• sud

Žádná katastrofa se sice nekoná, měl jsem z toho větší strach, ale blbost je to stejně. Steve Martin působí spíše jako nevalný imitátor Petera Sellerse, než-li představitel Clouseaua, převleky (jeden z největších plusů "panterovské" série) zde téměř žádné nejsou a co se týče přeřeků to tvůrci přehnali totálně. Ale i když jsem to nyní popsal jako totální sračku, není tomu tak. Kouknout se na to dá. 40%.(2.5.2009)

• Gilmour93

Tak tohle se opravdu nepovidlo.. Růžový partner z vodní znělky z toho ztratil srůst, Sellers dostal v hrobě další zástavy srnce a Kató se raději uvadl nunčakem do splavu bezvědomí. Klasika nemilosrdně nasliněná, aneb když dva dělají totem, může z toho vyjet něco úplněk jiného. Zřejmě tady byla láhvová představa amerických tvůrců, že to v kinech půjde na sračku a přitom vznikla ostudná dračka, v které je pan Martin tak neskonale tratný, až mi bylo chlívemi tratno za něj a kdybych měl na něj telefénní číslo, zavolám mu, jaký je idiom..(7.8.2010)

• EdaS

Myslím, že Peter Sellers by to zachránil, bohužel Steve Martin není Peter Sellers, stejně jako není inspektor Clouseau. Strašná nuda, zasmál jsem se jen dvakrát. A Clive Owenovi by slušel nejen agent 006...(25.3.2006)

Tvůrci museli mít hodně kuráže, když se rozhodli jít po stopě jednoho z nejznámějších inspektorů na světě. Steve Martin se strašně snaží napodobit Sellerse, ale moc mu to nejde spíš měl být svůj i se mi zdá že Jean Reno vypadá ve filmu nějak divně. Docela často se ve filmu objevujou výborné hlášky hlavně od inspektora :) Příběh mi příjde trochu ujetý, kdo kdy viděl aby se hrálo semifinále MS ve fotbale Francie proti Číně? Také se mi nelíbilo jak je film využit k řadě reklam...Smart, který se objevil už v řadě novějších filmech, ale to tak bývá u komerčních filmů. Je vidět, že se autoři snažili, jak sebevíc mohli. Kdyby to nebylo pokračování Růžového panthera a spíše samotný film tak by to bylo možná i na 4* --- Gluant byl v Číně. Jed je z Číny. Ti Číňani jsou z Číny. Možná je příliš dělat nějaké ukvapené závěry ale myslím si, že náš vrah je Číňan.(28.7.2006)

• monolog

Viděli jste film o filmu, kterej dávali na Čt? Pokud ano, nemusíte se už na tenhle film dívat, protože všechno, co je tu jen trochu zábavný, nacpali tam. A to i s tím, že několik věcí je zábavných pouze ve filmu o filmu. Já měl tu smůlu, že jsem ho viděl nějakou mně neznámou náhodou dvakrát, takže i to, co by mě pobavilo mě nepobavilo, protože jsem to viděl už předtím. Děj sice celkem odsýpá, ale většinou se tu jedná o nehumorný křeče, totiž chci říct skeče, který prostě nejsou směšný. Největší problém ale vidím ve změně postavy komisaře Clouseaua. Z bláznivé figurky s různými výstřelky a trpící velkou nešikovností je v podání Steva Martina jen další přitroublý paňák, který ty blázniviny spíš vytváří úmyslně, než aby ho provázely od přírody. Navíc ten Martinův strašnej hranej francouzskej přízvuk, kterej prostě NENÍ směšnej, strašlivá napudrovaná paňáca Beyoncé, řeknu vám, že kdyby tam nebyli přítomni Kevin Kline a Jean Reno (kterej má paradoxně téměř nulovej přízvuk), dal bych odpad jako vyšitej, protože zasmát se u komedie na třech nebo pěti místech, to je opravdu k smíchu.(17.5.2006)