poster

Scooby-Doo

 • USA

  Scooby-Doo

 • Slovensko

  Scooby-Doo

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Tvůrcům se povedlo na plátno převést kouzlo seriálu a bylo přidáno na (někdy příjemně dvojsmyslných) hláškách... stoprocentní oddechovka, která skončí dřív, než začne a nedá ani sebemenší šanci nudě, která tentokrát zůstává zavřená naštvaná za dveřmi pokoje, protože si ani neškrtne...(18.10.2002)

 • Madsbender
  ***

  Záver so zväčšujúcim sa Scrappy-Doo-om ma vždy rozosmeje, plus Atkinson má pár dobrých scén. Zvyšok vyprchá rýchlejšie ako unesené duše z psej chlpatej hrude.(8.4.2014)

 • Ramirez85
  ***

  Když se na to díváte s malou neteří, která každou druhou scénu doprovodí nějakým srandovním komentářem, je to nakonec i docela vtipná podívaná. A Lindě Cardellini to sluší i v tý hloupý paruce a brýlích :-)(30.9.2012)

 • Segrestor
  ****

  Tady ještě mohlo zaujmout převedení klasického animáku na stříbrné plátno a několik smutných dětí rozveselil podivně živoucí pes. Dokonce bych se ještě přiklonil ke kladnému hodnocení pro několik známých tváří, které se protlačily castingem (Atkinson, Gellar, Anderson). Příběh koneckonců docela odsýpá a jako pohádka pro děti to ujde. Skoro se divím tak mizernému hodnocení.(26.8.2012)

 • zipper111
  *

  Rowan byl celkem v pohodě, a nenápadná kočka Linda Cardellini taky dobrá. Jinak je to ale ztráta času, příběhu a vůbec hlavní zápletce se smála i moje dvouletá neteř. Podle ní je to klavina. Nezbývá než souhlasit :)(28.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace