Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• Enšpígl

Tady ,,hrajou,, naše ,,herečky,, . Ovšem samozřejmě v současné době jsou to ,,dámy,, Jsou to celebrity. Myslím si, že v záplavě pořádů : Jak celebrity vaří , Jak celebrity cestují, Jak celebrity tančí, Jak si celebrity měří IQ, V čem celebrity žijí, Na čem celebrity serou, bych já klidně dal pořád :Co vlastně české celebrity umí ... áá jenže to by bylo dost krátký. No,ale zase by jsme se viděli asi pěknou šukačku.(20.11.2006)

• Hunt

úsměvné a pro spoustu známých hereček nechtěné dílko.(9.2.2013)

• Brouk

Fantastický předělový film nejedné naší umělkyně, obzvláště jedné ano!!! Kam se hrabou Lurdy!!! Zázrak!!! Hle nesedávej panenko v koutě, hodný strýček a znalec umění (tedy přeloženo štědrý sponzor) si Tě najde. A zázrak? No ten se stal... Přerod nejedné naší pseudoumělkyně, tedy herečky nižší kategorie na špičkovou a navíc plníci tržby bulvárních plátků.... A pak už je to standard.. kázati vodu, popíjeti víno... ono to snad nepraskne (Já a svlékat? Ne,nikdy... JÁ! JÁ! JÁ! Já jsem HEREČKA a nemám to zapotřebí)... a prasklo, ale dost ututlalo... :-) A když se pak srovnaj ty ženské hrudníčky po čase ... žádný zákrok zvenčí ale zhůry... Příroda je mocná... To samo nebo po miminku,že.... ach jo... Proč mám pamatováka a sem tam chvilky soudnosti, jak by se mi jako milovníkovi estrád a řádnému "Novákovi" blaženě žilo... Aspoň, že Miro Noga s pár lidma v historickém kostýmku pochopil, že to je taškařice :-) 5* či odpad, aby se nezapomělo... jinak slabé hodně slabé 2(17.5.2005)

• dr.horrible

Skromne hádam, nebol pôvodný zmysel erotických filmov vzrušiť diváka? Lusty Liasons má svoj humor, ktorého si je vedomý, práve na úkor vzrušenia. Jedna hviezda za dievčatá. Laurinová bola v tej dobe fakt krásna, všecky tie bloncky vybrali pre ich super telá a všetko normálne herečky. Čo by za taký kasting dali tvorcovia porna?! Aký bol vlastne rozpočet? Asi dosť. A vo výsledku je viac sexi aj Teleráno(26.2.2015)

• Pilda17

To je síla, kam se české celebrity dostaly a přes co šly. Snímek, který se dá těžko dokoukat a jedná se o jeden z největších odpadů, které jsem doposud udělil. Tady člověk kroutí hlavou a říká si:,,Pane Bože proč?" 0/10 = 0%(26.6.2012)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)

• - Herci vraj dostali na tie časy kráľovský honorár – každý po 20 000 korún. (Raccoon.city)