poster

Jeskyně

 • USA

  The Cave

 • Německo

  The Cave

 • Slovensko

  Jaskyňa

Horor / Thriller / Akční / Dobrodružný

USA / Německo / Rumunsko, 2005, 94 min (SE: 97 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BioGrower
  *

  Nemám slov. Nebyť tých náznakov atmosféry a niektorých vydarenejších miest dávam odpad! ako hrom. Nechápem prečo takéto rozhodne ambiciózne "dielo" zverili do rúk debutujúcemu režisérovi. Okrem chýb ako slabučká réžia a príšerní herci je film prekliato nudný. Keď sa chce niekto báť, nech si namiesto Jaskyne už radšej pustí seriál Scooby-Doo. Na vlastnú zodpovednosť!(15.8.2007)

 • SeBig
  **

  Hrozná nuda je to zdlouhavý jak kráva postavy nezajímavý, příběh ničim nezaujme. Je to ptákovinka(8.2.2012)

 • petero
  odpad!

  Je pravda, že ak niečo neznášam tak je to práve takýto film s absolútne neprehľadnými scénami. Ak si niekto myslí, že keď natočí akčnú scénu s viac ako tromi strihmi za sekundu odohrávajúcu sa v tmevej jaskyni a vznikne z toho ukážková zbesilá akcia, tak sa hrozne mýli. To by musel byť taký frajer ako napr. Tony Scott alebo Michael Bay. A to určite Bruce Hunt nie je. Oproti takému Descentu (2005) prehráva The Cave (2005) na plnej čiare.(10.1.2006)

 • Hitman_47
  **

  Nádherný příklad toho, jak dementně udělané střihy dokážou zkurvit všechny akční scény...když už si za tu půl vteřinu říkáte, že přibližně víte, co se zrovna děje...tak střih a další nesmyslná půlvteřinka. Jo a taky se tu dozvíme, že jeskynní potápěči jsou ti nejtvrdší tvrďáci na celé planetě...kam se na ně hrabou chlápci ze speciálních jednotek! No...alespoň ty příšerky se jim celkem povedly, i když je za film uvidíme tak nanejvýš 30 vteřin.(29.3.2006)

 • ajuska
  *

  Těžko říct o co se tady autoři pokoušeli. Možná napodobit bezduchou rádoby akční oddychovku z 80.let a to se jim ještě hodně nepovedlo. Nemá nejmenší smysl obětovat na toto "veledílo" svůj čas až vůbec ne peníze v hodnotě lístku do kina.(8.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace