Můj auťák Brouk

Herbie: Fully Loaded

Herbie: Na plný plyn

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Teda na to, že je to remake, to docela ujde a Lindsay i když je to trubka tak přece jen je krásná. Ale originál byl zajímavější(29.6.2008)

• JAn

Ačkoli vypadá Lindsay Lohan za volantem neskutečně sexy a přiléhavá trička jí tak seknou, nemůžu dát více než dvě hvězdičky. Totiž jak se tak zdá, čich na dobré role ji zjevně opustil. Přestože neztratil nic ze svého talentu a půvabu, příběh inteligentního autíčka je plný trapných klišé a místy značně nudný. Hodně nevýrazný je i Michael Keaton a Matt Dilon coby padouch má ještě co dohánět. Ale pokud vám je méně než jedenáct let, věřím, že budete nadšení.(12.11.2005)

• sta

aneb jak dětem vtlouknout do hlaviček, že americké zástavě se pořádně pateticky salutuje.(2.1.2007)

• Kothy

Kde jsou ty časy, kdy ještě Lindsay Lohan uměla hrát... Není to žádná sláva, ale ani to člověka neurazí.(6.3.2016)

Já mám prostě slabost pro Lindsey Lohan. Takže ať zahraje kdekoliv, tak já jsem spokojenej. Ale samozřejmě tomu nedám 5 hvězdiček, to bych byl hňup. Je to prostě prdlá romantická komedie, která je pro mě únosná jen díky Lindsey Lohan. Asi tak jsem to chtěl říct.(16.9.2009)

• - Maggie zaplatí Crazy Davovi za Herbieho 75 dolarů. To je přesně ta samá cena, jakou nabídl Jim Douglas za dopravu v původním filmu The Love Bug (1968, r. Robert Stevenson). (imro)

• - V Disneyho studiu dlouho zvažovali oprášení jedné ze svých nejúspěšnějších franchise, která začala v roce 1969 snímkem The Love Bug a pokračovala Herbie Rides Again (1974), Herbie Goes to Monte Carlo (1977) a Herbie Goes Bananas (1980). O dva roky později se objevila ještě krátká TV série Herbie, the Love Bug. (imro)

• - Podle zákulisních klebet upravovali pomocí počítače poprsí Lindsay Lohan, neboť pro Disneyho produkci bylo příliš bujné. (imro)