Vášnivé známosti

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

• Jordan

trápny erotický film, grozná filmárčina, príšerné a naivné, blbosť, ktorá má rú drzosť, že použije MORRICONEHO hudbu?! strašné!!!(3.2.2008)

• genetique

Bóóóže, tak toto musela byť potupa. Samozrejme, na Slovensko sa film nikdy nemal dostať! Vážení slovenksí herci a takto sa zosmiešniť. Bezpochýb je to najlepší novodobý film! ;-)) Jedna hviezdička za to, že mali tú odvahu do toho ísť! 15%.(14.5.2006)

• LiVentura

Asi každý herec ve světě dostal někdy nějakou takovou podobnou nabídku v "moderní éře filmu".. Ale ti naši na to nemuseli kývat, neboť je to stupidita nejvyššího rázu...(25.6.2012)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)

• - Herci vraj dostali na tie časy kráľovský honorár – každý po 20 000 korún. (Raccoon.city)

• - Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)