• Djkoma

Předělávka televizního seriálu je bohužel natolik vážná až se většina diváků musí stále smát. Charlize je krásná a její černý přeliv se k ní hodí. Všichni ostatní jsou velmi slabí. Triky jsou na úrovní nízkorozpočtového filmu, což zamrzí, ale na druhou stranu je tu hodně zajímavých a neviděných kulis a nápadů. Škoda nevyužitého potenciálu a chybějící snahy o inovaci žánru nebo přístupu lehce tragického režisérky Karyn Kusami. Původní 1* jsem zvedl na 2* po druhém shlédnutí. K natočení potřebovala režisérka hodně kuráže, což je u sci-fi potřeba a musí se právě tato snaha přijít s něčím hodně jiným ocenit.(19.2.2006)

Soundtrack Graeme Revell: 1. Bregna 2415 ,2. The Panopticon ,3. Una Flux ,4. Torture Garden ,5. Monican Mission ,6. Good Boys ,7. The Kiss ,8. The Relical and Keeper ,9. Cloning Discovery ,10. Grenade!/Monorail Chase ,11. I Remember ,12. The Cherry Orchard ,13. Oren Goodchild Dies ,14. Destroying the Memories ,15. Aeon Flux ,(10.6.2011)

• Flipper

To, čo platilo v seriály, sa tu úplne nevydarilo. Žiadna atmosféra, dialógy nulové a keby tri dobré efekty nezachránili film, bolo by to oveľa horšie.(1.5.2008)

• Momo_desu

Na tento film som sa tak tešila až ma úplne sklamal a takmer ničím nenadchol. Videla som to už dávnejšie a jediné čo mi utkvelo v pamäti sú ruky miesto chodidiel inak nič také z čoho by som bola ohúrená a zapamätala by som si to. Slabé.(15.3.2012)

• castor

Bože, já věděl, že to nemám dělat.. ale stejně jsem si to pustil!! Æon Flux je podívaná, která vás žádá o jediné - naprosto rezignovat na logiku!! Navštívíte tak futuristický svět, ve kterém má zase prsty smrtící virus a.. na tom vlastně příliš nesejde!! Charlize to naštěstí ve skvěle padnoucí kombinéze neuvěřitelně sluší, i když stejně jako u jejích předchůdkyň absolutně nechápu, proč se do takové sračky nechala obsadit!! Bankovní účet je tu a tam zřejmě třeba oprášit.. Ostatní postavy jsou trestuhodně ploché, místy až směšné!! Akce je nepřehledná, děj je sypký až běda, originalita si společně s logikou vyšly ruku v ruce na výlet (i když příjemné interiéry se upřít nedají), ale společnou cestu s režisérkou Karyn Kusama zaručeně neměly!!(31.3.2007)