Hitch: Lék pro moderního muže

Hitch

Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

Willa Smithe ráda nemám, to příznávám hned, ale tenhle film mě opravdu bavil .. a nikoho jiného si v jeho postavě představit neumím ..(30.6.2007)

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $368,100,420 v druhej polke to straca dych.(1.4.2006)

Závěr je hrozný. Nebýt něj, tak je to za čtyři. Ale já opravdu nemám rád takhle uměle dotažený konce filmů. Jinak fajn zábava s výborným obsazením(Smith poslední dobou opravdu jede) a několika skutečnými v pase ohýbáky. Toť vše. 3 1/2*(16.5.2005)

"Viete, aké je základné pravidlo ? .... Žiadne nie sú !!! " ... Komédia, dokonca romantická a dobre hodnotená, to je v súčasnej dobe tak ťažko uveriteľné , ako fakt že Bluntman-Hobit raz dostane rozum ... Jemný, inteligentný humor, a situácie, ktoré dokážu zopárkrát vylúdiť na vašich perách úsmev. Úsmev áno, ale nie rehot ! Veď vravím, že ti je inteligentný humor, no nie ?!?(13.6.2007)

Pokud máte v garáži Ferrari (plurál) a obsah pokladnice strýčka Skrblíka na kontě, nepotřebujete pomoc randeologa Fresh Prince, neboť jste právě spadl do cisterny s feromony. Má to ale dva háčky. Při lovu máte práci snadnou jako Predátor na honu brdského spolku myslivců se stařeckou demencí a hlavně si nikdy nemůžete být u protějšku jistí upřímností citu. Pokud nemáte ani tu garáž a konto vám vybílili Rafani, volejte Hitche a zkontrolujte, jestli se kolem vaší milované zrovna nepohybuje Enšpígl.. Tak jak marně hledám u kolonky žánru slovo sci-fi, stejně hledám na rozdíl od ostatních nějaké Willovo charisma. Nezajímavou linii s E.Mendes nikterak nezachránil a z mého pohledu byl drtivě převálcován Kevinem Jamesem, smutným mimem jak vystřiženým z éry němých grotesek.(3.5.2010)

• - Roli Sary Melasové odmítla Jennifer Lopez. (jandomi10)

• - Allegra Coleman (Amber Valletta) byla fiktivní postavou stvořenou roku 1996 časopisem Esquire v listopadovém čísle. Záměrem bylo mystifikovat ostatní časopisy, které prahly po nových celebritách. (HellFire)

• - Pracovní název snímku byl "The Last First Kiss". (imro)