Big Ben - Kandidát na ženění (TV film)

• Německo

Der Bulle von Tölz - Der Heiratskandidat

Krimi

Německo, 2003, 94 min

50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

Klasickej Big Ben, ovšem ozvláštněný vdavek chtivou vědmou. Znovu přítomen akční Pfeiffer, trable mající Rambold, zhrzená sexuchtivá Lorenzová. A také nesmrtelná hláška: Resi: "Strýc Walter byl to celkem milý člověk. Nedokázal nikomu ublížit" Big Ben: "Proto byl u SS". Normálně za 70 %, ale za slušný hlášky +10 %, takže celkem 80 %.(3.5.2015)

Big Ben není zrovna můj oblíbenec, z druhé strany už jsem pár dílku viděl a čím dál tím míň mně Big Ben vadí a začíná mi být vcelku sympatický a zatím k tomu mám tři vysvětlení - za prvé nástup mé duševní demence podpořen notnou devastací tělesné schránky, za druhé, že jsem si na seriál podvědomě zvykl (syndrom Pavlovových psů??? hahaha) a za třetí, že by Big Ben nebyl až tak úplně blbý seriál ???(19.7.2005)

Je to odlehčena kriminálka. Každý díl seriálu má jiný námět, ale každý z nich je něčím zajímavý.(5.11.2012)

• U.Tarare

Na rozdíl od Brouka se u mě neprojevily známky Pavlovova syndromu, takže mi Big Ben přijde pořád dost stupidní.(28.1.2009)