Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• Enšpígl

Tady ,,hrajou,, naše ,,herečky,, . Ovšem samozřejmě v současné době jsou to ,,dámy,, Jsou to celebrity. Myslím si, že v záplavě pořádů : Jak celebrity vaří , Jak celebrity cestují, Jak celebrity tančí, Jak si celebrity měří IQ, V čem celebrity žijí, Na čem celebrity serou, bych já klidně dal pořád :Co vlastně české celebrity umí ... áá jenže to by bylo dost krátký. No,ale zase by jsme se viděli asi pěknou šukačku.(20.11.2006)

• Pilda17

To je síla, kam se české celebrity dostaly a přes co šly. Snímek, který se dá těžko dokoukat a jedná se o jeden z největších odpadů, které jsem doposud udělil. Tady člověk kroutí hlavou a říká si:,,Pane Bože proč?" 0/10 = 0%(26.6.2012)

• LiVentura

Asi každý herec ve světě dostal někdy nějakou takovou podobnou nabídku v "moderní éře filmu".. Ale ti naši na to nemuseli kývat, neboť je to stupidita nejvyššího rázu...(25.6.2012)

• Jordan

trápny erotický film, grozná filmárčina, príšerné a naivné, blbosť, ktorá má rú drzosť, že použije MORRICONEHO hudbu?! strašné!!!(3.2.2008)

• dr.horrible

Skromne hádam, nebol pôvodný zmysel erotických filmov vzrušiť diváka? Lusty Liasons má svoj humor, ktorého si je vedomý, práve na úkor vzrušenia. Jedna hviezda za dievčatá. Laurinová bola v tej dobe fakt krásna, všecky tie bloncky vybrali pre ich super telá a všetko normálne herečky. Čo by za taký kasting dali tvorcovia porna?! Aký bol vlastne rozpočet? Asi dosť. A vo výsledku je viac sexi aj Teleráno(26.2.2015)

• - Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)