Hitch: Lék pro moderního muže

Hitch

Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

Očekávatelná komedie bez většího nápadu, která těží ze Smitha, ale jinak skutečně nemá co nabídnout. Místo mě to mrzelo, ale v podstatě to jinak skončit nemohlo.(11.12.2009)

Asi jsem čekal trochu něco jiného. Větší odvaz. Některé pasáže byly skvělé, ale jindy jsem se zase docela nudil. Will Smith je můj oblíbený herec, ale v tomto případě si mě jeho film nezískal. Viděl jsem minimálně 10 lepších romantických komedií a to jsem jich celkově moc neviděl. Oddychovka na zabití času je to dobrá, ale ničím mě nepřekvapila. 60%(12.11.2009)

[imdb: 6.8/10] | me: Prijemná pohodovka kvôli Smithovskemu faktoru je ľahká a zábavná, ... a dobre sa na to pozerá až k tretej tretine filmu kedy všetko začina byť až moc citovo vypäté a pritiahnuté za vlasy tak až to budí dojem totálnej hlúposti. Škoda toho prehnaného záveru, ... inak by to zanechalo fajnový dojem z dobrej zábavy. Ale americká sila happy endov a lásky to pretlačila.(16.3.2009)

Tenhle film mi zvedl sebevědomí! Škoda že druhá půlka začne trochu nudit.(14.5.2011)

„Život se neskládá z dýchání, ale z chvil, kdy se ti tají dech“ Hm ..... pěkné. Jeho prací je „otevřít ženám oči“ a tokajícího chlapa připravit na to prvotní oblbování do nejmenších detailů. Krásná práce ..... vyznat se, poradit a vidět výsledky. Psychologie použitá v praxi. Ovšem, když se srazí dva znalci v „oboru“ léty prověřená zkušenost může selhat. Pohodový film o vtipných a pohotových větách .... a o jednoduchosti seznamování, vždyť „Jakýkoli chlap má šanci uhnat jakoukoli ženu.“(11.6.2005)