Planeta pokladů

Treasure Planet

Planéta pokladov

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický / Sci-Fi

USA, 2002, 95 min

Bohaté dobrodružství a ukázka přátelství, že Jumbo?(25.3.2009)

Cyberpunk, Star Wars a Piráti? Že to nejde dohromady? Ále jde a velice dobře, i když je Planeta mdlejší, rozhodně zabaví.(6.3.2015)

Tak tohle je animák podle mého gusta. Zajímavý nápad, skvělé zpracování, sympatické postavy, děj který plyne aniž by nudil, krásná animace a skvělá hudba. Nemůžu si pomoct, ale já byla udivená celý film, prolínání světů, všechny ty rasy živých tvorů...jednoduše jeden z nejlepších animovaných filmů od Disneyho, co jsem viděla. Domluvím se plynatinou. Klasické vzdělání..........Neopustím svého kámoše, Jimmy. Ledaže se na mě takhle zle koukne. P.S. Chci Morfyho!(7.2.2013)

Veľmi podmanivý, rýchly a moderný rozprávkový príbeh sa ku mne dostal, čomu som po všetkej nedôvere k novým Disneyovkám a zlým recenziám veľmi vďačný. Zo začiatku trošku trvalo, kým sa dobrodružná cesta rozbehla naplno, no potom to už malo ten správny spád. Morf bol na zožratie, pointa sa podarila spolu aj so záverom a pár hluchých miest prepáčim. 70%.(24.2.2007)

Nepomôžem si, ale túto výpravnú disneyovku jednoducho milujem! Minimálne prvú polovicu :))) Nech sa celý svet postaví na hlavu...(19.5.2006)