Hitch: Lék pro moderního muže

Hitch

Hitch: Liek pre moderného muža

Komedie / Romantický

USA, 2005, 115 min

Čekal jsem: nudu (nebyla), megadávky klišé (byly v akceptovatelném množství), křečovitý happy end (byl), upocené dialogy (nebyly), hrdiny, se kterými se nelze ztotožnit či jim držit palce (nebyli tam) a trochu grimas a šklebení W. Smithe (nebyly)... shrnuto, podtrženo... Lepší průměr! Že by romantický film za velkou louží zvedal hlavu z kýčovitosti, bezduchosti a klesající úrovně? Jedna vlašťovka sice jaro nedělá, ale už jsem za poslední rok aspoň 2-3 viděl... :-) Držím palce(6.6.2005)

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $368,100,420 v druhej polke to straca dych.(1.4.2006)

Will Smith ma v tomto filme fakt prekvapil.Kto by povedal ,že je až taký neuveriteľný sympaťák?Ja teda rozhodne nie.Ale seklo mu to aj v tomto filme.A presvedčil ma ,že vie hrať aj v iných žánroch a nie len akčných.Eva Mendes je fakt kočka a výborne dopĺňala už tak skvelého Smitha, ktorý si celý film vystačí iba s jeho xsichtom.Do filmu som sa zažral hneď na začiatku, pretože mal veľmi zaujímavý a dobrý dej.Aj keď ten koniec bol predvídateľný.Romantika prehnaná nebola a zrovna tak ani humor.Všetko bolo šité na mieru.Ja som sa celých 115 min pri tom skvelo bavil. 90% - 5*(4.8.2010)

Smith a romantika? Ano! Jedna z letošních nejlepších. Nový příběh, stará klišé. Odsýpá to, padají pravdy ze života a kdykoliv to běží v bedně, nelze nedokoukat :)(24.2.2007)

Závěr je hrozný. Nebýt něj, tak je to za čtyři. Ale já opravdu nemám rád takhle uměle dotažený konce filmů. Jinak fajn zábava s výborným obsazením(Smith poslední dobou opravdu jede) a několika skutečnými v pase ohýbáky. Toť vše. 3 1/2*(16.5.2005)