vidět krátkonohého prdeláče s malým pérem, to je psychoterapie a největší lék na depresi, která zároveň může blahodárně působit na mužské ego a dokáže i vyzmizíkovat každý běžný mindrák. I když to háro, kurva, a taky ta cimrmanovská invence... je třeba se uklidnit tím, že já jsem sice lempl, vlasový porost mám minimální, ano, jsem i dement, za to si ale po penisu šlapu. A taky bezva lžu. Na druhou stranu se tomu frajírkovi po dvanáctém díle také přestalo dařit, když potkal člověčici. Na to reaguji jen jízlivým kyš kyš a jsme si kvit, zase ho miluji.(28.4.2015)

Jeden z těch nejlepších!(19.1.2010)

Jeden z večerníčků, na které se rád podívám kdykoliv. | ► O človíčkovi (všech 13 dílů)(15.6.2008)

Pro mě je to rozhodně večerníčková jednička.(13.11.2010)