Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lola3121
  ***

  Neprávem podceňovaná komedie se spoustou výborných herců a vtipných hlášek ( "Ťava, korytnačka a bocian desiatovali čučoriedky... Nějak vám Slovákům přestávám rozumět...). Z galerie postav mi kromě hlavních hrdinů utkvěla zejména dvojice pohřebáků Polášek + Černoušek. Komedie má pobavit a to se této povedlo minimálně na tři hvězdy.(27.3.2011)

 • kingik
  ***

  Doblba není špatný film a lépe funguje jako nevázaná taškařice či schoda náhod ve své první polovině. Ve druhé jakoby došly nápady a nuda se objevuje stále častěji. Herci byli perfektní, ale po scénáristické stránce to chtělo notně doladit aby to nepůsobilo rozpačitým až rozháraným dojmem.(19.1.2009)

 • DaViD´82
  **

  Ne, že by se v první polovině jednalo o nějaký zázrak, ale minimálně snahou o černý humor je to v tuzemských zatuchlých podmínkách sympatické a v několika scénách to i zafunguje na výbornou. Jenže ta druhá část... Darmo mluvit. Všehochuť všeho. A výsledek? Trapné nic.(11.11.2007)

 • Slarque
  **

  Původní oceněný scénář Hrob K. se skládal z pěti povídek. Scénáristy nenapadlo nic horšího než poskládat jejich střípky do jednoho příběhu, který občas nedává smysl a celkově nedrží pohromadě, nemluvě o tom, že jednotlivé scény spolu vůbec nefungují. Druhá polovna filmu už vlastně není ani trochu k smíchu a trochu ji zachraňuje jen herecký výkon Petra Čtvrtníčka.(6.10.2005)

 • Richie666
  **

  "Nechcete si zaštípat? --- Ne, díky." :-D(29.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace