Vášnivé známosti

Lusty Liaisons

Vášnivé známosti

Erotický / Povídkový

USA, 1994, 87 min

Mne sa tento počin náhodou páči. Veď kde inde uvidíte nahú Katku Brychtovú, ktorá mimochodom vyzerá stále sexi. No a práve preto volám po ďalších odhaleniach !!! Technická poznámka: Najlepšie si to tu rozdávajú Zuzka Fialová a Sabina Laurinová (žiaľbohu, nie spolu :-)) Chlípníci vpred ! :-)(19.5.2005)

• Pilda17

To je síla, kam se české celebrity dostaly a přes co šly. Snímek, který se dá těžko dokoukat a jedná se o jeden z největších odpadů, které jsem doposud udělil. Tady člověk kroutí hlavou a říká si:,,Pane Bože proč?" 0/10 = 0%(26.6.2012)

• StarsFan

Film velmi blízký pornu, který se od něj liší jen tím, že v něm nezahlédnete (minimálně co se mužů týká) jednu část těla. A ještě možná taky tím, že si řeknete, že ksichtíky těch "herců" válejících se po posteli přece znáte. Z Vášnivých známostí jsem viděla sotva třetinu povídek (vybírala jsem si ty s charismatickými herci v hlavní roli), ale napadá mě jediné slovo: nuda. Není to erotické, nemá to náboj, nemá to příběh a jakýkoliv pokus o alespoň trochu slušný herecký výkon přebíjí zkrácená stopáž, příšerný soundtrack a podivný vypravěč, který recituje i dialogy postav. Naprosto nechápu, jaký producent do toho mohl vrazit prachy.(5.12.2008)

• genetique

Bóóóže, tak toto musela byť potupa. Samozrejme, na Slovensko sa film nikdy nemal dostať! Vážení slovenksí herci a takto sa zosmiešniť. Bezpochýb je to najlepší novodobý film! ;-)) Jedna hviezdička za to, že mali tú odvahu do toho ísť! 15%.(14.5.2006)

• LiVentura

Asi každý herec ve světě dostal někdy nějakou takovou podobnou nabídku v "moderní éře filmu".. Ale ti naši na to nemuseli kývat, neboť je to stupidita nejvyššího rázu...(25.6.2012)

• - Film bol natočený pre spoločnosť Playboy a všetkým aktérom bolo sľúbené, že tento film sa v strednej a východnej Európe neobjaví. (Dexter1)

• - Podle pozdějších vyjádření herců a hereček si v počátku 90. let pořádně neuvědomili, o jak moc erotický TV film půjde, a navíc prý dostali slib, že se nikdy nebude vysílat v Čechách ani na Slovensku. Časem byl ale uveden na Nově i Markíze. (hippyman)

• - Některé příběhy byly natáčeny v České republice (zámek Slavkov, zámek Buchlovice) a objevila se v nich plejáda českých a slovenských herců a hereček. (claudel)