Inhyeongsa

Horor

Jižní Korea, 2004, 90 min

Yong-ki Jeong

Yong-ki Jeong

Ze začátku hodně velká nuda, ale nakonec to nebylo tak špatné, celkem slušný příběh a docela i masakr :-). Průser je že sem se nebál :-( na čím víc těhle asijskejch hororů koukám tím je to horší, tyhle černo-dlouho vlasatý figury už mi prostě strach nenaženou, ale jako film sem si panenky užil.(31.1.2010)

Nezapomínejte na své panenky z dětství, protože ony Vás milují a mohou velmi nelibě nést, když zjistí, že vy je už ne. Atmosférická pecka s panenkama, které dovedou děsit mě příjemně překvapila a rozhodně se na tento horor v budoucnu podívám znovu. PS : Mít panenku jako je Mi-na, tak bych jí tedy rozhodně měl rád. Dokonce moc a moc rád. A nehledejte v tom pedofilii :-D té herečce bylo už přes dvacet, i když na to tedy skutečně nevypadala.(8.5.2016)

• Vishnar

Doll Mastera jsem viděl už dávno, ale vím, že na mě moc nezapůsobil. Jako horror to bylo chabé a všechny možné způsoby k vystrašení diváka selhaly. Jediné, co na tom byla pěkné, byl interiér domu, všechny ty dřevěné patvary, na které se dalo narazit prostě všude. Jinak příběh klasika s "velkým závěrečným" odhalením. Pár mladých lidí se sejde u známého výrobce panenek, který jim nabídl, že mohou být modely pro další panenky. Všechno je samozřejmě jinak a ne všichni se od mistra mohou vrátit živí.(5.9.2008)

Neopouštěj staré panny pro nové! Vůbec ne špatné, ale ani nijak převratně vynikající. Slušný nadprůměr s několika výbornými okamžiky. Ta hudba u úvodního příběhu je naprosto geniální. Příběhy s panenkami prostě mají své kouzlo.(19.3.2012)

Zpracování a nápad tohoto filmu se mi velice líbil. Panenky s duší, to je velice zajímavé... Zvlášť v podání Eun-gyeong Im ( Mi-na ). Podle mě se na tuto roli neuvěřitelně skvěle hodila. Vypadala naprosto úžasně. Místy příjemná hudba a celkově pro mě velice příjemný zážitek.(11.7.2010)