Pavoučí teror

Útok pavúkov

Akční / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 99 min

• Rocky62

Pro arachnology musí bejt tenhle film nenahraditelnou zábavou(24.7.2010)

70% Ellory Elkayem? To jméno jsem v životě neslyšel ani nečetl. Je to celkem škoda... zábavné béčko. Film, ne režisér:)(1.6.2010)

Poměrně vtipné, ale ne dost ..(29.5.2008)

Hororové béčko o přerostlých pavoucích je sympatické hlavně tím, že si na nic nehraje a je na něm vidět, že jediným cílem je pobavit diváky. A to se mu daří znamenitě díky svižně odsýpajícímu ději, nepavoučí zvuky vydávajícím monstrům a spoustě drobných fórků.(11.11.2005)

Pavoučí teror dozajsta zklame příznivce bláznivých komedií/parodií a též i vyznavače hororů. Ale pokud umíte balancovat na pomezí těchto žánrů, budete se královsky bavit. Pav oučí teror je tak trochu spider variací na Vřískot. Až mě začalo mrzet, že jsem viděl tak málo klasických "zvířecích" béček, určitě bych se bavil ještě víc...(20.5.2003)

• - Ve scéně, kdy lidé utíkají před pavouky do obchodního domu, tak Sam (Kari Wuhrer) střílí z pušky. Když se hlavní vchod pomalu zavírá a naposlední chvíli se zkutálí pod dveřmi, tak v ruce nedrží pušku a hned v dalším záběru ji opět má. (OndrejKW)

• - Inspirací pro film se stalo krátkometrážní dílo Larger Than Life, ke kterému napsal scénář právě režisér, Ellory Elkayem. (viperblade)

• - Když šerif vidí, jak všichni lidé běží k obchodu, tak řekne "If you build it, they will come!" ("Když to postavíš, tak oni přijdou!"). To je narážka na film Hřiště snů, kde zazní věta "If you build it, he will come." ("Když to postavíš, on příjde.") (viperblade)