• LiVentura

Nevím, co si mám vlastně myslit o tomto kopírujícím šplechtu, přes to vše však skvělý Martin vždy něco nového přinese a obohatí.. ale z Panterů to nemá už nic.!(9.8.2008)

• Djkoma

Steve Martin není Clouseau. Steve Martin je NIKDO, který se snaží být vtipný, svým odporným obličejem zajímavý a svými trapnostmi zábavný. S ním nemohl Inspektor Clouseau vstoupit do nového tisíciletí jinak nežli špatně. Jean Reno se na postavu poskoka vůbec nehodí a je tam jen pro francouzskou verzi plakátu, kde e jeho jméno bude krásně vyjímat. Kevin Kline býval solidní herec, který upadá do průměru a podobnými slátaninami ztrácí nejednoho zastánce jeho herectví. Camea Clive Owena a Jasona Stathama jsou fajn, ale to je asi všechno. Beyonce Knowles se chce dostat díky svým prsům a postavě skrz slátaniny do áčkové produkce, ale ona má štěstí, že její jméno něco znamená aspoň ve světě hudebním. Růžový panter je moc špatný film, v kterém se nepovedlo zhola nic a příště všechny ty peníze dejte sirotkům, uděláte krásný skutek a lidé vám budou děkovat.(3.2.2007)

• Javert

Peter Sellers rotuje v hrobě...(9.8.2007)

• MM_Ramone

Steve Martin je nemožný herec. Jedna z najpreplatenejších hollywoodskych stars. Vo všetkých filmoch si vystačí s jedným výrazom, niekoľkými opozeranými grimasami, čo korunuje svojou vždy super blond vyšedivelou pokrývkou hlavy. A tento človek sa podujal na to, že zahrá úlohu svojrázneho, roztržitého inšpektora Jacquesa Clouseau. Postavu, ktorú učinil nesmrteľnou, pred mnohými rokmi, britský herec Peter Sellers. Ten jej dal dušu a charizmu. Toto, čo natočil režisér Shawn Levy v roku 2006 je barbarstvo. To vôbec nie je "Ružový panter". *(5.1.2010)

Pravda je, že jsem se smál na čtyři hvězdičky, ale v (záchvatu?) objektivity musím ubrat. Filmu často docházel dech a mnoho vtipů vyšlo do ztracena (tedy pro mě asi menší část, než u ostatních) a taky ta detektivní zápletka, pokud ji tam tvůrci chtějí tak moc rozebrat, měla být propracovanější, i když se jedná o crazy komedii. Vytáčí mě jen dvě věci: za prvé, pokud byl Peter Sellers dobrý komik a Steve Martin je taky (alespoň jsem si nevšiml, že by tady na databázi byl nějak hojně kritizován), problém v hercích by nebyl. A není. V podání SM je JC také více "lidský." Pochvalu by si zasloužil také tvůrce českých titulků. -JSEM AGENT 006. VÍTE, CO TO ZNAMENÁ? -ANO. ŽE JEN JEDNO ČÍSLO VÁM CHYBÍ K DOKONALOSTI.(19.5.2006)

• - 80 milionů stál nejnovější zářez do série filmů o diamantu Růžový panter. Během úvodního víkendu (10. – 12.2.) vydělal v amerických kinech 20,2 mil. dolarů. Celkový výdělek dosáhl na 85 milionů. (imro)

• - Steve Martin chová Petera Sellerse ve velké úctě. Uvažoval tak, že roli nepřijme. (Elisebah)

• - Snímek je, když vezmeme v úvahu všechny snímky o Clouseauovi, v pořadí desátým filmem v sérii Růžový panter, ve čtyřech hlavní roli ztvárnil Peter Sellers, dva další, natočené po jeho smrti, byly poskladané z hercových nepoužitých záběrů. (imro)