Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  *

  Vachler si chtěl natočit celovečerní film, a tak ho bohužel pro diváky natočil. Budoucí generace jistě bude zajímat název toho svinstva, na kterém jel nejen při psaní scénáře. Charisma Duška se Čtvrtníčkem to prázdno nevyplní.(2.3.2015)

 • Dudek
  odpad!

  Nejhorší na tomto filmu je, že se snaží vypadat strašně vtipně a přitom má mnoho slepých míst. Převládají trapné situace a rozpačité herecké výkony. Nejhorší je však právě snaha filmu tvářit se jako bůhví jaká komedie, díky tomu působý spíše "namachrovaně".(29.9.2005)

 • Kryton
  **

  Do prd....ten film je, ale blbej až to bolí!(13.5.2009)

 • Tuxedo
  *

  Zoufale nepovedený pokus natočit něco jiného a jinak. Myslím, že kdyby film přešel z komedie do dramatu a točil to někdo jiný, mohlo to být přinejmenším dobré. Ale takhle ne. Těch pár dobrých nápadů je zabito scenáristou, režisérem i herci.(16.12.2006)

 • Sobis87
  *

  Film jak od blba...čím to je, že se u nás točí tak hrozné filmy? To jsou filmaři v Čechách takoví netalentovaní packalové, nebo jen prostě mají otřesný vkus?(1.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace