Růžový panter

Ružový panter

The Pink Panther

Komedie / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní

USA / Česko, 2006, 90 min

Rozpočet $80miliónovTržby USA $82,226,474Tržby Celosvetovo $158,851,357Tržby za predaj DVD v USA $23,166,147 //počet predaných kusov 1,573,555║ Účel pobavenia to u mňa splnilo. /videl v kine: 65%/(27.3.2006)

• Xmilden

Oživení značky s názvem Růžový panter si samozřejmě hned od začátku říkalo o malér. Ten se nakonec skutečně stal, přestože musím uznat že mohl být mnohem větší. Steva Martina moc nemusím, ale v tomhle filmu mě nějak extra nevadil. Humor je často hodně jednoduchý až primitivní a jako nejlepší bych označil scénu, kdy se učitelka angličtiny snaží naučit Clouseau říct jak si správně říct o hamburger. Stejně jako se nedá zapomenout na prohlídky pokojů, závěsů a stříhání jakýchkoli drátů. 40%(4.6.2008)

• Javert

Peter Sellers rotuje v hrobě...(9.8.2007)

• Gilmour93

Tak tohle se opravdu nepovidlo.. Růžový partner z vodní znělky z toho ztratil srůst, Sellers dostal v hrobě další zástavy srnce a Kató se raději uvadl nunčakem do splavu bezvědomí. Klasika nemilosrdně nasliněná, aneb když dva dělají totem, může z toho vyjet něco úplněk jiného. Zřejmě tady byla láhvová představa amerických tvůrců, že to v kinech půjde na sračku a přitom vznikla ostudná dračka, v které je pan Martin tak neskonale tratný, až mi bylo chlívemi tratno za něj a kdybych měl na něj telefénní číslo, zavolám mu, jaký je idiom..(7.8.2010)

• Dever

Soundtrack Christophe Beck: 1. Main Titles ,2. Perfect Day for a Murder ,3. The Damburger Incident ,4. Dreyfus in Charge ,5. Paris Bound ,6. The Airport ,7. Helping Nicole Get Off ,8. The Area is Secure ,9. Blind Love ,10. Pierre Phouquette ,11. 006 Calling ,12. Flesh Mask ,13. Pinch a Finger ,14. A Farewell to Ponton ,15. Vitamin V ,16. Clouseau's Lament ,17. Chasing Yuri ,18. Waldorf Astoria Arrival ,19. The Ring ,20. Dragalong Dreyfus ,21. End Titles ,22. Pink Panther Theme ,(10.6.2011)

• - Do hlavní role se původně uvažovalo s Kevinem Spacym či Mikem Myersem. Clouseauova sluhu Kata měl nejprve ztvárnit Jackie Chan. (imro)

• - 80 milionů stál nejnovější zářez do série filmů o diamantu Růžový panter. Během úvodního víkendu (10. – 12.2.) vydělal v amerických kinech 20,2 mil. dolarů. Celkový výdělek dosáhl na 85 milionů. (imro)

• - Malá role byla nabídnuta i Davidu Beckhamovi, ten ji ale odmítl. (Karlos80)