poster

Velká policejní pohádka (TV film)

Pohádka / Komedie

Československo, 1979, 36 min

 • rt12
  *****

  Spojení pana Čapka se starou hereckou gardou, co více si přát.(24.11.2013)

 • dr.fish
  ***

  Na takovouhle pohádku musí mít člověk především náladu. Dnes jsme zvyklí na větší technické zázraky, než na plyšového draka, a Řehoř možná nebyl ten správný typ na strážníka Trutinu. V každém případě vlídnost Čapkova rukopisu se tam dostat povedlo a to je to podstatné. ˇ60%(13.8.2012)

 • otík
  ***

  Tradiční televizní studiová pohádka s velmi slušným obsazením o tom, co se může stát, když se na policejní stanici z velkého vejce vylíhne malý sedmihlavý dráček a jeden ze starších policistů (Řehoř) se jej ujme a bude se o něj starat. Kdo má rád spíše starší tradiční pohádky na neděli, ten ať si připočte jednu hvězdu navíc.(15.1.2009)

 • D.Moore
  ****

  Moc hezká moderní pohádka, na kterou se vždycky podívám s chutí. Přesné herecké výkony, příjemná atmosféra a dračice Amina, která díky loutkohercům Československé televize vypadá jako živá.(24.12.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Kdo neviděl tančit rusalky na Kampě a skřítky v Nerudovce hrát Černého Petra, ten asi moc dupe. Kdo by nechtěl svého draka, zejména, když ten drak má tak krásné důvěřivé oči.(13.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace