Štěstí

Komedie / Drama

Česko, 2005, 100 min

Drama, kde jsem se ze začátku v příběhu ztrácel, ale v půlce jsem se do něj dostal a měl jsem možnost sledovat výborné herecké výkony A. Geislerové nebo P. Lišky. Jako cenu za nejlepší český film za rok 2005 si nejspíše opravdu zasloužil, i když bych ho spíš dal Příběhům obyčejného šílenství. Celkově se mi film jevil příběhově ne příliš zajímavě, ale nakonec vše dopadlo tak jak jsem očekával. Na tři hvězdičky je to akorát. Rok 2005 se v Čr filmově moc nevyvedl.(16.7.2006)

Já prostě nemohu těm příběhům Bohdana Slámy o těžkém, ale hezkém životě na vesnici, příjít pořádně na chuť.(12.12.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,377,609(30.10.2008)

Na první pohled známá variace se stále stejnými herci, ale v tomto případě říkám ano.(10.3.2009)

Velice silný a působivý film, který zbytečně neustupuje a nepodlézá vkusu masového diváka. Celý příběh skutečně působí realisticky a důvěryhodně. Určitě tomu pomáhají skvělé herecké výkony, zvlášť trio Vilhelmová-Liška-Geislerová předvádí své maximum. Od Návratu idiota je to asi nejlepší český film, co jsem viděl. Neobyčejný zážitek, neokázalá krása!(20.9.2005)