Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ****

  Doblba! je film s nádychom severskej čiernej komédie a dosť podhodnotený a nedocenený podľa mňa.(30.7.2015)

 • NinadeL
  ****

  Ruku v ruce s O život dává Doblba! směr nové české veselohře, které držím palce. Všemi čtyřmi doporčuji především prodloužené scény telenovely Hanáka a Zbrožka.(11.3.2009)

 • mchnk
  ***

  Tak nejspíš dvojice Vachler Čtvrtníček nezaručuje nic dobrýho, ale na druhou stranu jsou tu i jiní a ta kvalita jde nahoru. Určitě koncert Jardy Duška a hlavně žánr, kterej v té novodobé filmotéce možná do své doby chyběl. Komediální příběh se změní v tragedii, potom v drama a nakonec zase v komedii. Podle mně životní herecký výkon Petra Čtvrtníčka, jeho nejvážnější role. Jinak rozhodně za jedno shlédnutí ročně určitě stojí(11.12.2011)

 • Kryton
  **

  Do prd....ten film je, ale blbej až to bolí!(13.5.2009)

 • Radek99
  **

  Tvůrčí team stojící za Kinoboxem asi podlehl klamnému dojmu ze Čtvrtníčkova samorostlého moderování a napsal pro něj ,,komedii" na tělo (Čtvrtníček tu kupodivu ale má i silné dramatické pasáže, možná největší klad filmu) zhruba v duchu Petrova ulítlého moderování, zamotal do toho ovšem ex-hvězdu svého Českého lva Jaroslava Duška a duchovní guru patrně přinesl do scénáře spirituální motivy, jinak si nedovedu vysvětlit ten nesourodý pelmel nápadů, fórů, gagů, příběhů, žánrů... Doblba! jistě zdobí dobře zvládnuté řemeslo, vše ostatní už je ale špatně, protože ve výsledku jde o bohapustý blábol. Tahle černá komedie je možná skutečně hodně černá, ale bohužel to vůbec není komedie, humor tu skoro nefunguje, scénář pánů Vachlera a Stehlíka je dokonale impotentní. Nespornou předností Petra Vachlera je fakt, že dokáže do svého projektu obsadit řadu známých tváří, škoda, že si od někoho umného nenechal napsat pořádný scénář. Přehrávající herci jsou takhle jen karikaturou sama sebe. Vlastně je škoda, že raději místo Doblba! nenatočili ve filmu citovanou telenovelu Jose a Manuel...(10.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace