Můj auťák Brouk

Herbie: Fully Loaded

Herbie: Na plný plyn

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Lindsay mám moc ráda, jako závodnici jí to slušelo, ale autíčko bylo prostě roztomilejší. Pohodovej film, kde člověk nemusí přemejšlet, prostě vypne a nechá se unášet nenáročnou atmosférou.(12.8.2008)

Infantilní blbina, ale mně prostě přijde to malé auto hrozně roztomilé!. K tomu krásná Lindsay Lohan, charismaticky zarostlý Keaton, slizký Dillon a slušné tempo = fajn oddechovka na jedno použití...(11.10.2006)

Já mám prostě slabost pro Lindsey Lohan. Takže ať zahraje kdekoliv, tak já jsem spokojenej. Ale samozřejmě tomu nedám 5 hvězdiček, to bych byl hňup. Je to prostě prdlá romantická komedie, která je pro mě únosná jen díky Lindsey Lohan. Asi tak jsem to chtěl říct.(16.9.2009)

• choze

Průměrná šablonovitá disneyovka, jejímiž hlavními taháky jsou Lindsay Lohan a brouk. Pro brouky mám slabost, ale Lindsay se tu jako herečka zrovna dvakrát nepředvedla a rozhodně jsou slečny co mě berou víc než ona a třeba její MEZI NÁMI DĚVČATY je minimálně o třídu lepší než tohle. Taky bylo fajn vidět po delší době znovu Matta Dillona, který vystřihl skvělého samolibého záporáka a Michaela Keatona. Závody hemžící se počítačovými triky měly své momenty, romantická linka byla dost zazděná, humor infantilní a spočívající takřka výlučně v tom, že brouk mrká světly, takže jsem se celou dobu přiměřeně nudil a v kině bych to rozhodně nedal.(17.10.2006)

• Gemini

Zoufalství značky Disney (a Michaela Keatona), která tímto svým počinem zkusila probudit mrtvolu/vrak autíčka, které roztomilostí a hraním na city "hřálo u srdíčka" dětské publikum někdy v sedmdesátých letech. A navařila mu zgruntu aktualizovaný cíl i náplň (zejména řidičskou)... bohužel jako už tolikrát tvůrci poněkud šlápli vedle v odhadu, co a pro koho to vlastně točí - Herbie provádí naprosto fantasmagorické manévry, výkruty a úlety, přičemž dlužno podotknout, že po vizuální stránce byla vymakanější Past Na Rodiče z 98. roku, když už se musíme bavit o Lindsay Lohan (čili tohle je dejme tomu pro děti). Vedle toho se vedou typické jalové řeči o tom, jak ten či onen má ambice, a ten či onen ho má příliš rád, aby mu dovolil tak riskovat, a blablabla, a dýjadýjadá (což děti ukrutně nudí, tudíž to pro ně být nemůže, ale rodiče to musí ukrutně nudit taky, i když z trochu jiného důvodu), do toho Brouk mrká a směje se, a tak vůbec. A ještě někde mezi tím se odehrávají i (na poměry dětského/rodinného filmu) poměrně brutální scény s demoličním derby, u kterých se děti, kterým ten zbytek ještě přijde zábavný, bojí. A už bez jakéhokoliv náznaku důvodu je použití hudební náplně, protože to jsou z většiny osmdesátkové vypalovačky, včetně starých dobrých Vanů v Halenách. Takhle dlouhých 92 minut jsem už dlouho nezažil... naprosto promrhaných, nezvládnutých 92 minut a 40%.(7.7.2015)