Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  **

  Na Charlize Theron sa pozerá ozaj dobre a preto som sa rozhodol venovať pozornosť tomuto snímku. Ako sa hovorí, keď pán boh dá, aj motyka vystrelí a tu teda vystrelila. O filme sa dá hovoriť ako malom zázraku, ktorý stvoril ženskú hrdinku s lepšími vlastnosťami ako Tom Cruise vo filme Mission Impossible. Do vtedy som si myslel, že on je v tom najlepší, ale Karyn Kusama rozhýbala Charlize ako víťazku súťaže medzinárodnej gymnastiky, ktorá si na chvíľu odskočila natočiť zopár akčných momentov a tak Toma zahanbila. Dosť bolo žartov, pravda je taká, že film je podpriemerný. Príliš komplikované a nezáživné sci-fi nápady ubíjajú celkový priebeh filmu. Samotný príbeh o klonovaní ľudí ešte ujde, ale umelá inteligencia, alebo ako nazvať postavy, ktoré stvárnili vládnuce osoby pôsobili na dnešnú dobu neohrabane. Nemám nič proti ženským režisérkam, ale Karyn K. by sa mala radšej venovať činnostiam ako hodiť veci do práčky, či navariť dobrú večeru ako točiť filmy. Film hodnotím na 20%, ale za Charlize prihodím a dávam 30%.(15.11.2013)

 • 666teen
  odpad!

  Je Catwoman horší než tahle blbina? Jestli jo, tak to teda potěš....(19.7.2006)

 • Hakha
  **

  Film, kde stojí za zmínku dobré ateliéry, překrásná Charlize Theron a pár zajímavých nápadů, které ani tak nezachrání tento film. Je to škoda, a při pohledu na Sophii Okonedo mě boleli nohy. Mé hodnocení 1,5 hvězdičky...(19.3.2008)

 • Jacinda
  ***

  Futuriskní svět je vystavěn zajímavě, má ale dva problémy. Zaprvé: žádný pořádný padouch. Horšího padoucha měla snad jen Catwomen. Opravdu do ted nevím, proti komu se bojovalo a co tam bylo špatně. Druhý problém: nevyužitý potenciál futura. Pletu se nebo ne, když mám vzpomínku na jakýsi zapovězený les za jejich městem? Pokud se nepletu, pak nechápu, proč nebyl využit. Nemá cenu o nějaké nebezpečné hranici mluvit, když se nikdy neukáže. Asi největší dojem (jako vždy) udělala backspace do minulosti, když svět byl ještě normální. Jo to vždy zapůsobí. Takže lehce nadhodnoceno za tři(22.10.2011)

 • Gemini
  ***

  To si tak jednou MTV nadělila ke svému kdysi údajně slavnému a umělecky zajímavému animovanému seriálu o neznámými prostředky naspeedované hustozabijačce hraný film s rozpočtem kolem šedesáti milionů dolarů... a předtím si ještě zaplatila comics, aby po vzoru Matrixu 2 a 3 udělala nějaké to multiplatformní promo. Sehnala si zajímavé herce (tehdy čerstvě zlatoplešatá Charlize si možná v záchvatu jasnozřivosti řekla o deset, slovy deset, milionů;)), víc než dobrého skladatele, dala prostor umělecké vizi a všechno to natočila. A když to bylo skoro hotovo, tak se půl hodiny materiálu vyhodilo z okna, a výsledkem je něco, co silně připomíná o pouhý rok mladší ultraúlet Ultraviolet. Co na tom, že je to z vizuálního hlediska (architektura, kostýmy, technické vychytávky) skutečně působivé, když téměř každá lokace řve "ano, hledali jsme něco, co je originální a čisté", a za prvé to většinou působí jako pěst na oko a snaha mít to za každou cenu všechno neobvyklé, a za druhé je to dost viditelně (tzn. blbě a jaksi lacině) sestříhané. Peněz zjevně i přes jejich absolutními čísly poměřováno docela značné množství nebylo dost, a filmaři taky nebyli příliš soudní. Nebo je snad jiné vysvětlení pro to, že Sophie Okonedo musí mít místo chodidel další pár rukou, když je pak každá její scéna - včetně detailů vyzbrojování na akci - zoufale zabírána a prostříhávána tak, aby nebylo vidět, že má všechno na místech, kde to nejenom elitní vražedkyně/akrobatky obvykle mají? I tady se zkrátka něco katastrofálně zvrtlo, a další Equilibrium se prostě ne a ne opakovat. Shrnutí? Na pohled velmi zajímavé a na poslech občas atmosférické, ale k uzoufání vypravěčsky nezvládnuté sci-fi se zaživa pohřbeným zajímavým dějovým nápadem. Akční scény jsou podivné, cool rekvizity jako zabijácký ochranný park nebo kapátko v podpatku postrádají elementární logiku, a i kdyby se titulní hrdinka snažila ozlomkrk (což se skutečně snažila - kvůli jejímu úrazu se přerušovalo natáčení;)), nemá šanci to zachránit, protože kde nic není, ani ostřílený divák filmů Martina Kotíka nebere. Objektivně to je o něco lepší než Ultraviolet, která byla úplně mimo a na jedné straně vykastrovaná a na druhé přepálená ve všech fázích vývoje, nicméně ve výsledku je to o prsa - ve prospěch Charlize (aby taky ne... nic ve zlém, Millo). 50% a možná bych byl ochoten dát šanci té dlouhé verzi. V opačném případě už nikdy, a to to má jenom hodinu a půl:P(15.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace