Můj auťák Brouk

Herbie: Fully Loaded

Herbie: Na plný plyn

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 92 min

Je mi jedno, že je to plné nelogičností, ale JE TO FILM PRO DĚTI! Nezávadný, pěkně natočený, vtipný. A pokud se chce i dospělý člověk bavit, musí přistoupit na pravidla hry a tou je fantastično. No jasně, Brouk co vyhraje NASCAR, je asi jako Škoda 110 kupé, která vyhraje DTM! Ale mě je to jedno, jednou ráda tento film pustím svým dětem, radši než nějaké ty násilnosti typu Spider-man.(11.1.2006)

Roztomilé auto, ale to je asi tak všechno. Ve filmu totiž hraje Lindsay Lohan, kterou nemám ráda, děj je hodně předvídatelný a spíš pro malé děti. Není to ani nijak vtipné, dojemné. Takže pro mě opravdu naprosto nezajímavý film, jen autíčko Herbie je hezké a roztomilé a i když je to hlavní postava, jedno auto film nedělá.(19.6.2013)

Taková sympatická pohádka o jednom autíčko, které vyhrávalo závody a dostalo se i na Nascar. Absolutně předvídatelná, s příšernými vizuálními efekty, ale na druhou stranu disponující milým autíčkem Herbiem... a to si ty 3* stoprocentně zaslouží :-)(16.8.2006)

Já mám prostě slabost pro Lindsey Lohan. Takže ať zahraje kdekoliv, tak já jsem spokojenej. Ale samozřejmě tomu nedám 5 hvězdiček, to bych byl hňup. Je to prostě prdlá romantická komedie, která je pro mě únosná jen díky Lindsey Lohan. Asi tak jsem to chtěl říct.(16.9.2009)

Tak jsem asi malý dítě (a neni to nakonec lepší než kosodřevina?), ale do nálady "bavte mě nebo ne, jen mě nenuťte myslet" to byl zásah. Jenom za volant "živého" Brouka bych vrazila "živou" holku, ne naondulovaného mazlíka Lohanovic, ale zas mi to vynahradily písničky mého mládí, které k daným situacím pasovaly jak prdel na hrnec. Schválně, hádejte, na kterou Brouček udělal životní skok? Kdo hádá, že na Jump od Van Halen, má bod :-))(12.6.2006)