Big Ben - Kandidát na ženění (TV film)

• Německo

Der Bulle von Tölz - Der Heiratskandidat

Krimi

Německo, 2003, 94 min

Zápletka nic moc, ale každého Big Bena mám ráda.(27.10.2010)

• Patrac999

Příběh o vyžraném německém detektivovi, ve kterém pokaždé pouze čirou náhodou přijde za pachatelem. Nic nezjistí, dá mu své číslo a kvůli pachatelovo demenci ho slavně zatkne. (Skoro jako růžový panter) Navíc je do toho zapletena jeho matka, která vůbec není vtipná.(13.8.2009)

• U.Tarare

Na rozdíl od Brouka se u mě neprojevily známky Pavlovova syndromu, takže mi Big Ben přijde pořád dost stupidní.(28.1.2009)

Klasickej Big Ben, ovšem ozvláštněný vdavek chtivou vědmou. Znovu přítomen akční Pfeiffer, trable mající Rambold, zhrzená sexuchtivá Lorenzová. A také nesmrtelná hláška: Resi: "Strýc Walter byl to celkem milý člověk. Nedokázal nikomu ublížit" Big Ben: "Proto byl u SS". Normálně za 70 %, ale za slušný hlášky +10 %, takže celkem 80 %.(3.5.2015)

Je to odlehčena kriminálka. Každý díl seriálu má jiný námět, ale každý z nich je něčím zajímavý.(5.11.2012)