poster

Hitch: Lék pro moderního muže

 • USA

  Hitch

 • Slovensko

  Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Nemůžu říct, že bych nedostával záchvaty smíchu. Scény, kdy Hitch pomáhá svému svěřenci Albertovi okouzlit bohatou dědičku, nemají chybu, stejně tak občasné trapasy jeho samého před Evou Mendes. Ale všechny gagy, které v traileru tolik natěšily, fungují sice i ve filmu, ale Tennant je vyčerpá už v první hodině a po zbytek stopáže (která by zasloužila nejméně o dvacet minut zkrátit) už jenom natahuje a komplikuje a bohužel to nefunguje. A dva závěrečné proslovy v té chvíli už ex-randeologa Smithe výsledný dojem pořádně kazí...(4.2.2006)

 • Djkoma
  ****

  Will Smith dokazuje svou extra třídu i v romantické komedii, která na první pohled vypadá podivně, ale vyklube se z ní velké překvapení, plné příjemných vtípků, postav a hereckých výkonů. Ať si říká, kdo chce, co chce, tak Smith válí na plné čáře a každý muž mu určitě závidí Evu Mandes ( i přes její "výstřelky":)). Kevin James jako právník, který se zamiloval do velké hvězdy využije služeb Smithe, který mu radí, jak získat srdce své vyvolené (neplést s přespáním v její posteli). Andy Tennant natočil příjemnou a rychle ubíhající komedii, v které je dost především kvalitních vtipů a velmi málo trapných. To se v dnešních komediích nevidí příliš často a proto jedno velké díky.(5.11.2008)

 • TeeAge
  ***

  Skvelá zábava, a to hlavne kôli nápadu a ústrednej dvojke. Metráž z toho robí ku koncu trochu guláš...(30.4.2010)

 • sepp
  ****

  Co probuh vsichni mate proti tomu konci filmu? Ano, neprekvapuje a je kapku kycovity, ale boze... ne, to nema cenu rozebirat, kvuli konci nebudu odsuzovat tenhle skvely film, ktery me opravdu pobavil, dokazal zvednout naladu, ba dokonce me nechal i svym hlavnim hrdinum fandit at jim to vyjde, misto bezneho pozorovani vtipnych postavicek jako u jinych filmu... Navic Hitch oplyva napaditym a kvalitnim scenarem a Will Smith konecne opravdu hraje a nepitvori se jen... opravdu pekny snimek.(9.8.2005)

 • Pethushka
  *****

  Takhle přesně si představuji krásnou americkou romantickou komedii. Není třeba trapných úchylek, divných hlášek, scének ze záchodu atd. Will Smith v plném nasazení! Stejně jako by hrál životní drama. Eva Mendes, pěkná a charismatická holka, která v tom Willa rozhodně nenechá. Do toho dost dobrý Kevin James a mioĺoučká Amber Valletta. Ten film mi celkově dává smysl.(12.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace