poster

Černovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka / Romantický

Československo, 1988, 27 min

 • Mitch645
  *****

  Můžete si říkat, že je to příliš krátké, že to má úděsnou výpravu o hereckých výkonech nemluvě, ale pro mě je to naprostá televizní romantická klasika, na které jsem vyrůstal. Nepopírám, že jsem trochu zatížený nostalgií, ale jako milovníku romantických příběhů bych si k tomu vždycky dokázal cestu najít, i kdybych to viděl poprvé. Je ale možné, že by mé hodnocení bylo o hvězdu nižší.(6.1.2015)

 • Danulinda
  **

  Pro malé děti dostačující, pro nás větší (děti i dospělé :-) ) je však příliš slabý scénář i zpracování.(8.10.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Vcelku zajímavý, i když nijak originální, námět, jemuž škodí dialogy, provedení a provázky mystického jezera, které jsou vidět ve vlnách, na rouchu královny Jezerní říše a bolestivě tahají za divákovy oči. Co nezabíjí zkratkovitost, tomu dává ránu do vazu (ať už z milosrdenství či neumětelstv) většina zúčastněného ansámblu. Černovláska je hodně pitomé jméno, zajímavé, že u Zlatovlásky mi to tak nikdy nepřipadalo. Otázkou je, jak by se holka jmenovala, kdyby po otci podědila jako vlastnost ne to, že vůbec měla vlasy, ale kdyby po něm měla třeba chlupaté nohy nebo hrudník.(6.9.2015)

 • vitekpe
  **

  Vancurova a Kanyza ok, jinak strasidelnost. Neni nutno videt. 2-(27.2.2015)

 • Adiemus
  **

  Kamila Špráchalová je rozhodně schopnější dabérka než herečka. Daniel Rous je zoufale toporný, David Prachař mě jako obvykle výrazně neoslovil, takže jedna hvězdička za Kanyzu a druhá za Vančurovou.(28.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace