Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

• Marek1991

Naozaj sa mi zdalo, že film asi zabudol, že už nie je kreslená rozprávka a snažil sa zaujať otrepanými komickými slovami a scénkami. Samozrejme do toho nejaká protoplazma, všehoschopní riešitelia záhad, ktorí nahrádzajú prácu vojenských a spravodajských služieb. Vždy všetko prežijú a aj keď im ide o život, všetko sa nakoniec premení na srandu, záchrana sveta a iné veci, ktoré mi tu neprišli zábavné ma v tomto filme otravovali, nesmial som sa a myslím si, že vznikol jeden dosť zbytočný film. Výstrihy však herečky mali pekné, ale za to sa hviezdičky väčšinou nedávajú.(25.5.2012)

Zábavné, nič viac nič menej...(13.1.2006)

• Dever

Soundtrack David Newman : 1. Shaggy, Where Are You? - Shaggy ,2. Land Of A Million Drums - Outkast ,3. Lil' Romeo's B House - Lil' Romeo ,4. Thinking About You - Solange ,5. Words To Me - Sugar Ray ,6. Freaks Come Out At Night - Uncle Kracker ,7. Bump In The Night - Allstars ,8. Whenever You Feel Like It - Kylie Minogue ,9. It's A Mystery - Little T and One Track Mike ,10. Scooby D - Baha Men ,11. Man With The Hex - The Atomic Fireballs ,12. Grow Up - Simple Plan ,13. Scooby-Doo, Where Are You? - MxPx ,14. Mystery Inc. - David Newman ,(10.5.2011)

originálne a vtipné. Scooby-dooby- doooooooo!(24.11.2007)

Tady ještě mohlo zaujmout převedení klasického animáku na stříbrné plátno a několik smutných dětí rozveselil podivně živoucí pes. Dokonce bych se ještě přiklonil ke kladnému hodnocení pro několik známých tváří, které se protlačily castingem (Atkinson, Gellar, Anderson). Příběh koneckonců docela odsýpá a jako pohádka pro děti to ujde. Skoro se divím tak mizernému hodnocení.(26.8.2012)