Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• kleopatra

Erotické veledílo z produkce Playboye, ke kterému se dnes ani Sabina, ani Markéta, ani Kateřina nechtějí znát: ".....my nevěděly..... oni nás podvedli.......a ani nám nezaplatili....."(22.11.2004)

• Enšpígl

Tady ,,hrajou,, naše ,,herečky,, . Ovšem samozřejmě v současné době jsou to ,,dámy,, Jsou to celebrity. Myslím si, že v záplavě pořádů : Jak celebrity vaří , Jak celebrity cestují, Jak celebrity tančí, Jak si celebrity měří IQ, V čem celebrity žijí, Na čem celebrity serou, bych já klidně dal pořád :Co vlastně české celebrity umí ... áá jenže to by bylo dost krátký. No,ale zase by jsme se viděli asi pěknou šukačku.(20.11.2006)

• hirnlego

Asi první pr0n, co sem viděla (cca 9 let, sbírka kazet rodičů), takže deformace na celý život. Pamatuju si Nogu s plnou hubou a Sabinu zmítající se na posteli. Prostě trauma. Jako kulisa na party ideální.(16.6.2007)

• Brouk

Fantastický předělový film nejedné naší umělkyně, obzvláště jedné ano!!! Kam se hrabou Lurdy!!! Zázrak!!! Hle nesedávej panenko v koutě, hodný strýček a znalec umění (tedy přeloženo štědrý sponzor) si Tě najde. A zázrak? No ten se stal... Přerod nejedné naší pseudoumělkyně, tedy herečky nižší kategorie na špičkovou a navíc plníci tržby bulvárních plátků.... A pak už je to standard.. kázati vodu, popíjeti víno... ono to snad nepraskne (Já a svlékat? Ne,nikdy... JÁ! JÁ! JÁ! Já jsem HEREČKA a nemám to zapotřebí)... a prasklo, ale dost ututlalo... :-) A když se pak srovnaj ty ženské hrudníčky po čase ... žádný zákrok zvenčí ale zhůry... Příroda je mocná... To samo nebo po miminku,že.... ach jo... Proč mám pamatováka a sem tam chvilky soudnosti, jak by se mi jako milovníkovi estrád a řádnému "Novákovi" blaženě žilo... Aspoň, že Miro Noga s pár lidma v historickém kostýmku pochopil, že to je taškařice :-) 5* či odpad, aby se nezapomělo... jinak slabé hodně slabé 2(17.5.2005)

• genetique

Bóóóže, tak toto musela byť potupa. Samozrejme, na Slovensko sa film nikdy nemal dostať! Vážení slovenksí herci a takto sa zosmiešniť. Bezpochýb je to najlepší novodobý film! ;-)) Jedna hviezdička za to, že mali tú odvahu do toho ísť! 15%.(14.5.2006)

• StarsFan

Film velmi blízký pornu, který se od něj liší jen tím, že v něm nezahlédnete (minimálně co se mužů týká) jednu část těla. A ještě možná taky tím, že si řeknete, že ksichtíky těch "herců" válejících se po posteli přece znáte. Z Vášnivých známostí jsem viděla sotva třetinu povídek (vybírala jsem si ty s charismatickými herci v hlavní roli), ale napadá mě jediné slovo: nuda. Není to erotické, nemá to náboj, nemá to příběh a jakýkoliv pokus o alespoň trochu slušný herecký výkon přebíjí zkrácená stopáž, příšerný soundtrack a podivný vypravěč, který recituje i dialogy postav. Naprosto nechápu, jaký producent do toho mohl vrazit prachy.(5.12.2008)

• castor

Jj, tohle si coby mladý hošan pamatuju..(17.3.2008)

Já víc ke štěstí nepotřebuju :D Zábavné klasické povídky, fešné československé herečky bez negližé. Humoriáda jak se patří v každém směru. Vyloženě pak nejzábavnější je povídka Nejlepší přátelé, kde společná manželství konzumují Hrubešová a Brožová křížem krážem. Laurinová je taky v pohodě, Fialová velice příjemná, Vojtková pobavila (dokonce dvakrát) a u Studénkové jen lituju, že neměla vlastní postelovou scénu. Ovšem Zdenička se jinak erotiky nebojí v běžném československém kontextu, takže by to ani tak nebylo raritní setkání.(5.10.2011)

• Hunt

úsměvné a pro spoustu známých hereček nechtěné dílko.(9.2.2013)

• LiVentura

Asi každý herec ve světě dostal někdy nějakou takovou podobnou nabídku v "moderní éře filmu".. Ale ti naši na to nemuseli kývat, neboť je to stupidita nejvyššího rázu...(25.6.2012)

• Pilda17

To je síla, kam se české celebrity dostaly a přes co šly. Snímek, který se dá těžko dokoukat a jedná se o jeden z největších odpadů, které jsem doposud udělil. Tady člověk kroutí hlavou a říká si:,,Pane Bože proč?" 0/10 = 0%(26.6.2012)

• Fingon

Vypadá to krásně, ale i na takto velejemný erotický film je to dost repetitivní.(2.4.2011)

• Tomco

hrozne sakra! nuda, shit! bol som zvedavy len na nahu katku brychtovu, ale ze by som bol nejaky ukojeny tym co som videl :) to nie. zabity cas.(26.7.2007)

• Jordan

trápny erotický film, grozná filmárčina, príšerné a naivné, blbosť, ktorá má rú drzosť, že použije MORRICONEHO hudbu?! strašné!!!(3.2.2008)

Mne sa tento počin náhodou páči. Veď kde inde uvidíte nahú Katku Brychtovú, ktorá mimochodom vyzerá stále sexi. No a práve preto volám po ďalších odhaleniach !!! Technická poznámka: Najlepšie si to tu rozdávajú Zuzka Fialová a Sabina Laurinová (žiaľbohu, nie spolu :-)) Chlípníci vpred ! :-)(19.5.2005)

• zahadna

typická veľmi trápna slovenská erotika...to bol asi len pokus(3.1.2009)

• claudel

Je úsměvné vidět spoustu známých českých a slovenských herců a hereček hrát v erotických minipříbězích a la Dekameron. Už méně úsměvná je kvalita díla jako celku. Našli by se snad dvě tři povídky, které za něco stojí, jinak je to doslova katastrofa. Dvě hvězdičky jsou až příliš.(14.4.2008)

• Tony.cs

Za obrovský kozy vážené "herečky" Hrubešové a za to samé platí u Laurinové. Jinak ztráta času. Vyleštit a spát.(26.6.2012)

• Pishin

Eroticky film ktery jsem shlednul v teens letech na n@ve ..kdyz jsem se dozvedel ze tam bude naha Hrubesova dokonce jsme si to nahral :-))(26.3.2009)

• lskala

Jedna hvězda za kozičky Sabiny a Markéty. Jinak je to nehorázná sračka!!! 10% - 1*(14.12.2009)

<< předchozí 1 2 3