Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  odpad!

  Nemám rád filmy, které jsou převedeny do buducnosti stovek let. Je tam politický systém a také odpůrci. Aeon Flux, Serenity etc. Jako jasně, žádná adaptace komiksu ještě nikdy nebyla "dokonalá" ale tohle je kravina. Charlize moc rád nemám a ani tady mne nepresvedcila: o scénáří a především režii ani nemluvím. Ten, kdo se na to chce kouknout, nebude normální! Nedoporučuji ani svému největšímu nepříteli.(8.8.2006)

 • Divočák
  ***

  Charlize Theron je sexy. Byla by sexy i bez černého přelivu a přiléhavého oblečku, ale když už jednou filmový bůh dal... Charlize Theron v černém přelivu a přiléhavém oblečku je supersexy... jenže jenom tohle celý film utáhnout nedokáže (pokud tedy nejde o nějaký druh luxusního softporna;)) a abstrahuju-li od něj jeho hlavní hrdinku, moc dalšího na koukání mi nezůstane. Těch pár soubojů režisérka utopila v křečovitém střihu, přestřelky jsou nepřehledné a akční potenciál hlavní hrdinky sprostě nevyužitý. Ještě že na tu Charlize by se dalo dívat i kdyby zrovna umývala podlahy a příběh si pohrává s tématem, které není tak uplně mimo a v lepších rukou by mohlo napáchat divy. Btw. Sophie Okonedo s rukama místo nohou by potřebovala vrazit do ruky banán a posadit zpátky na strom.(24.11.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $62miliónovTržby USA $25,874,337Tržby Celosvetovo $52,304,001Tržby za predaj DVD v USA $21,912,362 //počet predaných kusov 1,373,123/55%/(12.1.2007)

 • castor
  *

  Bože, já věděl, že to nemám dělat.. ale stejně jsem si to pustil!! Æon Flux je podívaná, která vás žádá o jediné - naprosto rezignovat na logiku!! Navštívíte tak futuristický svět, ve kterém má zase prsty smrtící virus a.. na tom vlastně příliš nesejde!! Charlize to naštěstí ve skvěle padnoucí kombinéze neuvěřitelně sluší, i když stejně jako u jejích předchůdkyň absolutně nechápu, proč se do takové sračky nechala obsadit!! Bankovní účet je tu a tam zřejmě třeba oprášit.. Ostatní postavy jsou trestuhodně ploché, místy až směšné!! Akce je nepřehledná, děj je sypký až běda, originalita si společně s logikou vyšly ruku v ruce na výlet (i když příjemné interiéry se upřít nedají), ale společnou cestu s režisérkou Karyn Kusama zaručeně neměly!!(31.3.2007)

 • ajuska
  **

  Dost slabý film, který měl očividně mnohem větší ambice. Rozkolísané vyprávění dostalo ke konci alespoň nějaký náboj, takže celkový dojem není nakonec zas až tak špatný. Celé to působí dost rozpačitě, přesto sem tam probleskne i nějaký ten dobrý nápad, který spolu s rozumnou délkou délkou vytahuje Aeon z hlubokých vod odpadu.(29.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace