• imf

Předem odsouzeno k záhubě. To hlásal nápad, následně jméno režiséra a nakonec i trailer. Nejde tu o předsudky, i kdybych se nakrásno chtěl Steveu Martinovi smát, fušérsky poslepovaný scénář a unylá režie Shawna Levyho mi to spolehlivě překazí. U Růžového pantera se nebudete bavit, budete trpět. Kdo čekal něco jiného, ten si to možná i zaslouží. ;) p.s. Významné plusko za agenta s povolením zabíjet.(11.2.2006)

50% - Film, postavený na naprosto idiotském humoru. Když jsem ho viděl, tak jsem asi zrovna měl náladu na idiotský humor, protože jsem se u něj skvěle pobavil...(14.5.2007)

• Boogeyman

Steve Martin je jako inspektor Clouseau tak žalostný, že to předčilo všechna má již dost pesimistická očekávání! Pak se můžou všichni ostatní snažit jak chtějí, celý film nezbývá než nevěřícně kroutit hlavou!(15.5.2008)

Komédia založená na infantilných gagoch, takže priaznivci inteligentného humoru by sa jej mali vyhnúť oblúkom. Podľa mňa dôstojné pokračovanie série filmov o panterovi s Petrom Sellersom. Steve Martin sa podujal na neľahkú úlohu, je jasné, že každý kto videl aspoň jeden pôvodný diel, tak bude porovnávať. Bavil som sa kráľovsky a na hodinu a pol som zabudol na hypotekárnu krízu a prepúšťanie v automobilovom priemysle, a o to ide :) Jasné, že na 5 hviezd to nie je, ale je to môj tichý odpor voči užívateľom, ktorí dali jednu a tým tejto výbornej komédii vybavili 49%.(27.12.2008)

• oli.G

Nikdy by som nebol povedal, koľko ľudí sa zmestí do nášho kina, keď sa lístky rozdávajú zadarmo, aké kvalitné a hi-res sú obrázky na MSN.com a že ulicami Paríža sa osamotene prevážajú cyklisti oblečení do pretekárskeho dresu. Práve vyššie vymenované bolo pre nás počas sledovania filmu jediným zdrojom zábavy. Gagy a vtipy by totiž (s výnimkou asi 4 fakt podarených) nerozosmiali ani v podaní Toma & Jerryho. Platí, že opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Ale čo s opakovaným niečim, čo nie je ani trochu vtipné? Odpovie vám Steve Martin alias legendárny inšpektor Clouseau v polotragickom remaku, pri ktorom som sa síce zasmial a 2x sa dokonca ozvali emócie, no celkovú nudu a pocit sklamania mi to zahnať nepomohlo. Ako divákovi nedotknutému originálmi sa mi ale žiada zastať sa Martina, je v pohode a za nič nemôže.(2.4.2006)