Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  **

  Tak takhle teda ne. Nechápu proč takhle, dynamickej, napínavej a přehlednej děj knihy je přetavenej v rozlítanou klipovou koláž nemající s předlohou mnoho společného. Jednička si šla sice po vlastní koleji, ale pořád v rámci světa knihy. Dvojka na knihu dělá dlouhý nos a svět Hlídek a Inkvizice zcela mění v jeden dlohý klip. Ano, Bekmambetov má nepochybně talent pro vizuální stránku, jenže tady působí jako by po deseti letech bez práce chtěl narvat do jednoho filmu všechny nápady, co se mu honily hlavou. Stejně tak trestuhodně ořezané jsou charaktery postav, Anton je v knize docela akční řízek, tady se prostě jen propotácí ke křídě, Alyssa, Jegor a další taky s předlohou moc společného nemají. Nebo Zavulon, který tu vypadá, jako by si odskočil z Modré ústřice. Dvě hvězdy za docela vtipnou výměnu těl. Verdikt: Co funguje v klipech, nemusí fungovat ve filmu. Proti jedničce prostě pád.(18.9.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet$4,2milionovTržby USA $450,897Tržby Rusko $31,965,087(Ruská komerčná Top 1. do roku 2006)║Tržby Celosvetovo $38,862,712Tržby za predaj DVD v USA $4,016,777 //počet predaných kusov 234,230║ Príbeh sa neposúva nikam, opäť je to neprehľadnosť až doslova utrpenie sledovať, režisér proste len točí čo mu "herci" zahrajú bez toho aby ich nejako usmerňoval, ... ani po druhom filme stále neviem kto je svetlý a kto tmavý prízrak. Jediné čo je prim je prepracovaní vizuál pri akcii, čo je na Ruské pomery dosť slušné a nehovoriac o špeciálnych trikoch, ktoré pri danom mini rozpočte vyznejú lepšie než pri mnohých 100milionových amerických báchorkách. /videl v kine: 50%/(30.10.2007)

 • EdaS
  ****

  Po Jacksonovi další režisér propadlý megalomanii! Denní hlídka už skoro úplně kašle na knihu, která jí dává název, režisér se soustředí téměř výhradně na akci. Celé je to šílenější a větší než Noční hlídka, bohužel motivů, postav i dějových zvratů je tu asi tak na deset filmů, přesto to jakousi záhadou celkem dobře funguje. Nejsou to úplně čisté čtyři hvězdičky, ale míň dát prostě nemůžu - už pro tu krásně ulítlou (a naprosto ničím neopodstatněnou) scénu, kdy jedna postava jede autem po boční straně paneláku a pak se prohání jeho vnitřkem, aby nakonec zaparkovala v kanceláři svého šéfa. :o))) P.S. Na IMDB je uveden rozpočet 4,2 milionu USD. Jestli je to pravda, tak se hollywoodští hlavouni budou o Bekmambetova rvát - ten film vypadá minimálně na 60, spíš víc...(18.3.2006)

 • Jossie
  **

  Nevím, kam se poděla atmosféra a zajímavý příběh z jedničky. Tohle bylo překombinované, nesrozumitelné, zahlcené postavami, prostě špatné pokračování opravdu dobrého filmu, kde nějaký smysl toho všeho ukážou v posledních deseti minutách. 5.8.2009 doplnění komentáře po přečtení knihy : S předlohou to má společný jen název a pár postav, což je velká škoda. Navíc mi kromě samotného Andreje a Jegora všechny postavy přijdou naprosto otřesné vzhledově - Olga a Světlana by měly být nádherné ženské a o Olze ani nemluvím.(2.1.2008)

 • Shit
  ***

  Daleko horší než první zatracovanej díl, Timur se tentokrát snažil zaměřit hlavně na vysvětlení celýho příběhu a problému, kterej se nakous v prvním díle, ale jaksi naprosto a totálně rezignoval an veškěrou akci, z těch všech cool akčních scén zbylo jen torzo a místo toho to je neskutečně zamotaný a vyprávěný dost nešťastným způsobem, že mě to moc nebavilo ,protože sem nechápal o co jde a konec je pro mě doteďka nepochopitelnou záležitostí. Ale abych nějak nemlžil, tak musim na obranu filmu říct, že sem brutálně zapoměl co se dělo v jedničce a tak pro mě bylo docla obtížný se dostat zpátky do příběhu, no vlastně se mi to ani nepodařilo a tak to na mě působilo dost roztěkaně a o ničem, prostě sem nechápal co se pořádně dějě, takže bych asi před skouknutím dvojky si pořádně zopakovat a znova skouknout jedničku, jinak si to asi sotva někdo užije. Ale ta akce fakt zamrzí, když v prvním díle byla fakt výborná(23.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace