Tlukot mého srdce se zastavil

• Francie

De battre mon coeur s'est arręté

• slovenský

Tlkot môjho srdca sa zastavil

Beat That My Heart Skipped, The

Drama / Krimi / Akční

Francie, 2005, 108 min

Rozpočet €5,3miliónaTržby USA $1,023,424Tržby Celosvetovo $10,988,397(27.10.2008)

• troufalka

Filmy o gaunerech a násilí mi vadí. Tady to nezachránilo ani piáno.(30.11.2014)

Trochu učesat, dát trochu víc prostoru známým tvářím jako je Emmanuelle Devos a Mélanii Laurent, tak nemám námitek a dám tu čtyřku s radostí. Takhle to byl hlavně koncert Romaina Durise nejen herecky, ale i doslovně. Nicméně po scénáristické stránce bych měla připomínky, protože to na mě působilo jak puzzle, z kterého jde velmi těžko poskládat nějaký ucelený obraz. Tlukot mého srdce se tím pádem nezastavil, lituji.(31.5.2014)

Romain Duris je opravdu strhující ve své roli neurotického impulzivního muže (čemuž odpovídá kongeniálně zvolená forma) posedlého penězi a hudbou, přičemž důležitá je právě ona evoluce posedlosti ilustrující zajímavý kontrast mezi jednáním na hraně zákona a uměním...(což je obecně jeden ze základních inspiračních zdrojů západní kinematografie)(18.11.2012)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(14.2.2006)