Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Komedie / Drama

Česko, 2006, 90 min

• Jazzzz

Tak ten kdo tomuhle nedá odpad tak musí být ze Žatce. Je to brak. Má to svůj styl podobný zahradní slavnosti nebo čemusi, ale je to jenom chabí pokus a je to boj o vydržení do konce. Nuda nad nudu... Zasmál sem se tak pětkrát a to ze zoufalství...(10.1.2007)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +vlastně mě ten film zajímal -ve skutečnosti je ale naprosto o ničem/// Zííív ...film z prostředí jednoho obyčejného českého nádraží. Není ničím vyjímečný, stejně jako toto prostředí pro filmaře. Tvůrci klidně mohli natočit film z jakékoliv jiné oblasti a vyšlo by to nastejno. A nebo měli natočit tento film, ale zábavně a s lepšími herci. Jestli-že chcete zjistit jak žijí nádražáci, je to film pro vás. Ale opravdu to chcete zjistit?/// Celkem 35%///(8.5.2009)

Místy to bylo docela i zábavné, ale většina filmu včetně dost nepovedeného konce vyšuměla bohužel do ztracena.(4.5.2010)

• Master19

Po několikanásobném shlédnutím skvělého nastudování hry ansámblem Zlínského divadla jsem byl na film hodně zvědavý. Bohužel zklamání převeliké. Plitké herecké výkony, v podstatě nulové vžití do postav (krom Jaroslava Duška), které neskutečně kontrastovalo s prožitky divadelních herců, jejichž Petr, Franta, Karel, Aleš, Géza a další byli naprosto nezapomenutelní. To i přesto, že zde měli herci k dispozici skutečné vlaky, telefony, mufky, čuby... O to víc mrzí nedávná derniéra hry. :-((7.7.2007)

• Tosim

Bizarní nebyl snad jen Igor Chmela a ta historka o extrémně studeném pivu, po kterém se hubne.(14.8.2010)

• - Neherec Jiří Vymětal si zahrál výpravčího také později v 1. dílu seriálu Proč bychom se netopili (od r. 2009). (Ganglion)

• - Točeno v Žatci a okolí, Děčíně a Konětopech. (M.B)