Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Komedie / Drama

Česko, 2006, 90 min

Filmů o dráze moc není ( i když tam pracuje, nebo pracovalo nejvíce lidí z České republiky ). Díval jsem se na to s jedním, který taky pracoval, a znal místo, kde se film odehrával velmi dobře. Takže díky němu a občasným komentářem dávám za tři.(29.7.2007)

Je to typická ,,Duškovina", která mě dost bavila.(22.5.2014)

• fantoci

Tento film je odpad. Nemá děj a je téměř nekoukatelný. Duška je pro tento snímek škoda. Ani nevím, co nám tvůrci tímto dílem chtěli říct.(20.6.2006)

• Jazzzz

Tak ten kdo tomuhle nedá odpad tak musí být ze Žatce. Je to brak. Má to svůj styl podobný zahradní slavnosti nebo čemusi, ale je to jenom chabí pokus a je to boj o vydržení do konce. Nuda nad nudu... Zasmál sem se tak pětkrát a to ze zoufalství...(10.1.2007)

• paascha

Další z řady pseudohumorných, pseudoobjevných, pseudonezávislých pseudotragikomedií, které se povětšinou vyznačují stupidním scénářem, pravděpodobně napsaným někde o přestávce nebo na zastávce, hrstkou známějších a hromadou neznámých herců, leckdy amatérských, vždy však uboze hrajících, a nezměrným sebevědomím autorů. Tento film je králem. Jediné, co v něm má jakousi kvalitu je závěrečná píseň Mikiho Volka, který si tu tu jednu * zaslouží.(29.5.2007)

• - Neherec Jiří Vymětal si zahrál výpravčího také později v 1. dílu seriálu Proč bychom se netopili (od r. 2009). (Ganglion)

• - Točeno v Žatci a okolí, Děčíně a Konětopech. (M.B)