Doblba není špatný film a lépe funguje jako nevázaná taškařice či schoda náhod ve své první polovině. Ve druhé jakoby došly nápady a nuda se objevuje stále častěji. Herci byli perfektní, ale po scénáristické stránce to chtělo notně doladit aby to nepůsobilo rozpačitým až rozháraným dojmem.(19.1.2009)

Značně rozporuplný kousek. Na jedné straně zjevně nezvládnutý scénář, který se dá ohodnotit slovem ptákovina, na druhé straně slušné herecké obsazení, přinejmenším pokud jde o hlavní postavy, absurdní humor, který místy funguje skvěle a místy vůbec ne, zajímavé dialogy, o kterých se dá napsat totéž. Jeden z těch filmů, které už podruhé vidět nemusím, a kdyby se tak přece jen stalo, šel bych s hodnocením dolů. Vzhledem k velmi specifickému humoru a nesporné komplikovanosti duše Petra Vachlera, jehož psychoanalytikem bych být nechtěl, je to opravdu film jen pro někoho. Celkový dojem: 50 %.(7.11.2009)

• Malarkey

Eufórie ze Čtvrtníčka v poslední době mě vnutila věřit tomu, že tento film bude rozhodně stát za shlédnutí. Opak se stal pravdou. Sice to je nabyté hláškami až k prasknutí hlavně v první polovině filmu, u které jsem se celkem slušně bavil bohůžel druhá část už je zmrvená až nepochopitelně a tím klesá kvalita filmu znatelně dolů. Příběh je hrozný co si budu nalhávat a řada scén je až nepochopitelně tupá a trapná. Bohůžel to nezachrání ani vcelku vydařené herecké výkony Duška a Čtvrtníčka. Sice se tam objeví pár menších rolí jako například slavný fotbalový delegát Polášek, o to víc zase potěší jeho herecký výkon. --- Hrobku k Vánocům…co je víc co je dál…tohle už je nejdál!!!(31.10.2006)

• igi B.

Hm, doufám, že tedy i všem zúčastněným se tahle srajda jednou zúročí... :-/ . . . Jo, zasmál jsem se párkrát, ale nebylo to kvůli tomu pitvoření a šklebení zasloužilých nýmandů pod vachrlatou rejžiserskou taktovkou. On ten >černobarevný< námět je samozřejmě výborný, dojebaný ovšem pro současný(?) český >film< (?) typickou rozbředlostí a tlačením a tlačením a tlačením... A pila to zjevně nebyla, dokaďáka! . . . Tak hlavně že vyšly všechny ty PéPéčka, votočily se love a všecko je zase jak dřív. Jedna hvězda se sebezapřením technická za tu řemeslnou rutinu a víc už za tu šmíru kulový... Ale začudlilo si tam i pár naprostých nul z té naší Stolice i vod Brniska, do šaška, že... °-[.. - - - P.S. Proč tohle >dílo< koprodukovala naše >veřejnoprávní< mi zůstává záhadou. Asi si sráči nevšimli, že socializmus skončil před tehdy patnácti lety! Jo, voni to maj vlastně pražský čudláci jinak! Tak nezapoměňte si zase ve Vejvarech zafňukat, jak je málo peněz na tu kultůru, případně tam rovnou prolézt nějaký ty kaďáky... Hnus... - - - - - (Poprvé viděno 26.3.2011 na prímavizi, hodnocení 4128., komentář zde dvestěsedmnáctý - 26.3.2011)(26.3.2011)

• LiVentura

Připitomělá povídka o osudech jedné rodiny a jejích jednotlivých členů..(27.3.2011)