• ripo

Viete ako totálne sprzniť legendu menom "Ružový panter" ? Jediným možným riešením je natočiť pokračovanie bez charizmy a vtipu v podaní Steve Martina s totálne slaboduchým scenárom.(26.3.2007)

• 666teen

Tak tohle už by snad mělo bejt trestný. Sellersův Clouseau je pitomec k smíchu. Martinův Clouseau je óbr pitomec k pláči. Druhý díl v dohledu? Děvkuji, ale smrčte si ho do vrhele.(3.5.2009)

• xxmartinxx

Hloupé, stupidní, urážející a naprosto nevtipné. Původní Pantery jsem měl vždycky rád, proto mě tenhle nesmysl urazil ještě víc. Vtipy tu jsou až smutně nápadně okopírované odjinud a tvůrci se to očividně ani nesnaží skrýt. Steve Martin svojí roli naprosto nezvládl. Je to hrozný film, který je zoufalá ztráta času.(12.12.2009)

• Brouk

Nepřirozenost, křečovitost. Proč? Tak jsem Stevovi přál, vím že umí. Druhá věc: jaká to dekadentní zvrácenost??? Oholený Jean Reno? Co se děje? Apokalypsa? Ble. Teď trochu vážně: je velmi těžké navázat na excentrickou a navíc jednu z nejprapodivnějšich dvojic ve filmařské historii jako je Edwards/Sellers. Jejich humor uměl balancovat poměrně přirozeně, citlivě a přeně na tenké hraně mezi crazy komedií a inteligentním humorem, což se v tomto případě ne úplně podařilo. Růžový Panter "nové generace" tak sklouzl do křečovitého vtipu (opravdu?) a šaškování. J.Reno, zejména S.Martin vyznívají kontraproduktivně vůči postavám a hercům ve vedlejších či cameo rolích jako K.Kline,C.Owen a E..Mortimer. Asi se jen mohu domnívat jak je to těžké... navázat na něco, co má laťku tak vysoko, ale Steve, buď svůj! Moc si přeji, aby Pink partner nezmizel... a tak pokud chcete jít a vidět šaškárnu, shlédněte! Pokud chcete (dnes už konzervativně) vidět starého Clouseau nemusíte plýtvat časem, ale v žádném případě nezatracujte. Clouseau i Martin si zaslouží (možná) ještě jednu šanci(30.3.2006)

V angličtině odpad v češtině je to geniální. Nesrovnávala bych to s klasikou - je to totiž nesrovnatelné. V naší rodince je tenhle film velmi oblíbený, takže proč ne?(27.11.2007)

• - Kevin Kline si mohl zahrát inspektora Clouseaua, pokud by odmítl Steve Martin. (Karlos80)

• - Úvodní scéna a fotbalové mistrovství bylo natáčeno na fotbalovém stadiónu FK Teplice s ohromným komparsem teplických občanů. (Hennes)

• - Malá role byla nabídnuta i Davidu Beckhamovi, ten ji ale odmítl. (Karlos80)