Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach

• slovenský

Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach

Komedie / Krimi

USA, 1988, 87 min

Piaty diel akadémie zmenil prostredie, odohráva sa v Miami Beach, do príbehu je pridaná trojica obmedzených lupičov. Vcelku dobrá zábava, povedal by som, že citeľne chýba Steve Guttenberg, ktorý sa v posledných troch častiach z neznámych dôvodov neobjavil. Táto kľúčová a najlepšia postava tu proste chýba a Lassardov nesympatický synovec jej nesiaha ani po členky. Inak vtipy sú miestami dosť dobré a prostredie Miami je pekné. Čo pekné, krásne.(3.2.2015)

Stejně jako u čtyřky se nám dostalo průměrné komedie, kde se člověk i pobaví i udiveně zakroutí hlavou. Takže 3 hvězdičky.(14.11.2009)

Určitě to není nejlepší díl, ale řekne-li se Policejní akademie, bvždycky mi jako první naskočí tenhle díl. Možná proto, že to opuští sterilní město a přesouvá se to trochu do přírody, možná pro velký prostor pro senilního Lassarda a přihozené debilní zloděje. Baví mě to.(21.4.2013)

Závěrečná honička floridskými kanály to zvedla na tři hvězdy(7.11.2008)

• GILLWANDER

Ťažko sa mi to vraví, ale je to o chlp lepšie ako predošlá mučivá časť, kde som skoro pozvracal čisto nový koberec. Ešte že som sa pohotovo napil kokakoly a nános v mojom krku okamžite spláchol naspäť dole. Vtipné to síce bolo, no asi tak dlho ako má dĺžku priemerná mp3 pesnička. Pre optimistov je to dosť krátke, ja viem... 45%(12.10.2014)