• Enšpígl

Dojem z tohoto filmu: Charlize je sexy, jenže to jsme věděl už bez tohoto snímku, další pozitivum, bylo to tak blbé že zřejmě nebude druhý díl!!Abych jen nahaněl našli se tam asi dvě akční scény co se mě líbili.Takže suma sumárum jedna krásná holka, dvě akční scény, jedna hovadina. to máme za 2* !!(23.8.2006)

• AngelAngie

Já ti vám nevím, je to už dýl, co jsem tenhle film viděla, přesto to pro mě nebyla zase až taková katastrofa, tím ale neříkám, že si film někdy pustím znovu .. jen .. taková jednohubka.(20.5.2008)

• Superpero

Začalo to docela stylově, když si Charlize polibkem hustě předala ňákej vzkaz, potom to ale začalo být nudné a trapné v enormě velkých porcích. Ve filmech jsem schopen rozdýchat mnoho věcí, ovšem drsná negřice s rukama místo nohou mezi ně nepatří. Akční scény jsou blbě natočené a líbila se mi akorát ta závěrečná sniperská. O scénáři se nemá cenu zmiňovat a herecké výkony jsou špatné. Jediným kladem je Charlize Theron, protože se na ní hezky kouká. Fakt shit všech shitů.(13.8.2006)

• -bad-mad-wolf-

Blbé. Fest. Charlize je jediná hvězdička, jak jinak.(30.1.2010)

Uznavam, ze moje hodnotenie je trosku nadhodnotene, ale ja som bol na tomto filme v Nemecku pred par rokmi v kine na tajnom predstaveni a fakt som ocakaval nejaku blbost trebars z nemeckej produkcie. Na moje prekvapenie ma tato akcna fantazia spolu s Charlize Theron celkom prijemne pobavila. Ktovie, ako by sa mi to pacilo dnes po styroch rokoch... 16.02.2009 _________ Charlize Theron - (Aeon Flux) +++ Frances McDormand - (Handler) +++ Pete Postlethwaite - (Keeper) +++ Marton Csokas - (Trevor Goodchild) +++ Jonny Lee Miller - (Oren Goodchild) +++ Hudba: Graeme Revell(20.7.2007)

• - Před začátkem natáčení absolvovala Charlize Theron tříměsíční bojový trénink. (Reiniš)

• - Během natáčení si Charlize Theron vážně poranila krční páteř a natáčení muselo být na čas odloženo. (Reiniš)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 58. (Zdroj: ČSFD.cz)