• SLOTH

vachler kdykoliv mluvi o tom ze cesky film je chudy a ze nemaji penize a pak natoci takovouhle slataninu...chudak dobre obsazeni je tak asi vse na tom filmu(12.11.2007)

• Dudek

Nejhorší na tomto filmu je, že se snaží vypadat strašně vtipně a přitom má mnoho slepých míst. Převládají trapné situace a rozpačité herecké výkony. Nejhorší je však právě snaha filmu tvářit se jako bůhví jaká komedie, díky tomu působý spíše "namachrovaně".(29.9.2005)

Neprávem podceňovaná komedie se spoustou výborných herců a vtipných hlášek ( "Ťava, korytnačka a bocian desiatovali čučoriedky... Nějak vám Slovákům přestávám rozumět...). Z galerie postav mi kromě hlavních hrdinů utkvěla zejména dvojice pohřebáků Polášek + Černoušek. Komedie má pobavit a to se této povedlo minimálně na tři hvězdy.(27.3.2011)

• DaViD´82

Ne, že by se v první polovině jednalo o nějaký zázrak, ale minimálně snahou o černý humor je to v tuzemských zatuchlých podmínkách sympatické a v několika scénách to i zafunguje na výbornou. Jenže ta druhá část... Darmo mluvit. Všehochuť všeho. A výsledek? Trapné nic.(11.11.2007)

" Tak sem si zapoměl klíče nó!" , " Zasraný plyšáci! " (27.2.2011)

• - Ve filmu si otce hlavního hrdiny Jaroslava Duška zahrál jeho vlastní otec, Vlasta Dušek. (fannah)

• - Některé fotografie v úvodu filmu jsou skutečné, například snímky ze svatby Jaroslava Duška s jeho ženou. (Haniczka)

• - Dceru Valinku hrála dcera režiséra Petra Vachlera Valerie. (Haniczka)