poster

Kráska a zvíře

 • USA

  Beauty and the Beast

 • slovenský

  Kráska a zviera

Animovaný / Rodinný / Muzikál / Romantický

USA, 1991, 84 min (SE: 90 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  ***

  Kráska a zvíře. Kolikrát už tohle téma bylo zpracováno... Pyšný princ musel za svou darebnost zaplatit, musel ji odčinit. A kráska musela být skromná, odvážná, vtipná, chytrá a ještě si zvíře oblíbit... Už někdo udělal verzi, kdy se to tak neodehrálo?(25.7.2010)

 • Jinny
  ****

  Poctivá disneyovka s příběhem, na který je radost pohledět. Mluvící zvířata tentokrát vystřídalo zakleté služebnictvo a jejich skeče kupodivu vůbec nepůsobí trapně, ale okouzlujícím způsobem pohádkově. Skoro až zamrzí moment, kdy se sympatické zvíře promění v prince krasoně...(2.2.2010)

 • Maemi
  ****

  Zřejmě se jedná o jeden z nejlepších a nejnápaditějších filmů od Disneyho. Příběh sice není příliš originální, ale rozhodně je hezký, vtipně a poutavě podaný a především animace nádherná. V dnešních animovaných filmech se tolik originální fantazie a kouzelné atmosféry už bohužel nevidí, zejména začarovaný dům s oživlými věcmi neměl chybu. Myslím, že dnes jsem se už tohoto filmu bavila víc, než kdyby mi bylo pět :).(10.12.2010)

 • 3DD!3
  *****

  No jo. Jsem už od přírody romantik a tahle pohádka o Krásce a zvířeti je v tomhle směru dokonalá. Oživlé věci jsou rostomilé a neuvěřitelně sympatické (jednoznačně u mě vede hrníček Chip :). Hudba bývá u Disneyho filmů vždycky výborná a u KRÁSKY A ZVÍŘETE to platí dvojnásob, tady je přímo kouzelná.(13.9.2006)

 • BadoXXII
  ***

  Striedajú sa tu veľmi silné momenty (skoro všetky scény kde vystupuje Zviera, jeho spoznávanie sa s Kráskou a záverečný súboj) s veľmi slabými (niektoré spievajúce scény, skoro každá scéna s Gastonom). Animácia niekedy pôsobí lacno, nedorobene (niektoré pohyby či mimika postáv) a inokedy zasa vyráža dych (prostredie atď.). 7-/10(5.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace