Říkejte mi Kubrick

Appelez-moi Kubrick

Color Me Kubrick

Komedie / Drama

Velká Británie / Francie, 2005, 86 min

John Malkovich opravdu válí, to bez debat. Stejně jako film mě pobavil různými narážkami (mimo jiné i hudebními) na Kubrickovy filmy, ale celkově je hodně zvláštní snímek, který i přes svou poměrně krátkou stopáž stihne nudit. Každopádně hodně dlouho jsem přemýšlel mezi třemi a čtyřmi hvězdami, bohužel, kdybych dal trochu víc, tak bych ukřivdil filmům, u kterých jsem se nudil míň a zasmál víc. 60 %.(22.7.2011)

Průměrná komedie se zajimavým námětem. Kubricka jako režiséra miluju tak jsem byl zvědav na tuhle komedii s Johnem Malkovichem. I přes krátkou stopáž nemá film potřebné tempo a občas nudí a vtipů zde taky není příliš.(10.10.2009)

• Richie666

John Malkovich si ze sebe zřejmě dělá srandu rád a jeho výkon je zde standardně na úrovni, avšak kvůli dost plitkému ději to tady nevyznívá zrovna dvakrát vtipně. I přes relativně nízké hodnocení ale stojí za to vidět.(10.12.2008)

Velmi slusny vykon Malkoviche,v roli homosexualniho podvodnika,ale jako komedie to zase az tak moc k popukani neni!(10.1.2009)

• Gilmour93

A kdo je Stanley Kubrick..? Režisérský debut pana Cooka trestuhodně promrhal potenciál Malkoviche, jenž jako obstarožný hošan parazitující na cizí identitě a lidské hlouposti bezesporu boduje, ale vzhledem k tomu příběhovému motání se kolem dokola mi byl osud jeho postavy na škále od obdivu až po lítost, či pohrdání zcela lhostejný a tak jediné, čeho si člověk nakonec opravdu užije, je hudební retrospektiva Mistrova díla. Potkat vodkou nasáklého Conwaye z Moloko baru rozkurážený Alex, rozkope mu járble..(23.2.2011)