Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *

  Začalo to docela stylově, když si Charlize polibkem hustě předala ňákej vzkaz, potom to ale začalo být nudné a trapné v enormě velkých porcích. Ve filmech jsem schopen rozdýchat mnoho věcí, ovšem drsná negřice s rukama místo nohou mezi ně nepatří. Akční scény jsou blbě natočené a líbila se mi akorát ta závěrečná sniperská. O scénáři se nemá cenu zmiňovat a herecké výkony jsou špatné. Jediným kladem je Charlize Theron, protože se na ní hezky kouká. Fakt shit všech shitů.(13.8.2006)

 • LiVentura
  **

  Dost pochybuji o tomto "komiksovém" snímku s Theronovou.!!! Nicméně, nápad dobrý, provedení průměrné, nevybočující, ale ta atmosfér... Příliš umělé... nudné...(30.1.2010)

 • Kaka
  *

  Je to sice vcelku paradox, ale čím více peněz Charlize Theron za svou filmovou roli dostane, tím větší je to kolaps. To se tady dá řící prakticky o celém projektu, neboť je blbý od začátku až do konce. Začneme neslanou nemastnou mytologií, která je stručně načrtnutá cca do úvodních pěti minut. Banalita je samozřejmě gigantická, ale herecké výkony a celkový vizuální patvar, kterým tenhle snímek oplýva, vše ještě umocňují. Akce je leckdy na pokraji vypnutí TV a o scénáři snad ani nemůže být řeč. Zaujme leda tak Charlize v zajímavých robách (které jsou však esteticky naprosto mimo) a její účes, na který pravděpodobně použila více taftu než by bylo třeba. Poslední dobou se skutečně točí zajímavé komiksové adaptace. Těším se na Ultraviolet. Tyto dva filmy mi totiž svojí demencí na první pohled připadají velmi similární.(29.3.2008)

 • zelvopyr
  *

  Studené, odtažité, sterilní. Skvěle provedené NĚKTERÉ triky -- ale film by měl nechat v paměti víc.(22.1.2007)

 • Reiniš
  ***

  Já nevím, co se vám na tom nelíbí. Je to možná tím, že Aeon znám už z MTV. Proto mě nějaká vraždící tráva nebo ruce místo nohou nijak nepřekvapily. Karyn Kusama není zas tak špatná režisérka, jak sem se domníval. Charlize Theron se na roli Aeon víc než hodí a stejně jako celý film působí velmi zajímavě. Přesto i animovaná předloha byla určena pro tv a její filmová verze na tom není až tak o moc lépe...(25.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace