Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  **

  Scott Adkins má pouze roličku francouzského fotbalisty, který vstřelí gól. Také Jason Statham svoji filmografii nějak zásadně neobohatil jako francouzský trenér Yves Gluant. Vydařené cameo měl Clive Owen jako agent 006. Jean Reno (Ponton) nebyl špatný, ale ve filmu prostě chybí "žlutý přítel" Kato. Pokud chce někdo vidět pořádné dobrodružství Růžového pantera tak jedině v této sestavě: Blake Edwards (režisér), Peter Sellers (inspektor Jacques Clouseau), Herbert Lom (šéfinspektor Charles Dreyfus) a Burt Kwouk (Kato).(15.11.2015)

 • DaViD´82
  odpad!

  Jediným smyslem tohoto "filmu" je, že si jeho prostřednictvím tvůrci vyb(l)ili své komplexy z Francouzů; jinak nevím, co tím básníci chtěli říci...(9.10.2007)

 • LION-MR.T
  **

  Steve Martin se snaží napodobit Cluseo,ale vůbec mu to nejde,samé přeřeky a moc se snaží napodobit legendu. Trapné vtípky a vše je o ničem.(29.4.2008)

 • Boogeyman
  odpad!

  Steve Martin je jako inspektor Clouseau tak žalostný, že to předčilo všechna má již dost pesimistická očekávání! Pak se můžou všichni ostatní snažit jak chtějí, celý film nezbývá než nevěřícně kroutit hlavou!(15.5.2008)

 • LiVentura
  **

  Nevím, co si mám vlastně myslit o tomto kopírujícím šplechtu, přes to vše však skvělý Martin vždy něco nového přinese a obohatí.. ale z Panterů to nemá už nic.!(9.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace