poster

Interview podle van Gogha

 • Nizozemsko

  Interview

 • Slovensko

  Interview podľa van Gogha

Drama

Nizozemsko, 2003, 89 min

Režie:

Theo van Gogh
(další profese)
 • DDT
  ****

  Spíš trochu "divadelní" kus, ale i na plátně se dá vidět. Ještě bych ubral tak deset minut dialogů "šustících papírem" a dal bych za 5.(21.2.2008)

 • 2Pac
  *****

  lahodny "divadelny" rozhovor...(27.8.2010)

 • HareS
  ****

  Stret politického novinára a silikónovej herečky je zároveň stretom dvoch úplne odlišných svetov, ktoré sebou opovrhujú no napriek tomu k sebe čosi cítia. Digitálna kamera v takýchto a podobných nezávislých dielkach vynikne lepšie a účelnejšie než experimentovanie s ňou v nejakých mainstreamovejších filmoch. Theo van Gogh mal/má na konte skvelý počin, ktorému k stiesnenej atmosfére dopomohli výborní herci a už spomínaný digitál (ktorý by sa hodil aj do Buscemiho remaku). 80%(23.7.2010)

 • Morien
  *

  Jakkoliv jsem fanda do ukecaných filmů kde si to minimální počet herců nandává ve velkém, praskají kosti, létají lásky, vznášejí se iluze někde v nedohlednu, tak tenhle film mě teda vyloženě nasral. Vím, že jsem křehká žena a taková slova používat je proti mé nátuře, ale když sledování toho filmu pro mě bylo takové utrpení! První sledování jsem vzdala po osmnácti minutách, film vztekle vypla a chystala se ho vyhodit oknem nebo něco podobně teatrálního. Jenže potom jsem si řekla, že toho bohdá nebude, aby mě, která jsem zvládla vidět celý film s Lindsay Lohan ze středoškolského pořadí, porazil nějaký párek totálních nesympatiků z Holandska. Ale koukala jsem na to jenom proto, abych na to potom mohla nadávat. Hlavní dva herci mi byli totálně nesympatičtí a jejich postavy za celou dobu neprovedly nic, díky čemu bych si vybrala jednu a té fandila či něco/cokoliv! podobného. Nelíbila se mi kamera - abych tohle strávila, musel by být obsah opravdu kulervoucí (třeba Trier). Obsah nebyl kulervoucí. Obsah jejich dialogů mě nedokázal zaujmout. A nelíbil se mi ani byt, ve kterém se to všechno odehrávalo. Hudba byla příšerná asi naschvál. Neznám režisérův styl, možná že si hraje na umělecká béčka, nevím, ale opravdu jsem nepřišla na žádnou hodnotu/kvalitu. Prostě ne.(24.6.2011)

 • hirnlego
  ***

  Mnohem "brutálnější" než remake, ale ten konec je fakt na prd, furt jsem čekala ještě jednu otočku, takovýhle vyznění se mi ne-lí-bí. (3,5*)(27.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace