Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach

• slovenský

Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach

Komedie / Krimi

USA, 1988, 87 min

Určitě to není nejlepší díl, ale řekne-li se Policejní akademie, bvždycky mi jako první naskočí tenhle díl. Možná proto, že to opuští sterilní město a přesouvá se to trochu do přírody, možná pro velký prostor pro senilního Lassarda a přihozené debilní zloděje. Baví mě to.(21.4.2013)

O něco lepší, než předcházející díl. Pár dobrých momentů, ale mele se to stále dokola a dokola. Přesto jak už to mám několikrát nakoukané, tak stejně se na to vždy po čase rád kouknu.(9.2.2014)

• salahadin

Vynálezce knihtisku prásknul do bot a udělal jen dobře, přece jen mu v hlavě zbylo nějaké to deko rozumu a on se rozhodnul, že si ho uchová. Měl pravdu ten chlapec. Lassard tu opět představuje toho nejzabedněnějšího mamlase a celá policejní skvadra je ohraná a nudná...a parta zločinců? To už páťáci z českých základek jsou větší drsňáci.(20.3.2009)

• Dever

// Production Companies: Warner Bros. //(10.5.2011)

• Dudek

Ne, tahle Policejní akademie není špatná, ale chybí ji humor. Hrdinové poodletěli na Miami Beach a předvádějí své žertovné kousky, bohužel je však jejich kouzlo pryč. Dost velikou chybou je také hlavní záporák, který Zedovi a vlastně snad ani žádné jiné postavě nesahá ani po kotníky. 40%(1.8.2006)