• MM_Ramone

Steve Martin je nemožný herec. Jedna z najpreplatenejších hollywoodskych stars. Vo všetkých filmoch si vystačí s jedným výrazom, niekoľkými opozeranými grimasami, čo korunuje svojou vždy super blond vyšedivelou pokrývkou hlavy. A tento človek sa podujal na to, že zahrá úlohu svojrázneho, roztržitého inšpektora Jacquesa Clouseau. Postavu, ktorú učinil nesmrteľnou, pred mnohými rokmi, britský herec Peter Sellers. Ten jej dal dušu a charizmu. Toto, čo natočil režisér Shawn Levy v roku 2006 je barbarstvo. To vôbec nie je "Ružový panter". *(5.1.2010)

• Dever

Soundtrack Christophe Beck: 1. Main Titles ,2. Perfect Day for a Murder ,3. The Damburger Incident ,4. Dreyfus in Charge ,5. Paris Bound ,6. The Airport ,7. Helping Nicole Get Off ,8. The Area is Secure ,9. Blind Love ,10. Pierre Phouquette ,11. 006 Calling ,12. Flesh Mask ,13. Pinch a Finger ,14. A Farewell to Ponton ,15. Vitamin V ,16. Clouseau's Lament ,17. Chasing Yuri ,18. Waldorf Astoria Arrival ,19. The Ring ,20. Dragalong Dreyfus ,21. End Titles ,22. Pink Panther Theme ,(10.6.2011)

Komédia založená na infantilných gagoch, takže priaznivci inteligentného humoru by sa jej mali vyhnúť oblúkom. Podľa mňa dôstojné pokračovanie série filmov o panterovi s Petrom Sellersom. Steve Martin sa podujal na neľahkú úlohu, je jasné, že každý kto videl aspoň jeden pôvodný diel, tak bude porovnávať. Bavil som sa kráľovsky a na hodinu a pol som zabudol na hypotekárnu krízu a prepúšťanie v automobilovom priemysle, a o to ide :) Jasné, že na 5 hviezd to nie je, ale je to môj tichý odpor voči užívateľom, ktorí dali jednu a tým tejto výbornej komédii vybavili 49%.(27.12.2008)

• monolog

Viděli jste film o filmu, kterej dávali na Čt? Pokud ano, nemusíte se už na tenhle film dívat, protože všechno, co je tu jen trochu zábavný, nacpali tam. A to i s tím, že několik věcí je zábavných pouze ve filmu o filmu. Já měl tu smůlu, že jsem ho viděl nějakou mně neznámou náhodou dvakrát, takže i to, co by mě pobavilo mě nepobavilo, protože jsem to viděl už předtím. Děj sice celkem odsýpá, ale většinou se tu jedná o nehumorný křeče, totiž chci říct skeče, který prostě nejsou směšný. Největší problém ale vidím ve změně postavy komisaře Clouseaua. Z bláznivé figurky s různými výstřelky a trpící velkou nešikovností je v podání Steva Martina jen další přitroublý paňák, který ty blázniviny spíš vytváří úmyslně, než aby ho provázely od přírody. Navíc ten Martinův strašnej hranej francouzskej přízvuk, kterej prostě NENÍ směšnej, strašlivá napudrovaná paňáca Beyoncé, řeknu vám, že kdyby tam nebyli přítomni Kevin Kline a Jean Reno (kterej má paradoxně téměř nulovej přízvuk), dal bych odpad jako vyšitej, protože zasmát se u komedie na třech nebo pěti místech, to je opravdu k smíchu.(17.5.2006)

• Tom Hardy

I kdybych neznal předlohu, tak to není povedená komedie. Sice má (co se režie týče) celkem tempo, ale jednotlivé skeče se dělí na povedené (těch je pár), ucházející (těch je více) a nevtipné (těch je nejvíc), přičemž to jako celek postrádá určitý tvar (takový nicneříkající mišmaš). Slabší variace Johnnyho Englishe, nic víc, nic míň. Ale klobouk dolů před tím, že to aspoň není úplný trapas (jde o boj s mocným protivníkem), jenom je to dost často nuda... navíc, kdo viděl trailer, tak viděl to nejlepší z filmu.(10.2.2006)