Big Ben - Kandidát na ženění (TV film)

• Německo

Bulle von Tölz - Der Heiratskandidat, Der

Krimi

Německo, 2003, 94 min

Klasickej Big Ben, ovšem ozvláštněný vdavek chtivou vědmou. Znovu přítomen akční Pfeiffer, trable mající Rambold, zhrzená sexuchtivá Lorenzová. A také nesmrtelná hláška: Resi: "Strýc Walter byl to celkem milý člověk. Nedokázal nikomu ublížit" Big Ben: "Proto byl u SS". Normálně za 70 %, ale za slušný hlášky +10 %, takže celkem 80 %.(3.5.2015)

Je to odlehčena kriminálka. Každý díl seriálu má jiný námět, ale každý z nich je něčím zajímavý.(5.11.2012)

• U.Tarare

Na rozdíl od Brouka se u mě neprojevily známky Pavlovova syndromu, takže mi Big Ben přijde pořád dost stupidní.(28.1.2009)

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)