Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LihO
  **

  Len vďaka Charlize Theron som to vydržal pozerať do konca. Príbeh filmu je neskutočná kravina.. tie nápady to je hrôza. Neviem koho môže napadnúť taká kravina ako "modifikácia", že žene preoperovali nohy na ďalšie dve ruky, a podobne. S iným obsadením by som neváhal a hodnotil to ako odpad.(1.2.2010)

 • Hitman_47
  *

  Jeden z těch filmů, který vám absolutně nic nedá a pár hodin po zhlédnutí už si ani nebudete pamatovat o čem to bylo....si to nějako shrneme: Příšerný scénář, příšerná režie, opravdu blbě až dementně natočené akční scény a taky herci...fakt sorry, ale všichni vypadali jako kdyby si před každou klapkou šňupli trochu meskalinu a pak to jen systematicky odžbleptali. Děs a hrůza!(19.4.2006)

 • Gilmour93
  *

  Kostýmy z vietnamské tržnice, střelba mezi okvětními lístky (ó, jak stylové), obří létající fazole s Kobayashim a příběh, který vám celou dobu na škále pocitů osciluje mezi volný a ukradený. A vězte, že ani překolorizovaná stylizace MTV nezakryje skutečnost, že je vše studené jak čumák korejského psa, kterému udělali boudu v pultovém mrazáku.. Catwoman, Elektra, Ultraviolet i Aeon Flux je flus do tváře fanoušků komiksových adaptací a akčních sci-fi. Kdybych byl správné šovinistické čunče, poslal bych všechny čtyři hrdinky zpátky k plotně, ale já jednak takový nejsem, ony nemůžou za to, že je jejich filmoví adaptátoři takhle zmršili a navíc, silně pochybuji, že by některá z nich uměla vařit..(7.3.2013)

 • Hakha
  **

  Film, kde stojí za zmínku dobré ateliéry, překrásná Charlize Theron a pár zajímavých nápadů, které ani tak nezachrání tento film. Je to škoda, a při pohledu na Sophii Okonedo mě boleli nohy. Mé hodnocení 1,5 hvězdičky...(19.3.2008)

 • zelvopyr
  *

  Studené, odtažité, sterilní. Skvěle provedené NĚKTERÉ triky -- ale film by měl nechat v paměti víc.(22.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace