poster

Pavoučí teror

 • USA

  Eight Legged Freaks

 • Slovensko

  Útok pavúkov

Akční / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2002, 99 min

Režie:

Ellory Elkayem

Scénář:

Jesse Alexander

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

John Ottman

Producenti:

Dean Devlin

Střih:

David Siegel

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alix Friedberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Já NENÁVIDÍM PAVOUKY. Vážně, ty osminohé šmejdy nemůžu vidět, slyšet, prostě nic (včetně Spidermana). Tady mi ale nevadili, protože strach je to poslední, co z Pavoučího teroru jde. Celý film je o nadsázce, akci, více či méně povedených digitálních efektech... A to mi vyhovovalo. Nenáročná zábava se sympatickými herci a dobrým Ottmanem.(25.4.2010)

 • Aluska88
  ***

  Oddechová, pohodová a velmi zábavná parodie na "monster movies" s tématikou "Attack of the giant spiders!":) Sympaťák David Arquette, půvabná Scarlett Johansson či drsňácká Kari Wuhrer. Parádní scény, vtipní pavouci a luxusní útok na obchoďák.(4.5.2012)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $45,867,333(24.10.2006)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Klasika s pavouky,která si zaslouží 4*,poněvadž je to poslední,solidně natočený film s tímhle hmyzem.Efekty na úrovni, pavouci správně slizcí, slušná zábava. 70%(19.11.2013)

 • Tom Hardy
  ****

  Pavoučí teror dozajsta zklame příznivce bláznivých komedií/parodií a též i vyznavače hororů. Ale pokud umíte balancovat na pomezí těchto žánrů, budete se královsky bavit. Pav oučí teror je tak trochu spider variací na Vřískot. Až mě začalo mrzet, že jsem viděl tak málo klasických "zvířecích" béček, určitě bych se bavil ještě víc...(20.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace