Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

Čekal jsem trochu víc.Jak od herců,tak od celkového dojmu z filmu.Tři* snad jen kvůli Rowanu Atkinsonovi.(27.4.2003)

• zipper111

Rowan byl celkem v pohodě, a nenápadná kočka Linda Cardellini taky dobrá. Jinak je to ale ztráta času, příběhu a vůbec hlavní zápletce se smála i moje dvouletá neteř. Podle ní je to klavina. Nezbývá než souhlasit :)(28.3.2011)

originálne a vtipné. Scooby-dooby- doooooooo!(24.11.2007)

• becki_tu

Asi už jsem opravdu vyrostl z podobné infantilní a dost povrchní zábavy. Seriál sice neznám, ale tohle je vážně šílenost, která svou uječeností a rozjiveností víc štve než baví. Osobně mě potěšila akorát role Rowana Atkinsona a neskutečně sladká Sarah Michelle Gellar.(1.3.2008)

• salahadin

Pro děti hit, pro starší hit over head.(27.5.2009)

• - Isla Fisher (Mary Jane) musela nosiť blond parochňu, pretože má v skutočnosti ryšavé vlasy. Sarah Michelle Gellar (Daphne) mala byť jedinou, ktorá má vo filme ryšavé vlasy. (misterz)

• - Mnoho fanúšikov Harryho Pottera si šlo pozrieť snímku, len aby videlo trailer na prvý film série. (misterz)

• - Pří výrobě filmu byly použity všechny zvuky, které studio mělo. (Pumiiix)