poster

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Komedie / Drama

Česko, 2005, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mortak
  *

  Jak se to nejhorší z české divadelní scény mohlo tak rychle dostat na filmové plátno.(1.11.2008)

 • Ruut
  *

  A je to bohužel škoda. Já bych režiséra za tuhle zbytečnou nudu tou plácačkou umlátil. Jestli mi někdo dokáže do vzkazníku rozumně zdůvodnit existenci tohoto filmu tak má u mně oč si řekne ...(8.2.2009)

 • Jamal
  ***

  Filmů o dráze moc není ( i když tam pracuje, nebo pracovalo nejvíce lidí z České republiky ). Díval jsem se na to s jedním, který taky pracoval, a znal místo, kde se film odehrával velmi dobře. Takže díky němu a občasným komentářem dávám za tři.(29.7.2007)

 • paascha
  *

  Další z řady pseudohumorných, pseudoobjevných, pseudonezávislých pseudotragikomedií, které se povětšinou vyznačují stupidním scénářem, pravděpodobně napsaným někde o přestávce nebo na zastávce, hrstkou známějších a hromadou neznámých herců, leckdy amatérských, vždy však uboze hrajících, a nezměrným sebevědomím autorů. Tento film je králem. Jediné, co v něm má jakousi kvalitu je závěrečná píseň Mikiho Volka, který si tu tu jednu * zaslouží.(29.5.2007)

 • Tatatranka
  odpad!

  Dosud dýchám, dosud mluvím, dosud žiju. - Skeče na drátku, příběh na kolejích. Cílová stanice - Žatec. Humor namočený v chmelovém odéru města - uskákaný, děravý a mnohdy jalový.(13.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace