• viperblade

Chtělo by se říct, na co sakra Charlize myslela, když brala tuhle roli, ale já ji chápu. Na papíru to muselo vypadat skvěle… Film začne, je tam první akce a já si pomyslím, že fajn, to nevypadá tak špatně. Jenže pak, po dalších 20 akčních scénách, které byly, upřímně řečeno na nic, jsem postupně přestal mít zájem sledovat tento pokus o film. Dokoukal jsem to jen kvůli Charlize a proto, že nehodnotím filmy, které jsem celé neviděl. Takže 1 hvězda je za… ano, za Charlize. A než bych se na tohle podíval podruhé, to radši drátem do oka…(30.1.2010)

• cukorek

Na Charlize Theron sa pozerá ozaj dobre a preto som sa rozhodol venovať pozornosť tomuto snímku. Ako sa hovorí, keď pán boh dá, aj motyka vystrelí a tu teda vystrelila. O filme sa dá hovoriť ako malom zázraku, ktorý stvoril ženskú hrdinku s lepšími vlastnosťami ako Tom Cruise vo filme Mission Impossible. Do vtedy som si myslel, že on je v tom najlepší, ale Karyn Kusama rozhýbala Charlize ako víťazku súťaže medzinárodnej gymnastiky, ktorá si na chvíľu odskočila natočiť zopár akčných momentov a tak Toma zahanbila. Dosť bolo žartov, pravda je taká, že film je podpriemerný. Príliš komplikované a nezáživné sci-fi nápady ubíjajú celkový priebeh filmu. Samotný príbeh o klonovaní ľudí ešte ujde, ale umelá inteligencia, alebo ako nazvať postavy, ktoré stvárnili vládnuce osoby pôsobili na dnešnú dobu neohrabane. Nemám nič proti ženským režisérkam, ale Karyn K. by sa mala radšej venovať činnostiam ako hodiť veci do práčky, či navariť dobrú večeru ako točiť filmy. Film hodnotím na 20%, ale za Charlize prihodím a dávam 30%.(15.11.2013)

• zelvopyr

Studené, odtažité, sterilní. Skvěle provedené NĚKTERÉ triky -- ale film by měl nechat v paměti víc.(22.1.2007)

• Tuxedo

Hezky natočená splácanina.(16.9.2006)

• Hitman_47

Jeden z těch filmů, který vám absolutně nic nedá a pár hodin po zhlédnutí už si ani nebudete pamatovat o čem to bylo....si to nějako shrneme: Příšerný scénář, příšerná režie, opravdu blbě až dementně natočené akční scény a taky herci...fakt sorry, ale všichni vypadali jako kdyby si před každou klapkou šňupli trochu meskalinu a pak to jen systematicky odžbleptali. Děs a hrůza!(19.4.2006)