poster

Jeskyně

 • USA

  Cave, The

 • Německo

  The Cave

 • Slovensko

  Jaskyňa

Horor / Thriller / Akční / Dobrodružný

USA / Německo, 2005, 94 min (SE: 97 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  * za Lenu Headey, * za Piper Perabo, jinak .. kde nic, tu nic, naprosto zbytečná videopodívaná (nechápu, proč že tohle veledílo šlo vůbec do kin), ale jo no, ony známá jména někdy udělají svoje ..(25.12.2008)

 • viperblade
  ***

  Mám tři důvody, proč to nehodím do odpadu. První je herečka Lena Headey, druhým zlatíčko Piper Perabo a třetím herec ze Ztracených, Daniel Dae Kim. Jinak to fakt o ničem nebylo. Mám rád scény ve tmě, ale když se to přežene, tak je to na nic. A v tomto filmu se to hodně přehnalo. Ale abych k tomu nebyl zas tak krutý, tak se musí nechat, že prostřední část filmu byla vcelku dobrá. Škoda, že konec a začátek ne.(14.6.2009)

 • Gemini
  *

  No...moje (dnes už bývalá) tchýně na tom byla v kině a byla z toho filmu ne snad přímo nadšená, ale hrozně se jí líbil. Bylo to napínavé, bylo to děsivé a mělo to děsně překvapivý konec. Pokud vás napadlo totéž, co mě, tak vězte, že spálené listí z ní kupodivu cítit nebylo;) Další racionální vysvětlení? Nebyla dlouho v kině a jako žena v domácnosti žije trochu odtržená od reality...a volí komunisty, což myslím hovoří samo za sebe:))(1.12.2006)

 • Rogue
  ***

  Kvůli jedné věte jsem tenhle film viděla a jednu větu si z něj budu pamatovat. Což je víc, než z většiny ostatních průměrných, ale stále stejně nudných filmů. Cave, jakožto film s nálepkou sračky ale nakonec zas tak špatný není. Po nudné polovině přichází frontální útok na veškerou logiku, chlapci a děvčata obíhají skály, kryjí se mapovací pistolí a všechno je to hrozná legrace.(19.2.2006)

 • Zazie
  **

  Mám ráda filmy odehrávající se v atraktivní tajuplné lokalitě, kde skupina vědců/badatelů/archeologů pátrá po něčem nebezpečném. Zpočátku to vypadalo zajímavě: rumunské hory s ruinami kláštera jsou velmi slibné. I nezbytné atributy: mladá krásná vědkyně (jak to ty Američanky dělají, že zvládnou tak mladé vědeckou kariéru a ještě jim zbyde čas na perfektní makeup?), replika "co to sakra je?" (v tomto znění 2x, varianty nepočítány). Pak se ale vetřela nuda a zůstala až do konce. A nezahnal ji ani náš milovaný Ztracený Daniel Dae Kim.(29.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace