poster

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Komedie / Drama

Česko, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jazzzz
  odpad!

  Tak ten kdo tomuhle nedá odpad tak musí být ze Žatce. Je to brak. Má to svůj styl podobný zahradní slavnosti nebo čemusi, ale je to jenom chabí pokus a je to boj o vydržení do konce. Nuda nad nudu... Zasmál sem se tak pětkrát a to ze zoufalství...(10.1.2007)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +vlastně mě ten film zajímal -ve skutečnosti je ale naprosto o ničem/// Zííív ...film z prostředí jednoho obyčejného českého nádraží. Není ničím vyjímečný, stejně jako toto prostředí pro filmaře. Tvůrci klidně mohli natočit film z jakékoliv jiné oblasti a vyšlo by to nastejno. A nebo měli natočit tento film, ale zábavně a s lepšími herci. Jestli-že chcete zjistit jak žijí nádražáci, je to film pro vás. Ale opravdu to chcete zjistit?/// Celkem 35%///(8.5.2009)

 • Skip
  ***

  Místy to bylo docela i zábavné, ale většina filmu včetně dost nepovedeného konce vyšuměla bohužel do ztracena.(4.5.2010)

 • Master19
  **

  Po několikanásobném shlédnutím skvělého nastudování hry ansámblem Zlínského divadla jsem byl na film hodně zvědavý. Bohužel zklamání převeliké. Plitké herecké výkony, v podstatě nulové vžití do postav (krom Jaroslava Duška), které neskutečně kontrastovalo s prožitky divadelních herců, jejichž Petr, Franta, Karel, Aleš, Géza a další byli naprosto nezapomenutelní. To i přesto, že zde měli herci k dispozici skutečné vlaky, telefony, mufky, čuby... O to víc mrzí nedávná derniéra hry. :-((7.7.2007)

 • Tosim
  *

  Bizarní nebyl snad jen Igor Chmela a ta historka o extrémně studeném pivu, po kterém se hubne.(14.8.2010)

 • - Neherec Jiří Vymětal si zahrál výpravčího také později v 1. dílu seriálu Proč bychom se netopili (od r. 2009). (Ganglion)

 • - Točeno v Žatci a okolí, Děčíně a Konětopech. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace