poster

Denní hlídka

 • Rusko

  Dněvnoj dozor

 • Rusko

  Дневной Дозор

  (Rusko)
 • slovenský

  Denná hliadka

 • anglický

  Day Watch

 • anglický

  Night Watch 2

Akční / Fantasy / Thriller

Rusko, 2006, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Daleko horší než první zatracovanej díl, Timur se tentokrát snažil zaměřit hlavně na vysvětlení celýho příběhu a problému, kterej se nakous v prvním díle, ale jaksi naprosto a totálně rezignoval an veškěrou akci, z těch všech cool akčních scén zbylo jen torzo a místo toho to je neskutečně zamotaný a vyprávěný dost nešťastným způsobem, že mě to moc nebavilo ,protože sem nechápal o co jde a konec je pro mě doteďka nepochopitelnou záležitostí. Ale abych nějak nemlžil, tak musim na obranu filmu říct, že sem brutálně zapoměl co se dělo v jedničce a tak pro mě bylo docla obtížný se dostat zpátky do příběhu, no vlastně se mi to ani nepodařilo a tak to na mě působilo dost roztěkaně a o ničem, prostě sem nechápal co se pořádně dějě, takže bych asi před skouknutím dvojky si pořádně zopakovat a znova skouknout jedničku, jinak si to asi sotva někdo užije. Ale ta akce fakt zamrzí, když v prvním díle byla fakt výborná(23.5.2007)

 • salahadin
  *

  To samé jako o "noční sestře" - coolshit.(26.4.2009)

 • castor
  ***

  Místy vizuálně sympatický bordel.. Ani formalistické orgie značně nevyrovnaného Bekmambetova (po dravém Wanted každý čekal další pecku, ale následující americká štace o skrytém životě Abrahama Lincolna nedopadá podle recenzí nejlépe) přesto nevytáhnou tenhle ujetý hokus pokus do nějakých slušných čísel..(30.6.2012)

 • EdaS
  ****

  Po Jacksonovi další režisér propadlý megalomanii! Denní hlídka už skoro úplně kašle na knihu, která jí dává název, režisér se soustředí téměř výhradně na akci. Celé je to šílenější a větší než Noční hlídka, bohužel motivů, postav i dějových zvratů je tu asi tak na deset filmů, přesto to jakousi záhadou celkem dobře funguje. Nejsou to úplně čisté čtyři hvězdičky, ale míň dát prostě nemůžu - už pro tu krásně ulítlou (a naprosto ničím neopodstatněnou) scénu, kdy jedna postava jede autem po boční straně paneláku a pak se prohání jeho vnitřkem, aby nakonec zaparkovala v kanceláři svého šéfa. :o))) P.S. Na IMDB je uveden rozpočet 4,2 milionu USD. Jestli je to pravda, tak se hollywoodští hlavouni budou o Bekmambetova rvát - ten film vypadá minimálně na 60, spíš víc...(18.3.2006)

 • Tuxedo
  ***

  První díl pro mě byl obrovským překvapením a možná právě proto jsem k němu byl v hodnocení tak shovívavý. Druhý díl se sice od prvního příliš neliší, ale je pryč ten moment překvapení. Zbyly jen ruské reálie, cool efekty a další Bekmambetovy vymoženosti. Mimochodem, až Bekmambetov natočí třetí, závěrečný díl, mohl by z fleku natočit katastrofický film. P.S. Režisér si ve filmu také zahrál, ale trochu jinak než je zvykem. Poměrně vydařené pomrknutí na diváky.(3.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace