Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

Převedení animované seriálové klasiky na filmové plátno. Výsledek sice neurazí, ale ani nenadchne...(8.11.2014)

• Tsuki

Ani seriál jsem nikdy neměla ráda. A tenhle film byl vážně o ničem, ani vtipný ani zajímavý. ~(0,7)~(11.2.2009)

• 2Pac

niekto tu spomina,ze niekedy sa oplati "preplachnut si hlavu takou infantilnou vecou"...ono to je vsak az prilis infantilne.Vysledok je taky,ze jedine co sa vam preplachne je zaludok.2* to ma za to,ze som ako maly zasran:) Scoobyho miloval.(21.3.2004)

Keby som to mal porovnať s kresleným seriálom, tak by som musel ísť s hodnotením ešte nižšie. Lenže já som to videl ešte vtedy, kedy som seriál moc nepozeral. Ale o pár mesiacov dávali animovaný seriál a toto je proste oproti tomu sračka. Lenže, som to videl skorej a ak to budete brať ako zábavu, komédiu, s nulovou atmosférou a priblblo naívnym humorom, predvídateľným dejom a veľmi slabučkým scenárom, budete sa baviť. /55%/(25.9.2009)

Zábavné, nic míň, nic víc, svoje fanoušky si to určitě najde (nejen mezi těmi, co zbožňují kreslený seriál). Příjemná sobotní rodinná oddychovka.(20.9.2004)