poster

Říkejte mi Kubrick

 • Česko

  Udělej mi Kubricka

 • Velká Británie

  Colour Me Kubrick: A True...ish Story

 • Francie

  Appelez-moi Kubrick

 • Francie

  Appelez-moi Kubrick

 • USA

  Color Me Kubrick

Komedie / Drama

Velká Británie / Francie, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Tenhle film měl všechny předpoklady, abych si ho oblíbil. Oblíbený herec, oblíbený filmař v názvu... ale dopadlo to špatně. Nudná podívaná, která krom hudby nijak nevyužívá možnost citací největšího filmaře všech dob. John Malkovich v roli nejteplejší filmové postavy historie nedokáže utáhnout tak unylý nevkus. 30%(13.5.2010)

 • MeanWhile
  ***

  Tento film mě lákal pouze kvůli Johnu Malkovichovi, kterého jsem si docela v poslední době oblíbil (dříve jsem ho vůbec nemusel). Ze začátku mi film moc nevyhovoval, ale potom se to začalo vylepšovat a přibývalo více a více vtipných scének až se to docela vyrýsovalo na pěkné tři hvězdy z mého pohledu. Jinak je pěkné že si Malkovich umí udělat srandu sám ze sebe a je ještě hezčí, že jsem si při tomto filmu zavzpomínal na skvělýho Kubricka.(17.3.2011)

 • LINKIN
  **

  Jeden z těch filmů, na který koukáte v posteli s krásnou slečnou a po půl hodině už vás vůbec nezajímá. Asi to byla sračka.(16.12.2014)

 • GilEstel
  *

  Ne, Ne a Ne!!! Ne, že bych neměl rád Malkoviche, ale tady se mi vysloveně protivil. Hnusnej oslizlej protivnej teplouš, blbej, jak necky, těží z toho, že ostatní jsou ještě blbější. Ani ruku bych mu nepodal. Ne, že bych neměl rád Kubricka. Naopak je to můj oblíbenej režisér, ale tohle bylo znesvěcení jeho jména pod rouškou rádoby komedie. Ne, opravdu to není vtipný. Je to trapný a styděl bych se sám za sebe, kdybych se tomu smál. Tohle se hodí spíš jako zábavná travesti show do gay baru, než jako komická parodie. 16%(16.8.2011)

 • jojinecko
  ****

  Scenár ako od Kaufmana (fakt podľa skutočnosti?), úchylný Malchovich, ktorý si svoju rolu užíva,absurdita na absurditu, v hlavnej roli (aspoň prenesene) božský Stanley Kubrick. Tie správne predpoklady na veľké očakávania, ktoré sa aj naplnili, ale stále mám pocit, že potenciál nebol úplne využitý a dalo sa z toho celého vytrieskať viac. Po čase sa námet a pointa opakuje a film stráca trochu drive, ale celkovo určite spokojnosť. Odporúčam fanúšikom a znalcom tvorby kultového režiséra :)))(17.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace