poster

Big Ben - Kandidát na ženění (TV film)

 • Německo

  Der Bulle von Tölz - Der Heiratskandidat

Krimi

Německo, 2003, 94 min

 • Tinaa
  ***

  Zápletka nic moc, ale každého Big Bena mám ráda.(27.10.2010)

 • Brouk
  ***

  Big Ben není zrovna můj oblíbenec, z druhé strany už jsem pár dílku viděl a čím dál tím míň mně Big Ben vadí a začíná mi být vcelku sympatický a zatím k tomu mám tři vysvětlení - za prvé nástup mé duševní demence podpořen notnou devastací tělesné schránky, za druhé, že jsem si na seriál podvědomě zvykl (syndrom Pavlovových psů??? hahaha) a za třetí, že by Big Ben nebyl až tak úplně blbý seriál ???(19.7.2005)

 • p.a.douch
  ****

  Klasickej Big Ben, ovšem ozvláštněný vdavek chtivou vědmou. Znovu přítomen akční Pfeiffer, trable mající Rambold, zhrzená sexuchtivá Lorenzová. A také nesmrtelná hláška: Resi: "Strýc Walter byl to celkem milý člověk. Nedokázal nikomu ublížit" Big Ben: "Proto byl u SS". Normálně za 70 %, ale za slušný hlášky +10 %, takže celkem 80 %.(3.5.2015)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 • Patrac999
  odpad!

  Příběh o vyžraném německém detektivovi, ve kterém pokaždé pouze čirou náhodou přijde za pachatelem. Nic nezjistí, dá mu své číslo a kvůli pachatelovo demenci ho slavně zatkne. (Skoro jako růžový panter) Navíc je do toho zapletena jeho matka, která vůbec není vtipná.(13.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace