poster

Inhyeongsa

 • Jižní Korea

  인형사

  (Jižní Korea)
 • anglický

  Doll Master, The

Horor

Jižní Korea, 2004, 90 min

Režie:

Yong-ki Jeong

Scénář:

Yong-ki Jeong
 • Bobofon
  **

  V půlce filmu bych dal i čtyři hvězdy, protože výchozí situace pro akci je dobře nahozená, prostředí je zajímavé, atmosféra díky loutkám a pár divným týpkům slušná a divák může být natěšený na žně... Ale ouha, když se dostaví očekávaná sekačka, jde to s celým filmem od deseti k pěti, děj je nelogický (to se u horrorů stává), nestrašidelný (to by se stávat nemělo) a hlavní hrdinka víc a víc nesnesitelná, fakt jsem se modlil, ať ji už konečně někdo sejme. Takže nakonec zklamání z promarněné šance.(13.11.2010)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Milé překvapení! Asijských duchařin jsem už přežraný,ale jednou ročně si pustit něco, co ve výsledku dokáže slušně vyděsit není na škodu. Doll master má vynikající námět, kdo má strach z panenek ať neváhá. Posledních 40 minut jsem zažíval velmi tísňivou a znepokojivou atmosféru,takže nakonec spokojenost. 70%(22.12.2013)

 • Laputa
  ****

  Zpracování a nápad tohoto filmu se mi velice líbil. Panenky s duší, to je velice zajímavé... Zvlášť v podání Eun-gyeong Im ( Mi-na ). Podle mě se na tuto roli neuvěřitelně skvěle hodila. Vypadala naprosto úžasně. Místy příjemná hudba a celkově pro mě velice příjemný zážitek.(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace