poster

Černovláska (TV film)

Krátkometrážní / Pohádka / Romantický

Československo, 1988, 27 min

 • Danulinda
  **

  Pro malé děti dostačující, pro nás větší (děti i dospělé :-) ) je však příliš slabý scénář i zpracování.(8.10.2014)

 • blackrain
  **

  Půl hodina vyměřeného času je na tuto pohádku až až. Pokud by byla delší, všechno by se bohužel rozmělnilo v jednu velkou nudu. Příběh je to docela zajímavý, ale bohužel jako přes kopírák. Podobný námět už jsem viděla několikrát. Jediní herci, kteří něco pořádně hráli, byli Jan Kanyza a Marta Vančurová.(6.10.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Vcelku zajímavý, i když nijak originální, námět, jemuž škodí dialogy, provedení a provázky mystického jezera, které jsou vidět ve vlnách, na rouchu královny Jezerní říše a bolestivě tahají za divákovy oči. Co nezabíjí zkratkovitost, tomu dává ránu do vazu (ať už z milosrdenství či neumětelstv) většina zúčastněného ansámblu. Černovláska je hodně pitomé jméno, zajímavé, že u Zlatovlásky mi to tak nikdy nepřipadalo. Otázkou je, jak by se holka jmenovala, kdyby po otci podědila jako vlastnost ne to, že vůbec měla vlasy, ale kdyby po něm měla třeba chlupaté nohy nebo hrudník.(6.9.2015)

 • vitekpe
  **

  Vancurova a Kanyza ok, jinak strasidelnost. Neni nutno videt. 2-(27.2.2015)

 • Rockerman
  *

  Velký chaos v příšerných kulisách a dekoracích. Ta imitace vody v jezeře, to je tedy něco!(28.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace