Hitch: Lék pro moderního muže

Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

• hellstruck

Na první pohled celkem originální romantická komedie, jejíž potenciál ale úplně zazdil ubohý konec plný toho nejhoršího klišé. A Eva Mendes.(15.10.2012)

Hitch v první polovině příjemně lechtá mé cynické sklony a nad laurelhardyovskou chemií mezi Agentem lásky a jeho otylým dobrosrdečným klientem Kevinem Jamesem padám smíchy z gauče. Andy Tennant mi po Sweet Home Alabama znovu dokázal, že mu jeho fyzicky nekontaktní romance zobu z ruky: stačí málo- jiskrný scénář, charismatický tahoun a vemlouvavý písničkový soundtrack. Jedinou pihou na kráse je tudíž burácivá řehtanda Eva Mendes, která vedle přesného Vilíka, ohrožený druh miláček mužů i žen, působí jako horší komparz s lepším platem. To neměla Jennifer Garner čas? 75%(5.1.2008)

Nic extra, sice vcelku prijemna komedie, ale neco vylozene vtipnyho se tu objevi jen vyjimecne. Navic zacatek je fajn a docela naladi, jenze za chvily uz film jede podle vyjetejch koleji a i pres zajimavej puvodni napad stavi jedno klise na druhy. Aspon, ze Will Smith je fajn, sice ne nak extra, kdyby mel v ruce pistoli, tak by to byla vetsi zabava, ale tahle role mu sedla docela slusne.(9.1.2008)

Zatimco dějová linka kolem Hitche a Sáry je zcela tuctová a tudíž nezajímavá, tak příběh Alberta a jeho námluv Allegry je vskutku vydařený. Celý snímek výrazně stojí na nepopiratelném charismatu Willa Smithe a naopak je srážen přílišnou stopáží a zcela topornou a asympatickou Evou Mendes. Přesto se mi Hitch nějak trefil do nálady a docela jsem si ho i užil.(1.10.2006)

• NinadeL

Rasově sterilní kravinka (čti romantická komedie) s Willem Smithem, který neudělal od Fresh Prince žádný pokrok. Remake se Salmanem Khanem je narozdíl od tohoto výborná záležitost.(4.9.2010)