• Rex Mundi

Necelé 3*, takže radšej 2 aj s privretím očka za kostýmy, akčné scény, sexi účes Charlize Theron, pery Sophie Okonedo a pekné oči Martona Csokasa.(4.5.2006)

Takový lepší průměr, nic moc originální, nic moc logické, ale celkem zajímavé exteriéry, hodně zajímavá Charlize a pěkná hudba, která diváka umlčí často právě v momentě, kdy chce říci "co tím chtěl asi tvůrce sdělit?" (např. při závěrečných titulcích). Těsně vydřené tři hvězdy.(2.12.2012)

• Adrian

Ťažké zlyhanie schopnosti rozprávať príbeh (slabulinké dialógy) a podať obrazom prehľadne akčné sekvencie (strihová montáž predstavuje nekontrolovaný chaos). Odosobnené ladenie neponúka nič na trvalejšie zapamätanie čo i len jednej scény.(17.12.2005)

• Lima

Má to pár dobrých nápadů (inteligentní kuličky reagující na pískot mě pobavily), vizuálně to taky není úplně marný (chvílema moc pěkné interiéry) a na Charlize, které by snad slušel i ježeček s duhovým přelivem, je hezký pohled. Ale to je tak všechno, co by stálo za zmínku. Příběh je hrozně hloupý, akce nezáživná a za celý film tu není ani jeden moment, který byste si s chutí pustili znova. Na pohled charismatický Marton Csokas má evidentně omezený herecký rejstřík, záporáci mu jdou dobře, ale "hodnýho kluka" mu nevěřím ani náhodou a proč tam pro těch pár záběrů zabloudila herecká persona typu Frances McDormand, je mi opravdu záhadou. Pravdou tedy zůstává, že zatím všechny filmy s komiksovými akčními hrdinkami dostávají filmařsky, umělecky i komerčně na prdel, Catwoman s Elektrou by mohly rovněž vyprávět.(29.9.2006)

• lesumir

Nemám rád filmy, které jsou převedeny do buducnosti stovek let. Je tam politický systém a také odpůrci. Aeon Flux, Serenity etc. Jako jasně, žádná adaptace komiksu ještě nikdy nebyla "dokonalá" ale tohle je kravina. Charlize moc rád nemám a ani tady mne nepresvedcila: o scénáří a především režii ani nemluvím. Ten, kdo se na to chce kouknout, nebude normální! Nedoporučuji ani svému největšímu nepříteli.(8.8.2006)

• - Natáčanie v Berlíne bolo výnimočné tým, že štáb mohol nakrúcať na miestach, kde to predtým nikomu nedovolili. Jedná sa o priestory ako krematórium Treptow a tzv. Haus der Kulturen der Welt (Dom svetovej kultúry). Natáčalo sa aj v berlínskom zvieracom útulku. (Greenpeacak)

• - "Aeon Flux mě zaujala hlavně svými nedostatky. Je to morálně ambivalentní hrdinka, která se často chová iracionálně nebo nemístně," přiznává režisérka filmu Karyn Kusama. (Reiniš)

• - Před začátkem natáčení absolvovala Charlize Theron tříměsíční bojový trénink. (Reiniš)